USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на кільці водій BMW влаштував дрифт. Відео

30 Листопада 2021 12:43
Вночі у Луцьку дрифтував водій BMW. Його зафіксували камери відеоспостереження.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти у Фейсбуці.

30 листопада о 02:36 ночі водій BMW, д.н.з. ВЕ9989ВІ, дрифтував на кільці вул. Набережна – вул. Шевченка.

Нагадуємо, дрифт – це техніка проходження поворотів і вид автоспорту, що характеризуються проходженням поворотів з навмисним зривом провідної осі і прохід у керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі кута швидкості.

Завдяки камерам відеоспостереження, диспетчери центру безпеки міста Луцьк, мають змогу фіксувати порушення ПДР в нічну та денну пору доби, а в подальшому усі матеріали з камер відеоспостереження передаються до правоохоронних органів для притягнення водіїв до адміністративної відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
сон за гроші Показати IP 30 Листопада 2021 12:56
реально слизько було недопрацювання комунальників
Лучани до сон за гроші Показати IP 30 Листопада 2021 14:42
Таак слизько, що аж на третє коло занесло)))
Ваділа Показати IP 30 Листопада 2021 12:58
Це такий дрифт як з г.вна пуля.
а уроки повчив? Показати IP 30 Листопада 2021 13:31
мамкін дріфтьор
Дрифтер до а уроки повчив? Показати IP 30 Листопада 2021 13:56
Я тебе знайду. Я крутий, а ви всі *авно.
Нострадамус Показати IP 30 Листопада 2021 14:17
БМВ це дiагноз, принаймнi, у нас...
до журналістів Показати IP 30 Листопада 2021 15:15
наліпка Льцк рейсерс була?
Володя Показати IP 30 Листопада 2021 16:00
Це не дрифт. Сон рябої кобили
АС Показати IP 30 Листопада 2021 16:30
То не дрифтер - то дристер !
панчер Показати IP 30 Листопада 2021 18:22
який нах дрифт?Просто водію було не зручно одночасно кермувати і смоктати у друга...
5.45 Показати IP 30 Листопада 2021 23:17
Яке bmw-такий і дрифт
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2021 09:32
Давайте відкриємо донат на базову юридичну освіту нашим муніципалам. Матеріали вони передали... І що з того. Нікого ні до чого в даній ситуації не притягнуть - особу порушника не встановлено, правопорушення не зафільмова на сертифікований прилад. Так що крутіть хлоплі п'ятаки і надалі.