USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку хлопець впав з даху 5-поверхівки, граючи у сніжки

23 Січня 2018 13:14
23 січня у Луцьку молодий хлопець впав з даху 5-поверхового будинку.

Як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини волинські медики, хлопцю 18 років. Він впав з висоти, граючи у сніжки.

"Виклик надійшов об 11.16. Постраждалому 18 років. Впав з висоти, граючи у сніжки", - прокоментували медики.

З їхніх слів, чоловік отримав важкі травми - у нього переломи кісток тазу.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині, о 12.05 надійшло повідомлення з лінії 102 про те, що хлопець 1999 р.н. впав з даху 5-поверхового будинку з власної необережності.

"Госпіталізований в реанімацію, з діагнозом падіння з висоти, попередньо закритий перелом кісто", йдеться у повідомленні. Трагедія трапилася на вулиці Митрополита Андрія Шептицького.

Фото - ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Таня Строцюк Показати IP 23 Січня 2018 13:22
Немає мізків!
Лучанин Показати IP 23 Січня 2018 13:22
А де в нас такі трущоби,як на фото?
Breaking news Показати IP 23 Січня 2018 13:40
Natural selection strikes again
Петручіо Показати IP 23 Січня 2018 13:58
На тротуарі слизько. а теля на дах поперло.
То хто Показати IP 23 Січня 2018 14:14
бреше? Волинь 24 пише, що хлопцю 16 років, а не 18 і він не "впав з даху граючи в сніжки", а розігнався і спеціально стрибнув, ніби то, через нещасливе кохання, а вже через кілька хвилин на місці інциденту була дівчина до якої він попередньо зателефонував та її подруги.
Луцьк Показати IP 23 Січня 2018 14:24
Нехай Господь допоможе, щоб залишився живим. Молодість - це пора, коли часом, мізки не так працюють, як потрібно і не бачать небезпеку там, де вона явна. Наука буде на все життя...
Вася Показати IP 23 Січня 2018 14:41
Чем больше самоубийц - тем меньше самоубийц.
Бляхам смерть Показати IP 23 Січня 2018 16:16
Вині євро бляхи
Носатий дядько Показати IP 23 Січня 2018 16:59
Два коменти, перед моїм, написані кінченими м\даками. Дай Боже здоров'я хлопчаку. Співчуваю батькам...
Бляхам смерть до Носатий дядько Показати IP 23 Січня 2018 17:11
Хтось заставляв дурня на кришу лізти?
Вася до Носатий дядько Показати IP 23 Січня 2018 17:56
Одне діло коли впав випадково, друге діло коли робив самогубство. Самогубство - це вбивство, він вбивця. А тепер уяви що він виживе, і як батькам жити з цим? Щодня сидіти на роботі і переживати чи не вчверить їх чадо чогось..... Так що кінчений мудак це ти, бо ти не цінуєш його батьків і близьких, які просто не зможуть жити з думкою про те, що їх син/брат/внук самовбивця
Бляхам смерть до Вася Показати IP 23 Січня 2018 20:44
Васьок хто їм винен шо такого виховали? то все євро бляхі вині. Дай після травм ще не скоро у вікно вийде знову.
Viper Показати IP 23 Січня 2018 23:21
Ви г*ндони !!!! хватить обсуждати мого кореша !!!!!!!!!
Крапка до Viper Показати IP 24 Січня 2018 09:42
Ти тоже наркоман, як він?) І тоже кінешся через тьолку з 5 поверху?
Петро до Крапка Показати IP 27 Січня 2018 22:39
Ти аналізи в нього брав що наркоманом наз... Чи особисто знаєш?
ТТ Показати IP 24 Січня 2018 15:24
усе через євробляхи. задовбали ті бляхарі, навіть з будинку до будинку не перейти, обовязково треба скакати з даху на дах.
Відкрути до ТТ Показати IP 25 Січня 2018 11:40
Відкрути бляхи від д?пи, а то тебе клинить