USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку маршрутка збила трьох дітей

22 Березня 2016 16:12
Водій маршрутки №9 у Луцьку спричинив наїзд на трьох дітей.

Подія трапилася сьогодні, 22 березня, близько полудня на перехресті вулиць Відродження та Ветеранів, - інформує ВолиньPost.

Згідно з попередньою інформацією, водій маршрутки проїхав на червоне світло та збив дітей, які саме переходили дорогу на пішохідному переході. Діти зі школи №22, учні 1-го та 2-го класів, отримали пошкодження різних ступенів тяжкості та госпіталізовані в обласну дитячу лікарню.

Водій перебуває в Луцькому міськвідділі поліції, де тривають слідчі дії по факту пригоди.

Тимчасовий начальник Луцького міськвідділу поліції Олег Кічук взяв цю справу під особистий контроль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
ангст Показати IP 22 Березня 2016 16:32
Поблизу переходу, а не на переході. Якщо діти вибігли під колеса, то ще батьків оштрафувати, хай навчать дорогу переходити, а то завжди винен водій.
Лучанин до ангст Показати IP 22 Березня 2016 18:10
Що за брєд? ?? Ти там був?
загадка до ангст Показати IP 22 Березня 2016 19:40
за такі вчинки дітей ще можуть бути винні вчителі, всі навколо, а потім тільки БАТЬКИ
Юлія до загадка Показати IP 23 Березня 2016 08:58
А яким боком вчителі? Може в посадових обов'язках записано, що має дітей по домах розводити? Вчитель відчитав уроки, вивів зі школи, все.... Це вже проблеми батьків, що вони не забрали дітей зі школи. А коли йде компанія дітей, вони взагалі неуважні на дорозі. А на червоне світло сама бачила, як маршрутки пролітають. Звичайно не всі.
Я до ангст до ангст Показати IP 22 Березня 2016 20:27
Олень, подумай логічно вискочити під колеса аж у трьох неможливо, він просто недивився на дорогу, і намагався проїхати пошвидше. Маршрутчика або посадити на максимум, або віддайте на самосуд людям. Я би засудивби су*у.
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 16:37
Якщо діти не були на переході, то нічого дивного. Вони роблять те, що і їхні батьки. Як часто батьки перебігають у невстановленому місці, волочачи дитину за руку!!!
Джулія до Анонім Показати IP 23 Березня 2016 10:19
Угу, бачила таке досить часто :-(
ОЛЕГ Показати IP 22 Березня 2016 16:53
коментар було видалено
ВЛАД Показати IP 22 Березня 2016 16:54
коментар було видалено
Вася Показати IP 22 Березня 2016 16:55
100 днів роботи патрульної поліції! щодня дтп, через день загинувші, з 10 пригод 8 в стані сп'яніння, патруль займається парковками, а причини пригод: наїзд на пішохода, порушення проїзду перехресть, маневрування, перехід дороги в невстановленому місці . Скільки можна піаритись , берези в парку ділити між дітьми та організовувати селфі до дня "100 днів моя нова поліція"? Не має співпраці між службами, Буховець просить не втручатись до становленя нової служби "патрульної поліції", патрулі самі по собі. Злочини, порушення (валютники) та ін. це не до них . Кошти на їх утримання ідуть в млн$, а віддача загинувші та потерпілі, не захищені громадяни. Як висновок -провал !
Анонім до Вася Показати IP 22 Березня 2016 17:13
Вася причина одна - поліцейські фіксують усі порушення. а не заробляють гроші на п'яних за кермом. Старайся думати, Вася!
Вася до Анонім Показати IP 22 Березня 2016 21:24
думаю що не фіксувати ви присягнули, а служити та захищати, то захищайте, зменьшуйте кількість ДТП та злочинів, в усьому світі до цього прагнуть. А заробляння грошей не в кількості п’яних, а в кількості попереджень завдання матеріальних, тілесних та іншіх збитків громадянам.... шкода що ви цього не розумієте, махать палкой любий вміє, вкл мозок!
Лучанка до Вася Показати IP 22 Березня 2016 22:15
Вася, не набридло жити у темряві?! Для тебе не дуже розвиненого: поліція НЕ МАЄ права затримати валютника без контрольної закупки. І НЕ МАЄ права робити ці закупки. Тобі, як бувшому мєнту (напевно) лаври/форма та спортивний вигляд нової поліції спокою не дають?!.
Вася до Лучанка Показати IP 23 Березня 2016 06:33
що за БРЕД, поліція не має права затримувати без контрольної закупки))))) Це вас Буховець навчив?
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Березня 2016 10:18
а може паяція не має права штрафувати без контрольного проїзду на червоне світло?
катя до Вася Показати IP 22 Березня 2016 22:25
Я також так думаю.Був випадок в нас у селі,пяне чмо бігало з сокирою.Виклик 102,приїхав участковий писати ,відбирати пояснення і т.д.На х@ра поліція яка їздить як приморочена щогодини над нашим селом і не змогла заїхати?А знаєте чого?А того що міліція і поліція-це тіпа різні структури.А писати-як писав участковий,як робив так і робить.До п@@@ди така реформа.Краще б фінансували групи швидкого реагування!
катя до катя Показати IP 22 Березня 2016 22:28
Через 3 дні приїхав до речі участковий.Вже до того часу вже може й не було б в кого пояснення відбирати.
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 22 Березня 2016 16:57
Маршрутчики везде "не успевают". всё время куда-то торопятся.....гонки "наперегонки"
пасажир Показати IP 22 Березня 2016 17:19
маршрутчик поки гроші рахує , здачу роздає він не бачить куди їде. ВІн заробляє в день по 800 -1000гривень, податки не платить, верищить що в повному збитку тому треба підвищити ціну проїзду, а сам за гонитвою за наживою гніву божого не боїться та людей вбивають.
лучанин до пасажир до пасажир Показати IP 22 Березня 2016 22:45
Тупий ти як пробка. Подивись скільки оголошень на автобусах ,візьму водія, от іди заробляй по 1000 вдень. Навіть в той самий таксопарк набирають всіх підряд от вам і результат.
Alexs до пасажир Показати IP 23 Березня 2016 09:31
Сядь за руль сам и заработай эту тысячу! А потом скажеш какая она легкая и план здаш и зарплату получиш к этай 1000
лучанка Показати IP 22 Березня 2016 17:24
Як почали по справедливості штрафувати п'яних, а не брати взятки, то погані стали! А що попередні даі робили ставали в місцях не дозволених і косили бабло???! Вам ті були погані і ці - що ж за люди пішли!!
ABS до лучанка Показати IP 22 Березня 2016 21:27
патрулів 03 0623 та 03 0624 не одноразово помічав у кущах, табір "Ровісни", зона відпочинку "Дубки", с.Мовчанів, с.Березовичі. Ховаються як у старі "добрі" часи!!!
АСАВ Показати IP 22 Березня 2016 17:28
коментар було видалено
лучанка Показати IP 22 Березня 2016 17:30
Як почали по справедливості штрафувати п'яних, а не брати взятки, то погані стали! А що попередні даі робили ставали в місцях не дозволених і косили бабло???! Вам ті були погані і ці - що ж за люди пішли!!
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 17:32
ангст ти там був? Ти бачив тих дітей і як вони переходили? А саме головне де переходили???
Лучанин Показати IP 22 Березня 2016 17:36
А чому вставили фото не тої маршрутки? Там був Еталон чи Айвен з білими наліпками. Водій дійсно неадекват, постійно не зупиняється на прохання по натиску кнопки, рве, не пропускає пішоходів, підрізає, хамить, тобто "повний фарш". Це я по маршрутці кажу, бо її добре запам'ятав. Можна було б сказати що своє все ж таки знайшов, але якби знайшов сам, а тут діти постраждали. В таких треба посвідчення пожиттєво забирати і заносити в чорний список.
Лучанка до Лучанин Показати IP 22 Березня 2016 19:23
Повністю з Вами згідна. З вікна видно дорогу біля 9 бурси, маршрутки женуть , як ненормальні, хто перший пасажирів схопить на зупинці. Водії маршруток рейсів на дпз взагалі камікадзе і хами!!! Пасажирів возять як картоплю!!! А зробиш зауваження, то ще й вислухаєш по повній
Лучанин Показати IP 22 Березня 2016 17:47
А чому вставили фото не тої маршрутки? Там був Еталон чи Айвен з білими наліпками. Водій дійсно неадекват, постійно не зупиняється на прохання по натиску кнопки, рве, не пропускає пішоходів, підрізає, хамить, тобто "повний фарш". Це я по маршрутці кажу, бо її добре запам'ятав. Можна було б сказати що своє все ж таки знайшов, але якби знайшов сам, а тут діти постраждали. В таких треба посвідчення пожиттєво забирати і заносити в чорний список.
Житель Показати IP 22 Березня 2016 18:12
Попав мудак по повній. .. По судах затаскають тільки дуже шкода діток
ВОВК Показати IP 22 Березня 2016 18:50
ЦІ МУДАКИ ЗАДОВБАЛИ БІЛЯ ТАМ-ТАМУ. Завжди їдуть на червоне. а с*ана паліція нічого не бачить
Лучанка до ВОВК Показати IP 22 Березня 2016 19:34
Ці мудаки так їздять по всьому місту
Лучанка Показати IP 22 Березня 2016 20:22
не знаю, як було, шкода діток, може вони й не на переході переходили, але водій маршрутки повинен дотримуватися правил дорожнього руху і не гнати в місті у погоні за грошима!!!! А щодо Там-Таму, то вчора сама була свідком, як маршрутка пролетіла на червоне на всіх парах, я вже почала перехід із острівка по середині вулиці, то мене аж хвилею повітря сколихнуло від того, що він пролетів, а якби це була дитина і спокійно вирушила на зелене світло?
адмін Показати IP 22 Березня 2016 21:00
Вчителі зобов'язані переводити дітей через проїзну частину це поперше а по друге мають бути чергові на світлофорі стрших класів це вина школи і нашої поліції впершу чергу вони дбайливо до цього ставляця так само як вчителі . Неповірю щомаршрудчік винен я сам водій і неодноразово там проїджаю і бачу як учні перебігають на заборонений світлофор. Такщо ви всі задумайтесь чому діти а не дорослі? Тим паче житлова зона....
Анонім до адмін Показати IP 22 Березня 2016 21:59
водій ти зака"аний. запамятай раз і на все життя ВОДІЙ ПОВИНЕН ВЖИТИ ВСІХ ЗАХОДІВ, ЩОБ НЕ НАЇХАТИ НА ЛЮДИНУ !!!!!!!!! ВОДІЙ ПОВИНЕН ЗМЕНШИТИ ШВИДКІСТЬ ПРИ ПІДЇЗДІ ДО ПІШОХОДНОГО ПЕРЕХОДУ !!!!!!!!
Підтримую до Анонім Показати IP 23 Березня 2016 17:14
Наші водії в ср...ці бачили пішоходів, діти, не діти - всіх давлять! За перевищення і порушення в місті --- садити на рік, хай обдумають і пригадають пдр
катя до адмін Показати IP 22 Березня 2016 22:37
Я не водій але їздити вмію.Бачила сотні разів коли 6-ні діти з здоровенними рюкзаками перебігають де попало.ШКОДА ВОДІЇВ БО ЇДЕ І ШТАНИ МОКРІЮТЬ БО НЕ ТАМ СТАВ,на півметра переїхав ,зупинки вже бл@@@ь на кожному кроці поробили,переходи тоже.І ще одне,що за батьки коли відпускають МАЛИХ дітей ходити по місту?Якшо нема часу то приїзджайте до нас в село на поля дай все!
Bubochka до катя Показати IP 23 Березня 2016 08:37
Моя дитина переходила біля 5 школи на зелене світло, я з іншої сторони чекала її, коли їде автівка , на великій швидкості, не зважаючи, що червоне світло. Як би я не закричала стій, двоє дітей були під колесами. Мій чоловік відразу вскочив за руль і наздогнав цю панянку аж на Набережній. Вона заперечувала, що їхала на червоний і при розмові було чути запах алкоголю. А що говорити при маршрутки, вони завжди порушують. І тут не вина дітей, а вина водія, що він гонеться за трьома гривнями. Бо інша маршрутка більш заробить. А в ПДР написано, що водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека. Це стосується і тоді, коли при переході на зелене світло, включилось і червоне. А в нас ніхто не притримується цього.
мешканка Показати IP 22 Березня 2016 21:14
Ось де Поліція має проводити свою роботу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А не жувати Соплі а то займаються нічим ті розїжджають містом і спалюють бензин за державні кошти та отримують непогану зарплату!!!!!!!!!!!!!!!
Ангст Показати IP 22 Березня 2016 21:21
А ще Волинські новини гарно вміють міняти текст статті. Коли залишав коментарій обставини по іншому були описані. А так я надто часто зустрічаюсь з пішоходами які стрибають під колеса і це не тільки діти. Тому обурює що не штрафують пішоходів, вони такі самі учасники руху як і водії.
Анонім до Ангст Показати IP 22 Березня 2016 22:00
ну прямо таки стрибають під колеса.
Владислава Показати IP 22 Березня 2016 21:25
Порядок починається з себе... Треба дорого переходити як слід...бо в нас якщо на пішоходному то переходять так ніби всім послугу роблять і в сторони не дивляться. Батьки ведуть діток і перебігають за 15 метрів від переходу. Але водії не кращі... Летять завжди... ( переходила з дитиною дорогу малій 2 роки, ми ще не пройшли а маршрутка вже їде, прямо біля ніг, мала один раз спіткнулася, то він проїхав буквально в декількох см від ніг дитини) тому треба дотримуватись правил кожному.
Папан Показати IP 22 Березня 2016 21:26
Там потрібно два світлофора або лежачого поліцейсьго
Вася до Папан Показати IP 22 Березня 2016 21:28
червоний і ярко червоний !!
12345 Показати IP 22 Березня 2016 21:27
В обласну привезли двох діток, одного на ноші поклали, інший своїм ходом йшов. Третього небачив.
лучанка Показати IP 22 Березня 2016 21:47
діти постраждали добряче: в одного перелом ноги, в другого струс та щей з суглобом руці щось, а в третього розсік брови
катя до Олега Кічука Показати IP 22 Березня 2016 22:45
Провести профбесіди з батьками про належне виконання батьківських обовязків.НЕ МОЖНА МАЛИХ ДІТЕЙ ВІДПУСКАТИ ХОДИТИ САМИХ ПО МІСТУ.Це може зробити поліція?
Ната Показати IP 22 Березня 2016 22:52
Все сталось на пішохідному переході, водій маршутки, не дотримався правил дорожнього руху. Я була свідком цієі жахливоі ситуаціі.
Небайдужа Показати IP 22 Березня 2016 23:00
Діти ішли на зелене світло.Разом з дорослими. Старшокласники не повинні чергувати біля світлофорів під час уроків. Відеонагляд можна було би встановити і покарати всіх хто порушує.І пост ДАІ з 11 до 15 години, в час перезмінок .
коля Показати IP 22 Березня 2016 23:01
А хтось запитав скільки зарплати водій отримує? А я скажу ніскільки йому не платять, він повинен за півдня тільки 1000 назбирати щоб на дп і план здати а собі ще зарплату от і ганяють а не назбирав день відробив даром отак. Я сам дзвонив у міську раду казав що водії порушують правила мені відповіли це не в нашій компетенції,, як маршрути ділити й бабло на тендерах заробляти то в їхній компетенції. Тому вина міськради особливо транспортного відділу очевидна
Юлія до коля Показати IP 23 Березня 2016 09:04
Нехай шукають іншу роботу, кому зараз легко? А ти спитав скільки медсестра отримує в поліклініці, то що їй робити?
Свідок Показати IP 22 Березня 2016 23:18
Діти не винні, вони дочекалися зеленого світла і рушили іти по пішохідному переході, а тут таке сталося. Вони запам'ятають це на все життя - це було жахливо(((? Де гарантія того,що завтра це не станеться з вашою дитиною,або з вами??? Не допоможе: ні світлофор, ні пішохідний перехід, ні поліція.......
я тежж бывшый до Свідок Показати IP 23 Березня 2016 01:17
за три гривны дядя вася уддавится
Пішохід Показати IP 23 Березня 2016 00:07
Патрульні, доки не встановлені відеокамери на світлофорах, ви потрібні на переході від Варшавського ринку до Там-Таму постійно, особливо коли настають сутінки.
м3 Показати IP 23 Березня 2016 01:14
дядя вася за три гривны удавится
Анонім Показати IP 23 Березня 2016 10:29
обмежити швидкість руху у містах до 50 км\год., у спальних районах і біля шкіл - до 20 км\год. І НІЯКИХ +20 КМ . на переходах біля шкіл зробити "лежачих поліцейських" З БЕТОНУ, а не такі як були біля 4-ї гімназії. за перевищення швидкості більше трьох раз забирати права на 1 рік.
Правильно до Анонім Показати IP 23 Березня 2016 17:10
Правильно пишете, тих "жовтих піда...сів" треба поставити на місце, перевищив швидкість- забрати права на 5 років, ще раз перевищив - посадити. Вони як не як возять цілі автобуси пасажирів, серед яких і діти, а відповідальними не хочуть бути за них, їм головне ГРОШІ з них здерти. На маршрутчикив нема управи, можуть і з перепою за кермо сісти, їм пофіг
Bubochka до Анонім Показати IP 23 Березня 2016 22:50
А на сьогодеі в житлових районах швидкість допустима 20 км, згідно ПДР Як би ж всюди були знаки і водії притримувались і знали ці знаки. А біля шкіл і ще в час пік, взагалі розумний водій буде дотримуватись мін.швидкості.
люся Показати IP 23 Березня 2016 23:42
Ви тут всі говорите про поліцію, батьків, вчителів, а толку? Поки ми самі не змінилось, то нічого не буде. Закони в нас такі, що до толку нічого довести не можна. А гроші як були в авторитеті, то так і будуть, бо наш народ в любому випадку любить відкупитися( хто має більше той і прав). Тож починайте кожен із себе( але це не для України)
олексій Показати IP 31 Березня 2016 12:56
бла бла бла..... Всі такі красномовні.От правильно кажуть "починати потрібно з себе".А то всі ми аси обзивати і осуджувати поза очі незнаючи правди.Я сам водій і знаю як це бути в такій шкурі, і повірте не саме приємне. Ми не в Європі,та і до неї нам ніколи не добратися.Жоден з вас навіть поняття не має як це цілий день і в жару в холод просидіти за баранкою,їхати дивлячись в усі сторони,давати здачу зупиняючись при цьому на зупинці і чути у відповідь" яка ти св*лота ,що міг би зупинитися за тим поворотом бо мені далеко від зупинки іти".Люди....ау.....подивіться на себе.Ви ж самі,в пешу чергу зробили з водіїв таких робокопів,а тепер щей жаліються.Смішно. Батькам по шиї треба надавати за те,що дітей правильно не виховують,та про що тут казати ,самим батькам потрібно навчитися ввічливості.