USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку побили громадського активіста і члена атестаційної комісії Нацполіції

18 Лютого 2016 21:04
У Луцьку напали і побили двох членів атестаційної комісії Нацполіції: самооборонівця Богдана Климчука та Сергія Чурікова.

Про це повідомляє Волинське Агентсво Розслідувань.

Нагадаємо, що триває процес атестації міліціонерів, які хочуть набути статусу поліцейських. Процес гласний, широко висвітлюється у засобах масової інформації та викликає дискусії навіть у середовищі самих членів атестаційних комісій, - йдеться на сторінках газети Волинські Новини від 18 лютого 2016 року.

Інцидент трапився 18 лютого.

Зі слів Богдана, він виходив з спорткомплексу «Драйв», коли ззаду до нього підбігли двоє чоловіків і вдарили важким предметом, при цьому щось вигукнувши.

Від удару Климчук впав, а невідомі втекли.

Він викликав поліцію. Також на місце пригоди прибули колеги з «Самооборони» та члени атестаційних комісій.

Зауважимо, що Климчук тижнем раніше був одним з активних учасників мітингу під колишнім МРЕВ, учасники якого вимагали прозорої атестації цієї установи.

Щодо Сергія Чурікова, то активіста із “Самооборони” побили на вулиці Потебні.

Дружина Сергія розповіла, що чоловіка вдарили тричі важким предметом. Також пошкодили авто активіста.
На місці події працюють поліція та медики.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, правоохоронці з’ясовують всі обставини цих інцидентів. Розслідування взяв під особистий контроль керівник волинської поліції Петро Шпига. Він зустрівся з одним із постраждалих активістів - Богданом Климчуком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
777 Показати IP 18 Лютого 2016 21:17
мусорня так просто не відступає цікаво чи знайшли хто побив С Рижкова
Всезнайко до 777 Показати IP 18 Лютого 2016 22:18
Сама хороша новина за весь день...
Анонім до Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2016 07:34
о, недоатестований мусор з колегами зявився
Анонім до 777 Показати IP 19 Лютого 2016 08:03
мусорня в тебе трусах та в тому горшку що вісить в тебе на шиї.
рижков сергій до 777 Показати IP 21 Лютого 2016 19:36
не знайшли...
правдива Показати IP 18 Лютого 2016 21:28
Мало...
Анонім до правдива Показати IP 18 Лютого 2016 22:22
...Дуже мало ...
рижков сергій до правдива Показати IP 21 Лютого 2016 19:37
Бога бійтеся..
Анатоль_ Показати IP 18 Лютого 2016 21:42
Я в глибокому шоці, брати мої!
Тарас Чурило Показати IP 18 Лютого 2016 21:42
Гра на публіку, не знають як вже себе пропіарити
ряженi мавпи до Тарас Чурило Показати IP 19 Лютого 2016 00:13
похоже на казку ппро унтер-офицерську вдову,б"я самооборона не може себе оборонити.
рижков сергій до Тарас Чурило Показати IP 21 Лютого 2016 19:51
Тарас відпочінте .Скоро Вам придеться багато працювати ,коли ми росповімо правду. Хлопчік все росповість.
Юлія Парій Показати IP 18 Лютого 2016 21:44
Климчук в період революції таким "сильним" був, а тут на тобі, де побої, заяви в поліцію?
кум до Юлія Парій Показати IP 19 Лютого 2016 08:24
"Сильним" був - бо стадом ходили, а один на один КОЖЕН з них сц...ло!!!
рижков сергій до кум Показати IP 21 Лютого 2016 19:39
боягуз хто фамілію даже не пише
Громадянин Показати IP 18 Лютого 2016 21:47
Хтось з начальників увд наведе порядок в мрео.!!! Майте совість.Так надіялись на шпигу, а він як усі попередники ......!!!!
123 Показати IP 18 Лютого 2016 21:48
Слава Богу! Нкінець хтось почув наші молитви...
Соціолог до 123 Показати IP 18 Лютого 2016 23:59
Молитви опущених мусорків..?
Анонім до Соціолог Показати IP 21 Лютого 2016 17:46
коментар було видалено
Херої Показати IP 18 Лютого 2016 22:04
мало дали!
Олег Показати IP 18 Лютого 2016 22:09
Мало дали цим Муд* кам
рижков сергій до Олег Показати IP 21 Лютого 2016 19:41
давай телефон свій . обсудимо це питання
Вітя Показати IP 18 Лютого 2016 22:10
А хто вони такі чм* шнікі , щоб допускати їх на атестацію , бред повний .
ігор Показати IP 18 Лютого 2016 22:11
чесно без обід першому просто теж захотілось,ну просто таке якесь фейс,незнаю його але напевно не хороша людина, напевно у всіх людей є таке що от не подобається людина з першого погляду і все.
Роза Люксембург Показати IP 18 Лютого 2016 22:25
Шкода мені вас шановні! А особливо 123. Коли ваші пальчики з тих чи інших причин потягнуться натиснути 102 тоді будете спілкуватись з "спеціалістами широкого фаху"!
Мусорила Показати IP 18 Лютого 2016 22:39
Свірепіють
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 22:48
то ли еще будет ...
я Показати IP 18 Лютого 2016 23:09
Богдан,що тобі так "щастить", то авто спалили то побили
Поліцейський Показати IP 18 Лютого 2016 23:18
Все це організоване кримінальним розшуком і слідчим управлінням, яким сьогодні показали на двері ...Звільнені! Тому подібні провокації будуть продовжуватися.
Клава Показати IP 18 Лютого 2016 23:30
Дик цеж нормально - демократичний процес, плюралізм ....
Бабка гадалка Показати IP 18 Лютого 2016 23:43
Найти тих хто побив, раз плюнути ! звернутись до екстрасенсів
Фотін Показати IP 18 Лютого 2016 23:51
Згпдую пророчі слова Кузьми " всьо то падло повинно бути пизд... жено і стріляно", хтось взявся за справу.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 23:58
а ці клоуни з яких комісій (номера)?
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 07:55
Які вони члени комісій? В списках, які раніше були оприоюднені ВН та ГУ НП, їх не має у списках атестаційних комісій Волинської обл. Ще одні самозванці. Чи може вони всього-навського "рєшали" тих інших клоунів. Як то зараз модно говорити "радники"
комісія до Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 16:31
як ви здогадались? ніхто на клімчука не нападав і не бив, то постановка, це , мабуть, так намагається ціну підняти з 1000 баксів до 3000.
небайдужий Показати IP 19 Лютого 2016 00:04
Богдана я знаю давно . Він завжди був чесним хлопцем, старався щось виправити в цій системі на краще . Дуже дивує позиція інших . Одні , не знаючи його навіть , хто він і що він робить, поливають грязюкою . Другі, неначе радіють що не можна нічого змінити . Читаючи попередні коментарі дуже сумно , що живеш у такому суспільстві , де є такі люди
Правда Показати IP 19 Лютого 2016 01:30
Того другого не знаю, а чурікова треба було взагалі вбити і закопати. Має фірму у польші куди набирає людей, обіцяє купу бабок, а потім так на...є роботяг. Скільки грошей з кралюком присвоїли на президентських виборах? Хитрий, підступний, брехливий, двуликий, ледащий. Портрет так званого активіста, який буде там прапором махати хто йому заплатить.
лучанин_911 Показати IP 19 Лютого 2016 08:25
не даром клімчуку машину спалили....і взагалі як цей шахрайчік зміг попасти в атестаційну комісію!!! самооборонівець х*єров!!! це виходить нечесна людина вирішує хто має працювати, а хто ні!!! А хто вважає що богдан чесний той галімий баклан-самодур!!! і мало дали, якщо живий!!!
небайдужий до лучанин_911 Показати IP 19 Лютого 2016 11:38
Богдан то чесний , а ти то справжній " галімий баклан-самодур!!!" Видно добре він тобі десь хвоста прищемив , що жовч до цих пір виступає
лучанин_911 до небайдужий Показати IP 19 Лютого 2016 13:27
да що ти-баклан кажеш? він навіть нормально керувати студентами, які чєрнуху на виборах розкідували не зміг...чєсний б*ля...
небайдужий до лучанин_911 Показати IP 19 Лютого 2016 22:02
Ну хто батаклан , то й так видно . Що жовч мішає навіть грамотно писати ?
Ха-ха Показати IP 19 Лютого 2016 08:28
А судьи кто? В атестаційній комісії - барани. Вони до цих пір гадають: як поставити міст: вздовж чи впоперек? А судять. Таких, як Богдан, треба каструвати. Що зроблено ним, щоб Волинь жила добре? Один піар? Скільки можна? Хлопці, Їдьте на Схід. Там мужики. Не мудіть. Хто Вам довірив судити ментів, навіть як і вони погані? Що такі, як Климчук, мають - знання, досвід? Досвід розрушать? І все! Беріть лопату - і копайте. Їдьте піднімайте село. А то на асфальті "атестують". Задовбали...
бакс Показати IP 19 Лютого 2016 09:42
Видно під шпигою захиталось, тому і розіграли сценарій про постраждалих за правду, щоб було як хатії доповісти і їй стало зрозуміло що "мальчик савсем невиновник" за провальне становище у Волинській поліції.
космос Показати IP 19 Лютого 2016 10:01
Друзі це все добре що Ви між собою дискутуєте, але не забувайте що перші ласточки поліцейських крім вбивати та паркувати авто нічого не вміють то кого Ви атестуєте а де Європа а де права ))))) може і Ви такі ж друзі тому варто задуматись над тим чи пройде Вам це без наслідків адже все вжиті повертається навіть історія іде по спіралі реальності
космос Показати IP 19 Лютого 2016 10:29
Кватрал 95 на цю ж тему Наркоман з багаторічним стажем - стало сумно в квартирі все зварив та прийняв-вирішив здатись і пішов в поліцію, але здатись не вийшло так як пройшов атестаційну комісію став копом наркоманом!!!!!!!!!!!!! можливо питання йому задавали такі ж пітони а може він виправився але друзі наші діти ходять по вулицях їх бють гвалтують та грабують що хто небуть робить з приводу цього. Нічого - пограбував-виправдали, вкрав мільйон відпустили, вкрав сто гривень довічне увязнення Ви все змінили молодці тепер все навпаки. Ми народ все це бачим і можем проаналізувати і чудово розуміємо те, що ми хотіли лише одного правосуддя а не зміни кінцевих бенеціарів. Ми хочем справедливого відношення влади до народу і прекрасно розумієм якщо буде зарплата як у Європі то не буде корупції-це основний принцип запобігання таким речам до речі про це ніколи ніхто не говорить. Також до вашого відома можу пригадати норми, загально прийняті аксіоми виведені світовими дослідниками, що ідеальне суспільство, колектив і т.д. є відношенням 20 на 80, тобто я розумію що з логікою у вас все впорядку і Ви розумієте, що 20 з 100 це робочі конячки, або громадяни, що ніколи не переступлять межу закону а решту 80 це особи з рисами халтурщиків та схильних переступити межу. Якщо підводити підсумки то що Ви друзі атестуєте, якщо ні напрямку у Вас ні цілі! Можливо одна списати кошти США так як потім спитають. Не сприймайте мене однобоко просто звертаю Вашу увагу на ваші і наші помилки і чи вони нам потрібні на сьогодні. Бажаю миру в Державі Хто із Вас неосвідчений
Безквартирні офіцери Показати IP 19 Лютого 2016 10:44
Заступники Шпиги - ПЕТРУШИН і БАЛИЦЬКИЙ атестації НЕ ПРОЙШЛИ і будуть звільнені з оргшанів за невідповідністю. Це дуже правильне рішення! Наприклад, у Петрушина є аж ЧОТИРИ квартири в Рівному і Луцьку , але совість не стримала його, коли він ставав ще й на розширення житлової площі. Балицький навіджимав аж ЧОТИРИ автомобілі і перед атестацією почав спішно переписувати їх на інших осіб, у тому числі на криміналітет. У той час, коли ми боролися із злочинцями, ці пани набивали свої кишені, ковтали віскі. А подивишся їх декларації про доходи - бідняки із бідняків! ОТО ПРОЙДИСВІТИ В ПОГОНАХ!!! Незабаром ми оприлюднимо більш детальну інформацію про їх "скромне" життя.
космос до Безквартирні офіцери Показати IP 19 Лютого 2016 11:14
пропоную їх на народний суд
анонывщик з 4-ма ква до Безквартирні офіцери Показати IP 8 Березня 2016 10:10
ти не полынився повсых сайтах об*срав ВАСЯ!
До Білої стріли Показати IP 19 Лютого 2016 11:20
Коли і де слідуючих будете товкти? Може приєднаюсь!?
Ваня Показати IP 19 Лютого 2016 11:46
Верховна рада прийняла закон про конфіскацію майна накраденого цими ворюгами ви в це вірите,що в них будуть забирати люди? Я ні
зі сторони Показати IP 19 Лютого 2016 13:02
Нажаль, так звані "активісти" не усвідомлюють головного, що завжди над розкриттям злочинів працювала нижня та середня ланка, а хабарі носили високим начальникам, які фактично "нагинали" опера чи слєдака, щоб питання вирішити чи закрити. Сьогодні тенденція в тій атестації не дуже добра, багато професіоналів з нормальною репутацією чомусь непроходять, їх свідомо намагаються позбутися, опираються на чутки з інтернету, доказів не мають та й мати не хочуть. ТОді постане скоро питання, хто буде займатись розкриттям злочинів? Патрульна поліція не здатна, лишаються активісти?
13 Показати IP 19 Лютого 2016 13:17
супер!!!!!!!!!!!!!!
воля до 13 Показати IP 19 Лютого 2016 15:20
напевно самооборона все візьме на себе вони ж грамотії
перець Показати IP 19 Лютого 2016 14:46
А мене цікавить одне - під час атестації всіх направляють на поліграф, а чи пройшли поліграф самі члени цих комісій? Тобто, а судді хто? Ми бачимо певні прізвища, особи, їх називають громадськими активістами, але мені здається, в першу чергу для об"єктивності, треба перевірити на чесність саму комісію, цікавлять питання: чи давали вони хабарі, чи брали вони хабарі, чи вирішували питання в обхід закону, чи лобіюють чиїсь інтереси під час роботи атестаційної комісії, і для прозорості дані поліграфа розмістити в вільному доступі у інтернеті, з коментарями поліграфолога, тоді ми побачимо, хто є хто. а так - це звичайний фарс під прикриттям громадських організацій.
космос Показати IP 19 Лютого 2016 16:10
питання для усіх небайдужих- чи усі бабусі, що торгують на базарах сметаною та молоком сплатили податки єдині і т.д. може ні а може так но їх крадіжки перед державою мізерні давайте і їх трохи пожурим люструєм може лекше стане міліонерам а у кінці скажем що пенсії їм не дамо. Політика проста як наука хочеш щось знищити просто усіх пересварити і все. Не забувайте про те, що усі ми українці і ті хто зараз живе в Україні хоче добра для нації для своїх сімей і т.д. Тому не забувайте про те що не варто нам між собою чубитись. Ефект самозбереження простий вигідно або ні просте питання чому ?
Апостол Показати IP 19 Лютого 2016 16:40
Мало дали!!! Потрібно завершити цю "махновщіну" з псевдо патріотами. Бізнес собі збудували під гаслами "Слава Україні""!!!! Прикриваються високими ідеями, вирішуючи свої бізнесові питання.
))) Показати IP 19 Лютого 2016 19:20
патріотизм кінчається там....де починається бідність!!!!.....а тим двом,ще замало вкинули!
лучанка Показати IP 19 Лютого 2016 22:31
Не доведи господь отут пишучим праведникам завтра постраждати від якогось бандюка, зридаєтесь, бо нормальних слєдаків із гів-м змішали. причому сам "жорстоко побитий" аж побоїв не дався зняти...і аж сам справу розкрив, бо бачте деб* ли наняті мєнтами сказали за що б'ють. шито білими нитками. хай сам пройде поліграф
комісія до лучанка Показати IP 20 Лютого 2016 16:37
клімчук не піде на поліграф, він сцикун, він знає, що все підстава гнила, тому і побої не знімає, і історію вигадав, і за чесного себе рядить. а для СТБ виглядав цей "побитий" просто красунчиком, коли казав, очі бігали, як в злодія, його мова жестів видала всю його брехливу сутність.
ггг до комісія Показати IP 21 Лютого 2016 15:59
Клімчук то є неграмотне б*дло, так як і інші атестувальники
111 Показати IP 19 Лютого 2016 22:31
Ті, що не пройшли і організували побої...
Сатанюк Петро Показати IP 20 Лютого 2016 14:12
Дали мало. Треба було більше. Нечесні провокативні люди. Малограмотні. Хочуть нічого не робити..... В АТО нехай їдуть. Бо примазались до комісій. Ганьба таким
Люда Показати IP 20 Лютого 2016 17:21
прости господи коли вже атестують малограмотні фермери і якісь сумнівні активісти - то що казати
Слава з народу Показати IP 20 Лютого 2016 19:12
Як атестують так і получають. Як би небуло за що тоб їх ніхто нечіпав, а так щось комусь на комісії не то написали.
3-тя сторона Показати IP 22 Лютого 2016 14:56
Якиб ще всі були такі як Богдан, може і не булоб продажних державних діячів таких як порошенко і всі разом взяті,знаю йьго ще з дитинства він і вся його сімя порядна,дід був вивезений при сталіні на сибір в м. Кемерово,Богдан вихований в патріотичному дусі,чого нам з вами не хватає.а ментяри які не пройшли атестацію, деякі нащаткі тих кгбістив створують гропіровки і бригади до роботи не приучені і чинять на вулицях безпридел.