У Луцьку на трьох дахових котельнях встановили нові диспетчерські системи
На трьох дахових котельнях із семи, які є в Луцьку, встановили нове обладнання, завдяки якому можна централізовано бачити параметри роботи котельні працівникам і працівницям аварійно-диспетчерської служби.
Зі слів речника державного комунального підприємства «Луцьктепло» Антона Безносикова, проєкт реалізували в рамках інвестиційної програми підприємства, передає Суспільне.
На закупівлю обладнання та виконання робіт на трьох котельнях витратили мільйон 440 тисяч гривень.
«Дахові котельні, які обслуговує АДС підприємства, працюють без стаціонарного персоналу, і така диспетчеризація дозволяє зайвий раз не перевантажувати аварійні бригади, а виїжджати на об’єкт лише тоді, коли відбулася позаштатна зміна параметрів», – каже Антон Безносиков.
Читати ще: У Рокинях Луцької громади встановили нову систему очищення води
З його слів, нове обладнання зменшить втрати та кількість аварій на мережах та дасть можливість бачити параметри роботи тих чи тих об’єктів підприємства віддалено.
Дванадцять малих котелень підприємства були модернізовані та автоматизовані раніше в рамках виконання Проєкту модернізації системи централізованого теплопостачання Луцька, що реалізується за інституційної та кредитної підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, додав речник підприємства.
Читати ще: У селі Брище Луцької громади встановили нову систему очищення води
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зі слів речника державного комунального підприємства «Луцьктепло» Антона Безносикова, проєкт реалізували в рамках інвестиційної програми підприємства, передає Суспільне.
На закупівлю обладнання та виконання робіт на трьох котельнях витратили мільйон 440 тисяч гривень.
«Дахові котельні, які обслуговує АДС підприємства, працюють без стаціонарного персоналу, і така диспетчеризація дозволяє зайвий раз не перевантажувати аварійні бригади, а виїжджати на об’єкт лише тоді, коли відбулася позаштатна зміна параметрів», – каже Антон Безносиков.
Читати ще: У Рокинях Луцької громади встановили нову систему очищення води
З його слів, нове обладнання зменшить втрати та кількість аварій на мережах та дасть можливість бачити параметри роботи тих чи тих об’єктів підприємства віддалено.
Дванадцять малих котелень підприємства були модернізовані та автоматизовані раніше в рамках виконання Проєкту модернізації системи централізованого теплопостачання Луцька, що реалізується за інституційної та кредитної підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, додав речник підприємства.
Читати ще: У селі Брище Луцької громади встановили нову систему очищення води
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.