USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Рівненській авто влетіло в дерево

25 Лютого 2016 12:03
Чотири ДТП сталися сьогодні вночі у Луцьку - повідомляють у Фейсбуці луцькі патрульні.

Близько 23 години трапилася ДТП на вулиці Рівненській. Нетверезий водій не впорався з керуванням та в’їхав у дерево. В автомобілі був сам, його госпіталізували в міську лікарню.

О 6.15 на проспекті Соборності водій збив людину на пішохідному переході. Жінка похилого віку впала і вдарилась головою, її госпіталізували.

Окрім цих, трапилось ще дві ДТП по проспекту Чорновола та в селі Зміїнець – без потерпілих.

Фото Управління ПП з аварії на вулиці Рівненській

ЗА НІЧ ПАТРУЛЬНІ ПРАЦЮВАЛИ НА МІСЦІ ЧОТИРЬОХ ДТП#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцька .Близько 23 години тра...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 25 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Толя Показати IP 25 Лютого 2016 12:12
Що ж це робиться? вже люди зовсім життя не цінують а п"ють збивають інших людей, пруть куда?
Прапол до Толя Показати IP 25 Лютого 2016 12:27
П"яним був водій Мрседеса, інші ДТП скоріше через слизьку дорогу, яка була цієї ночі....
Початок до Толя Показати IP 25 Лютого 2016 13:09
Йде активний процес вилучення людей з обігу життя.
Не спішіть Показати IP 25 Лютого 2016 13:05
Дорогі мої !!! . Чому Ви швидше їздите чим літає Ваш ангел-охоронець ?! Водії - бережіть своє життя і здоров'я і пішоходів і пасажирів і тих людей, які їдуть на зустріч !!! ОДИН РАЗ НА СВІТІ ЖИВЕМО !!!
Вова Показати IP 25 Лютого 2016 14:29
Пішоходи вам легше зупинити ду*у чім авто на слизькій дорозі, зупиніться лишній раз і перевірьте чі зможе автомобіль вчясно загальмувати чі ні . Чі ви будете праві но в лікарні в кращьому випадку!
водій Показати IP 25 Лютого 2016 14:32
а шо таке? дерева дуже близько від дороги були і я думав шо проскочу між ними ! от в одне і попав
Василь до водій Показати IP 25 Лютого 2016 21:42
Нічого подібного. Дерево йому дорогу перебігало, а йому не було куди діватися і так вийшло що він поставив його на місце, через що і постраждав. "Понять и простить"(С).
111 Показати IP 25 Лютого 2016 15:27
4 ДТП - мало ! от якби за годину .... тоді може задумались над змінами міри покарань за перевищення швидкості і за "нетверезий стан"
ось Показати IP 25 Лютого 2016 16:44
Прийшов до висновку, що не зазорно, коли бачиш що пяний сідає за кермо, краще подзвонити 102. Можливо цим ти врятуєш комусь життя...
123 Показати IP 25 Лютого 2016 22:29
намає покарання для готових. Гайцов зняли і вони тепер (гатові) ганяють і нікого не бояться.