USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Мажори у Луцьку влаштували нічні автоперегони

24 Березня 2014 10:06
Під час нічного патрулювання волинської Самооборони Майдану активісти разом із даішниками встановили факт грубого порушення правил дорожнього руху. Зокрема, два автомобіля Range Rover та BМW влаштували автоперегони.

Стартували мажорні забави на вулиці Клима Савури. Про це ТРК «Аверс» повідомили в прес-службі Самооборони Майдану. Під час перегонів «підрізали» автомобіль Самооборони, а також мало не знесли з траси Жигулі. Учасники луцького «форсажу» поводили себе зухвало і не визнавали провини. Представники ДАІ склали протокол з приводу того, що автомобілі було підрізано, а сам факт перегонів, наразі ж довести неможливо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
А що Показати IP 24 Березня 2014 10:10
А що сказав майдан?
111 до А що Показати IP 24 Березня 2014 11:26
Я йух і така доля моя.
Доля Показати IP 24 Березня 2014 10:14
"Представники ДАІ склали протокол з приводу того, що автомобілі було підрізано, а сам факт перегонів, наразі ж довести неможливо.", - остаеться тiльки смогтати... Але то не чо, бо така украiнська доля...
автобан Показати IP 24 Березня 2014 10:34
Те ДАЇ разом з Самобороною можуть лише з ВАЗами та ДЄУ "войувати!:))) Бо вийдуть хлопці з БМВ і можуть щиглів дати або Калаша дістати...!:) "Герої" ептить...
Світлана до автобан Показати IP 24 Березня 2014 11:33
Повністю погоджуюсь. Була свідком коли писали протокол на ДЕУ за перевищення швидкості, а під час цього "пролетів" БМВ з швидкістю ракети, а не автомобіля. І ніхто- ні Автомайдан, ні інспектори ДАІ не звернули на це уваги.
NFS Показати IP 24 Березня 2014 12:15
так а виграв хто? RR чи BMW? чи все-таки даiшне деу?
201 Показати IP 24 Березня 2014 13:09
А де ж хвамілії мажорів? А чи може то синки уже нових володарів луцька чи волині таке ралі влашутвали? НА хрена нам така самооборона? Кого ж тоді і від кого вона обороняти має? А чи так як у володимирі влетіти у масу мирного народу та розмахувати палками? І за що воювали, за що ж кров проливали? Хіба за те, щоб ще декілька непотрібних структур народити.
12345 Показати IP 24 Березня 2014 13:44
BMW наказало RR ;)
yf Показати IP 24 Березня 2014 14:38
Знову Коськіни?
відповідь до yf Показати IP 24 Березня 2014 20:57
так це були вони
Анонім до yf Показати IP 24 Березня 2014 23:38
хто це?
Fast and Furious Показати IP 24 Березня 2014 15:25
Range рулить
леха до Fast and Furious Показати IP 24 Березня 2014 21:07
ПРОІСЖАВ МІМО.БАЧІВ. AA3000TE RANGE ROWER AC5225BK БЕХА 5
М2К4 Показати IP 24 Березня 2014 22:01
В школу йди!!! Проісжав він!!!!!
Правий Показати IP 25 Березня 2014 15:46
І шо дальше?ну стартанули пацани,і шо?нада во всі дзвони бити? Є гаї-виписали протокола і допобачення! Ідіть лучше убійц саши бєлого шукайте,або яника,а не хххньою страдають шерлоки холмси