USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку на ринку викрили продавчиню сурогатного алкоголю

26 Березня 2021 13:08
На ринку «Лучеськ» в одному із контейнерів продавали алкоголь сумнівної якості.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти у Фейсбуці.

«Враховуючи часті звернення громадян щодо функціонування так званих «наливайок» на ринку «Лучеськ», що на пр-ті Відродження, 1, департаментом муніципальної варти регулярно здійснюється моніторинг щодо можливих випадків продажу сурогату у вказаному місці.

25.03.2021 року зафіксовано черговий випадок продажу алкоголю з рук в одному з контейнерів ринку. На продавця кіоску, яка приторговувала алкоголем сумнівної якості складено протокол за порушення ч.3 ст.156 КУпАП (штраф від 6800 до 13600 грн).

До слова, з початку цього року на ринку «Лучеськ» вже вп’яте склали протоколи працівники департаменту муніципальної варти», – йдеться у дописі.
Як ми писали, 14 березня муніципали в одному з контейнерів на ринку «Лучеськ» вилучили 12 літрів сурогату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Alex Показати IP 26 Березня 2021 13:54
На ринку ДПЗ (біля Салюту) жінки на прилавках продають туалетний папір, різні дрібниці і самогон з під прилавка.
Анонім до Alex Показати IP 26 Березня 2021 14:05
Тобі не долили і ти здав,але ти не туди написав,є гаряча лінія,туди дзвони.
1 Показати IP 26 Березня 2021 14:21
той райончик Лучеська стрьомний :((( в 8 ранку вже кучкуються алкаші, а ввечері страшно пройти... а ті що не дотянули додому, то на зупинці прилягають на дорожку :))))) і якщо в них хороший сон - то ще й поліціянти можуть розбудити :))) отак то
Лучани Показати IP 26 Березня 2021 15:38
Той за&раний базар і розплідник антисанітарії насправді корумпована влада зробила на місті парковки для готелю "Лучеськ". Вона там передбачена проектом готельного комплексу ! Якщо влада має волю - то його треба закрити і забути про якусь там торгівлю алкоголем сумнівної якості ! Ви усі мрієте зробити з Луцька туристичну мекку ? Але якшо ви вважаєте, шо мекка походить від від слова мекнути з-під прилавка, - то можете не робити нічого ! Так шо - до роботи !
Ну-ну до Лучани Показати IP 26 Березня 2021 17:27
А що пропонуєте на його місце?
001 Показати IP 26 Березня 2021 16:34
Перше місце, як розсадник гострих кишкових інфекцій займає Луцький центральний ринок, друге місце в Луцьку по антисанітарії займає саме ринок біля готелю "Лучеськ". Я коли працював у центральному офісі ПриватБанку, що розташований: м. Луцьк, проспект Відродження, 1, а вікна мого кабінету виходили саме на ринок, то частенько звертав увагу як на ринку продавали рибу і куди потім продавці після робочого дня зливали нечистоти від залишків. Це щось страшне. Про алкашів ринку, я взагалі мовчу, нація сама себе каліче.
До Ну-ну Показати IP 27 Березня 2021 20:52
Тут навіть не пропонувати треба, а зобов'язати владу відновити біля готелю автомобільну парковку, яка там і по прооекту була і історично була з самого початку !!!