USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на Рівненській зіткнулися іномарки

29 Березня 2017 19:45
Аварія, під час якої зіткнулися два легковики, сталася в Луцьку

ДТП трапилася 29 березня на вулиці Рівненській, інформує ВолиньPost.

Як розповіли очевидці, легковик Opel їхав Рівненською в напрямку центру, а BMW звертало з Рівненської на проспект Відродження.

З причин, які встановлюються, машини не змогли розминутися. Сталося зіткнення, в результаті якого обидва авто зазнали серйозних пошкоджень.

Також "під роздачу" потрапив автомобіль, який стояв на тротуарі.

Водія BMW госпіталізували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Джек Показати IP 29 Березня 2017 19:57
Раніше казали:проблема аварій-мажори!Оказується більша проблема-бомжі на литовських бляхах!!!!
Водій до Джек Показати IP 29 Березня 2017 20:49
В мене литовські бляхи, оч...о жме в очі так сказати?
Лучанка до Водій Показати IP 29 Березня 2017 23:15
Мені не жме!
34 до Водій Показати IP 30 Березня 2017 05:44
і мені не жме, сьогодні вкотре неадекват на іноземних бляхах їхав як б*дло яке не вміє водити
ASP до Джек Показати IP 29 Березня 2017 23:31
Ну і я на польських! До чого банальне недотримання правил ДР до того хто на яких машинах їздить. Такі фрази пишуть ті хто 5 років назад купив машину за 11 тис.дол., а зараз така ж на пол номерах 1500-2000 . От і жаба душить , як так. А дтп як були так і будуть, просто машин за людською ціною побільшало от і дтп з їх участь також. І нема чого розводити, мажори і т.д. катайся собі на лайносі за 5 шт далі.
Зайчик до ASP Показати IP 30 Березня 2017 00:36
Шановний,всім начхати за скільки і що ви купуєте.РЕєструйте авто на себе-і несіть відповідальність,от і вся арифметика
ASP до Зайчик Показати IP 30 Березня 2017 10:02
Дала б держава можливість , то обовязково б поставив. За адекватні гроші
Зайчик до ASP Показати IP 30 Березня 2017 10:58
Розумію,але якщо вам це не по кишені-зачекайте з покупкою,такі машини дають відчуття безкарності і вальяжності на дорозі,в разі чого- збив людину,зіпсував чужу машину-потерпілий не матиме змоги пред"явити претензіі.Пам"ятайте,що ви теж не застраховані від ролі потерпілоі сторони,як і ваші рідні.Треба поважати один одного,бо ні одна беха не варта людського життя.
Свідок Показати IP 29 Березня 2017 20:02
Постраждало 5 автомобілів
Анонім Показати IP 29 Березня 2017 20:20
Шумахххееерррриии
Тарас Показати IP 29 Березня 2017 21:03
свідок дтп водій опеля на всі 100 правий....... і не обговорюється.....
Світлофор Показати IP 29 Березня 2017 21:48
А я там навіщо????????
Свідомий Показати IP 29 Березня 2017 23:03
А я проти дешевих авто на циганській реєстрації. Раніше ціна зменшувала кількість неадекватів за кермом, була свого роду кредитом відповідальності. А тепер кожен пятий бере корча з польскего сігі барижити, от і починається на дорогах, тим більше з реформою поліції! А не дай бог зібє циганська реєстрація кого і втече, як ти його шукати будеш, якщо заганяв не ризидент?
Ап до Свідомий Показати IP 30 Березня 2017 00:15
Проблеми мусарів - водіїв не іпуть.
Адам Показати IP 30 Березня 2017 09:20
Задовбали ті литовські металобрухти, їх більше ніж авто на волинських номерах.
ASP до Адам Показати IP 30 Березня 2017 10:07
А не задовбало бачити на вулицях кожен день металобрухт у вигляді жигулів москвичів вогл і іномарок 30 річних?? Про яку безпеку може бути мова??? Незадовбало їздити на найдорожчих вживаних авто в Європі? Якби таке дтп трапилось з учатю жигулів наслідки були б летальні а не тільки помяте залізо.
незнайомець до Адам Показати IP 1 Квітня 2017 07:37
БМВ до вашого відома на укр номерах
Орест Показати IP 30 Березня 2017 09:32
В мене авто на польській реєстрації!!! До того був ланос на українській реєстрації!!! Продав цього корча і купив Ауді а6! По комфорту і безпеці-це небо і земля проти ланоса! То до чого я це все веду! Ви всі критикуєте "неадекват на литовських номерах". Якщо він захоче купити машину за 2000$ він купить, але яку??? Кончаного, гнилого в якого колеса відвалюються, тридцятирічного жигуля, чи ланоса, який накатав пів мільйона на таксі і в любий момент може розсипатись, чи іномарку, яка їздила по європейським дорогам??? Тепер подумайте люди, хто небезпечніший на дорозі, неадекват на (наприклад) опелі, чи неадекват на жигулю!!! Реєстрація авто ролі до манери їзди не впливає, впливає прокладка між рулем і сидінням!!! Це обговорюють ті люди, які заздрять, аж піна з рота! Мають свої гнилякі по 7000$ і продати не можуть!!! А те що машина стоїть на резидента-це проблеми держави, а не мої!!! Хай вводить законопроект про нерозтаможені авто-тоді це буде зовсім друга мова!!! Дякую за увагу!!!
Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 10:19
Питання не в реєстрації ,питання в відповідальності.машини на іноземній реєстрації безхозні от і всі питання закриті.
русиш до Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 12:03
они тупые или прикидываются))