USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку дитина за кермом збила людину та два дерева. Відео

16 Травня 2018 09:51
У Луцьку дитина за кермом Volkswagen збила з ніг людину, два дерева і кілька вазонів.

16 травня о 9 годині на вулиці Привокзальній помітили автомобіль, який несподівано виїхав на тротуар, неквапно «посадив» на капот перехожого, збив кілька вазонів і зламав два дерева.

Очевидці, які підбігли до автомобіля, виявили, що за кермом перебував хлопчик, віком приблизно 3-5 років, якого батьки залишили в машині. Вочевидь, чоловік, який опинився на капоті, і є батьком дитини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 16 Травня 2018 10:07
Схоже, що малий тата на капоті покатав, який по телефону вийшов поговорити. Стороння особа навряд би зразу кинулась до водійських дверей, а тікала б в сторону
Тарас Показати IP 16 Травня 2018 10:19
"неквапно «посадив» на капот перехожого" на відео видно як перехожий сам вискочив і намагався зупинити авто використавши свою супер силу, певне це був тато.
Любі свині Показати IP 16 Травня 2018 10:26
Батько - номінант на премію "Дурбецало Луцька-2018"!
valdis peish Показати IP 16 Травня 2018 10:36
я в ауті від побаченного - а батько стрючка довбень повний
ангст Показати IP 16 Травня 2018 13:08
Видно дитину до цього садили за руль. Машина явно не на автоматі, треба ще вміти рушити.
Вася до ангст Показати IP 16 Травня 2018 13:39
3-5 років, не сміши!!! Малий певно просто повернув ключ запалювання, якщо авто стояло на 1-ій передачі, стартер дасть ходу машині !!!
Євробидло до Вася Показати IP 16 Травня 2018 16:52
Якщо просто повернути ключ запалювання - то автомобіль так не поїде. Якщо провернути ключ запалювання і тримати його в активному положенні (не відкинути назад), то стартер буде крутитися і відповідно приводити в рух автомобіль.... Є таке поняття "Їзда на стартері".
Їван до ангст Показати IP 17 Травня 2018 16:30
Треба ще достати до газової педалі. Як це получилось такій дитині -ото загадка
123 Показати IP 16 Травня 2018 19:03
Треба на батька штраф накласти і щоб віжшкодував за поламані дерева, вони тільки рости там почали... так гарно було...
Світлана до 123 Показати IP 17 Травня 2018 23:26
Батька можна посадити до тюрми, не тільки оштрафувати.
Проходив поруч... Показати IP 17 Травня 2018 10:52
До 123. Чудо, поїдь на вокзал і очі роздери - дерева як росли, так і ростуть.
245 Показати IP 17 Травня 2018 15:59
Малий ще добре руля викрутив. Бо якби не викрутив, то б в'їхав у магазин.
Світлана Показати IP 17 Травня 2018 23:30
Автор статті уважно передивись відео. На відео добре видно що авто пригнуло ОДне Дерево. Щоб малюка лишити самого, це які треба мати мозгі?