USD 39.50 39.85
  • USD 39.50 39.85
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку на ще одній вулиці буде односторонній рух

12 Травня 2021 10:25
У Луцьку змінять рух на вулиці Заповітній.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Із 17 травня 2021 року відбудеться зміна організації дорожнього руху на вулиці Заповітній. Тут буде влаштовано односторонній рух в напрямку від перехрестя з вулиці Шевченка до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького.

Водіїв просять бути уважними під час руху в цьому районі.
Нагадаємо, у Луцьку з 11 травня і до закінчення робіт частково перекрили вулицю Вороніхіна (від перехрестя з вулицею В’ячеслава Хурсенка до теплової камери, що розташована напроти житлового будинку № 1).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 12 Травня 2021 10:40
Навіщо він там????
Серж Показати IP 12 Травня 2021 10:44
А навіщо це робити? Тепер назад в центр зась. Тільки через Набережну і Глушець. Нерозумно!!!!
Alex Показати IP 12 Травня 2021 12:13
Так по дурному зробили що взагалі, тепер з центральних вулиць матай круги партизанськими тропами!!!
..... до Alex Показати IP 30 Травня 2021 21:46
менеше вишкрибьків возити будеш
Alex Показати IP 12 Травня 2021 12:14
Односторонній в іншу сторону то б більш логічно було....
лучанин Показати IP 12 Травня 2021 12:16
Терміново заборонити в"їзд вул.Шевченка в місто!!! Тільки виїзд з міста.Біля Базиліка неможливо пройти.Колони автомобілів,як з одної сторони,так із другої. А пані за кермом рідко яка тримає кермо обома руками. 90% їх тримають правою рукою телефон біля вуха,а значить вся її увага зосереджена в телефон,а не на рух вулицею.А ті, в кого більше наглості не звертають уваги на пішохідний перехід("зебру"),пруть на всіх парах.Повна "безбека" руху.
Анонім до лучанин Показати IP 12 Травня 2021 12:58
підтримую 100%!!!
Alex Показати IP 12 Травня 2021 12:22
Більш ніж впевнений що це все робиться щоб були паркомісця, а то й і платна парковка!
лучани Показати IP 12 Травня 2021 12:27
за драмтеатром одностороння, і буде знову одностороння ,в одну ж сторону
СУПЕР!!! Показати IP 12 Травня 2021 13:12
Кожному з маневич треба своїм пасатом прямо на Кривай Вал до вііз доїхати!!! Закрити центр ПОВНІСТЮ!!!
ваділа з манєвічь Показати IP 12 Травня 2021 16:47
чергове пакращення! люди не знущайтеся, біля міськради буде повний колапс, хоч би покриття вирівняли. зробіть хоча б двосторонньою частину вул. Б. Хмельницького від Словацького до Ощадбанку з рухом тільки праворуч.
Андрій Показати IP 12 Травня 2021 19:44
Для чого робити таке дублювання правого повороту на односторонню???? Тепер потрібно для виїзду, наприклад, від ощадбанку спускатись тільки понад міськрадою, де і так завжди повний аншлаг!! Була можливість їхати праворуч через , повертаючись на Шевченка, це звільняло від лишнього транспорту Хмельницького і економило час а тепер тільки погіршить рух старим містом і центром(((((