USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на ходу задимівся тролейбус

6 Листопада 2016 17:16
Тролейбус 15-А, який рухався по проспекту Перемоги, з невідомих причин наповнився димом. Надзвичайна подія трапилася сьогодні, 6 листопада, близько 14 години, - інформує Район.Луцьк.

Зі слів очевидця події, пасажири під час руху відчули запах диму у задній частині тролейбуса і повідомили про це водія.

Транспорт зупинили, не доїжджаючи до зупинки, що поблизу стадіону «Авангард».

Люди повиходили з тролейбуса, аби пересісти на інший.

Обставини пригоди з'ясовуються.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, це вже не перша така оказія з тролейбусами в Луцьку. Так, 31 жовтня на маршруті № 15а горів тролейбус. Як стало відомо згодом, у «рогатого» спалахнув дах через загоряння високовольтного кабелю на лівій штанзі.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ В ТРОЛЕЙБУСА НА ХОДУ ВІДВАЛИЛОСЬ КОЛЕСО

Дещо раніше, також під час рейсу, задимівся тролейбус №1. Тоді, зі слів очевидців, ймовірно, також горіла електропроводка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 6 Листопада 2016 17:33
не старий польський;)
Михайло Показати IP 6 Листопада 2016 17:34
Тролейбус - техніка і має властивість ламатись, як не дивно))).Запчастин катастрофічно не хватає для належного ремонта. Луцькі тролейбуси в основному перевозять пільгових пасажирів, а субвенція ледь покриває заробітну плату. Треба просто монетизувати пільги і тоді будуть в ЛПЕ гроші для нормального ремонту і достойної зарплати водіям.
Петро Показати IP 6 Листопада 2016 17:44
Дякуйте Романюку! За гроші громади купив брухт, який ще загоряється. Сам в таких їздити не хоче!
ВОВК Показати IP 6 Листопада 2016 18:50
мер купив для голодранців сучасну техніку в Ойропі а вони вик*белюються -димить їм. Думай що їдеш на совіцькому паровозі .
Ага Показати IP 6 Листопада 2016 19:06
Хтось напевно просто сигарету закурив а пенсіонери зразу почали верещати: "пожар, горим!"
луцький Показати IP 6 Листопада 2016 19:20
Ви лише подивіться яка рухлядь по місту їздить і не важливо чи-то польські чи... Вже ті польські гірше за наші! Це жах! І подивіться що на нашому автозаводі випускають і можуть випускати! І кажете ця країна має майбутнє - з таким підходом НІКОЛИ!!!
Олександр Показати IP 6 Листопада 2016 22:02
Не треба монетизувати пільги, треба з пільговиків брати по 50 копійок - і на усе хватить, враховуючи, що їх безкоштовних по 9 з 10
Інга Показати IP 8 Листопада 2016 14:14
Можна подумати сідаючи в тролейбус люди не знають на що йдуть. Особисто я переважно іжджу маршрутками (краще заплатити на гривню більше, але буде краща якість послуги), а користуюся тролейбусами лише коли везу дитину в калясці, бо зручніше заходити і більше місця для каляски.
луцький Показати IP 26 Листопада 2020 19:18
Два перед виборами запустили і думають, що крапка? Да ще таких 32 треба!!!