USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на «зебрі» водій збив чоловіка і жінку. Подробиці

29 Жовтня 2018 20:52
Дорожньо-транспортна пригода, під час якої автомобіль збив чоловіка та жінку, трапилася на вулиці Данила Галицького у Луцьку, ввечері 29 жовтня.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці пригоди, за кермом автомобіля Citroën перебував чоловік віком приблизно 60 років. Як розповів він сам, під час руху його "засліпило" фарами автомобіля, який рухався назустріч, саме тому він не помітив пішоходів.

Наразі він знаходиться на місці пригоди, де тривають слідчі дії.

Потерпілих, чоловіка та жінку, віком приблизно 45 років, госпіталізували. Від удару жінку відкинуло в сторону бордюру, в який вона вдарилася та отримала травму тазу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Хм Показати IP 29 Жовтня 2018 21:08
Піда** автомобільні
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 21:19
сьогодні на цьому переході не горіло освітлення зверху, мокра дорога поглинає світло обстановка нікудишня, співчуваю водію
Анонім до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 21:42
А якби тебе(не дай Бог) збив би той водій і ти влупився в бардюр,ти б теж йому співчував?Мені гидко жити з такими співчувальниками в одному місті!!!!
Луганщини до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2018 22:02
То чого мучиш себе?) неживи
Шурік до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2018 23:58
А ти в курсі, що перед переходом потрібно зупинитись, повернути свій писок вліво, потім вправо, пересвідчитись в безпеці руху, ПРОПУСТИТИ аатомобіль, і ,спокійно перетнути дорожнє полотно.....
Яяя до Шурік Показати IP 30 Жовтня 2018 00:19
Шурік,ти сам читаєш,що ти пишеш? Зебри для того,щоб автомобілі пішоходів пропускали,а не навпаки. Треба при таких погодніх умовах ВОДІЯМ перед переходами зупинятися,тим більше,якщо їх засліпило. «Машина-то зброя,на вмієш користуватись -ходи пішки або користуйся громадським транспортом», казав мій інструктор водіння,коли я ЗДАВАЛА (а не купувала) права в Німеччині.
Анонім до Шурік Показати IP 30 Жовтня 2018 09:39
А нічого, що водій збив, коли люди закінчували переходити дорогу, а не на початку.
Місцевий до Шурік Показати IP 30 Жовтня 2018 12:40
До відома розумникам,пішоходи закінчували перехід дорожнього полотна!!!
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2018 22:20
Можливо його справді засліпили фари, всяке буває
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2018 12:18
Там дійсно сліплять зустрічні авто, особливо дауни з китайським ксеноном....
Анонім до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 21:47
Збив ЛЮДЕЙ НА ПЕРЕХОДІ!!!!А ти співчуваєш йому,не ушкодженому?!?!?!Ти якийсь нелюд!!!!І ті ви*людки які це плюсують!!!Звірі!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 22:22
А він не знає що перед пішохідним переходом треба пригальмовувати??? А враховуючи погоду то тим більше! Засліпило йому..
Знаючий до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2018 23:39
А пішоходам в таку погоду не треба пересвідчитись в безпеці руху? Для кого п.4.14 писали в ПДР?
zqq до лучанин Показати IP 30 Жовтня 2018 09:30
Z там проїзджав через кілька хвилин після аварії. все горіло . все освітлено було
Водійка Показати IP 29 Жовтня 2018 21:57
Дуже погане освітлення.Шкода постраждалих,але водія також.,якщо їхав ,не перевищуючи швидкість.
про до Водійка Показати IP 29 Жовтня 2018 22:29
порушив відповідай
Asedo Показати IP 29 Жовтня 2018 22:56
Пішоходи мають бути на рівень вище дороги.
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 23:30
Порушив - це факт. Можливо його й осліпили, але ж якою при цьому повинна була бути його реакція? Власне коли сліплять мене, то я гальмую, або принаймні пригальмовую в залежності від ситуації, а він поїхав далі. Сподіваюся що в нього є відеореєстратор і він зафіксував чітко хто є співучасником цього злочину.
Знаючий Показати IP 29 Жовтня 2018 23:43
Для всіх, хто в танку. Пішохід такий самий учасник руху, як і авто. Тому, при перетині дороги повинен спочатку пересвідчитись у безпечності свого руху, тобто не вибігати на дорогу, а оцінити ситуацію. В даному випадку пішоходи не виконали п.4.14 ПДР.
Яяя до Знаючий Показати IP 30 Жовтня 2018 00:24
Знаючий,пішохід є учасникам руху,але НЕ таким самим,як авто.Якщо ти досі не помітив відмінності,зверни увагу при найближчій можливості на розміри,вагу,швидкість і «матеріал»...
водій Показати IP 29 Жовтня 2018 23:45
телята за ваше здоровя ніхто не буде переживати ! перед тим як перейти дорогу вночі впевнись чи це безпечно і памятай життя одне .і бампером легко можуть в тебе забрати його .
Анонім до водій Показати IP 30 Жовтня 2018 11:04
Водій ти теж людина,той самий бампер може влетіти через лобовуху тобі в голову,водії ви теж смертні,пам'ятайте про це,пішохід вас не зупинить,зупинить стовп,або інше авто і коли вас будуть вишкрібати з вашого авто(замку,танку,як для кого) тоді якийсь як ви буде писати тут,що він цар бо за кермом!Коментатори це куча би*ла яке згубило страх і не знаючи картини справжньої пише ху*ю
Пішохід Показати IP 30 Жовтня 2018 00:16
Навіть якщо водія визнають виним, вони всеодно телята на пішоході. Головою треба інколи крутити з сторони в сторону.
FRM Показати IP 30 Жовтня 2018 09:49
На привеликий жаль,Наші пішоходи мають хибну думку,що коли світять фари,то водій все бачить.В практиці далеко не так,тим-більш за таких умов!Шкода як потерпілих(швидкого Їм одуження),так і водія,стаж якого не один десяток років.Від такого не застрахованний ніхто.Уважні мають бути всі!!!!!
нострадамус Показати IP 30 Жовтня 2018 10:27
і знову аварія на піщоходному переході!!! це вже стало системою...
Анонім до нострадамус Показати IP 30 Жовтня 2018 11:05
Судячи з коментарів це нормальне явище,деградація населення
Проходив поруч... Показати IP 30 Жовтня 2018 11:44
Хочу звернутись до диванного писаки під ніком АНАНім. Шановний, вмираючи на пішохідному переході - гордись - ти був прав!!! тебе закопають. А водій відсидить і вийде. Якшо в тебе голова шоб шапку носить - то ти так десь і закінчиш. Саму тяжку сраку легше зупинить ніж самий легкий автомобіль. Почитай ще раз уважно П.4.14 ПДР України і не мели тут дурні. В нашій країні культурою дорожнього руху не пахло і ще не скоро запахне. Бо 90% населення тупе бидло, яке рахує себе правим. А машина не кохає - машина давить. Поїдь в Європу подивись як відбувається перехід пішохода через пішохідний перехід - людина підійшла, переконалась в особистій безпеці, зачекала поки авто зупиняться (а авто одразу зупиняються) і лише тоді переходить. А у нас одне бидло летить по дорозі, а інше кидається під колеса. але чомусь завжди винний водій. Тільки водій залишиться живим навіть якщо не правий. а пішохід ні. так що якщо маєш чим - то наступного разу подумай, перш ніж таку єрєсь тут виписувать, писака
Таня Строцюк до Проходив поруч... Показати IP 30 Жовтня 2018 23:50
Тобі , ідіоту, написали - люди закінчували переходити дорогу!!! Куди їм дітися, якщо засліплений дов**йоб летить на них!!!
Я в шоці до Таня Строцюк Показати IP 31 Жовтня 2018 08:59
Ширина автомобіля 1.7метра це два крока для людини. Машину видно з далека видно траекторію і швидкість з якою наближається і є час шоб зупинитись пропустити дігрода що летить. Водій по закону неправ но він цілий а телята поломані.
Проходив поруч... Показати IP 31 Жовтня 2018 09:27
Шановна Тетяна Строцюк. Судячи з Вашого висловлювання, рівень Вашого інтелекту десь якраз на рівні того Ідіота, про якого Ви згадали. У вихованих людей як мінімум прийнято звертатись на Ви, тим більше ставиди медичний діагноз я думаю як мінімум не у Вашій компетенції. А багатсвом ненормативної лексики я володію на профісійному рівні, тому при бажанні можу про Вас висловити стільки, що у Вас вуха завянуть і очі висльозяться. а по темі - повторюсь - кожен в першу чергу повинен пепейматись за своє життя. Є чарівне правило - Дай Дурню Дорогу. І будуть всі живі і здорові. А такі самовпевнені як Ви, пані Тетяна, якраз і попадають в вищеописані ситуації
БєльскаЯ до Проходив поруч... Показати IP 31 Жовтня 2018 20:44
Прахадимец прахадимец мимо. Пнх.