USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку напали на валютника і вкрали сумку з грошима

31 Липня 2018 17:21
У валютника у центрі Луцька зловмисники викрали сумку з грошима.

Грабіжники скоїли напад на валютника 31 липня орієнтовно близько 16 години дня.

Як повідомили у поліції, крадіжка трапилася на проспекті Волі.

Таож стало відомо, що зловмисники зникли з місця події на авто на іноземній реєстрації.

Тривають оперативно-розшукові заходи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Євробидло Показати IP 31 Липня 2018 17:27
Класно получається - ограбили людину, яка не сплачує податків і працює нелегально, і втекли на авто яке також було ввезено нелегально))))))))
Вах до Євробидло Показати IP 31 Липня 2018 17:45
А потім обоє хотітимуть пенсію і кричатимуть чо так мало...
123 до Євробидло Показати IP 31 Липня 2018 19:25
А завтра тебе пограбують, недивлячись на те шо ти (можливо) сплачуєш податки, якийсь наркот якому треба на дозу. Класно тоді получіця!) а на рахунок «працює нелегально» всі хто отримують мінімалку, всі мають левак, бо на ці гроші в цій країні не вижити.
Я Показати IP 31 Липня 2018 19:01
Це як заявити за кражу краденого веліка
скептик Показати IP 31 Липня 2018 19:06
я думаю, заяву в поліцію він не писав.
тиць-здиць до скептик Показати IP 31 Липня 2018 19:26
вона в нього там давно лежить написана. тільки дату проставити
Григорій до скептик Показати IP 31 Липня 2018 19:47
А ти не думай...поліція завжди "кришувала" валютників. Декілька років тому пограбували валютника на Гордіюк, Весь міськвідділ на чолі з тодішнім начальником Крохмалем зранку до ночі прочісували весь мікрорайон, опитували можливих свідкуів і т.п.
скептик до Григорій Показати IP 31 Липня 2018 21:11
тому й не писав
Анархіст Показати IP 31 Липня 2018 19:47
Грабуйте награбоване.
Анонім Показати IP 31 Липня 2018 21:43
Всі хто писав нeгатив,ви на рeальну зарплату оформлeні чи можe дeкларацію справжню подали?Нe порівнюйтe відвeртий кримінал з адміністративною відповідальністю за обмін валюти.
Вах до Анонім Показати IP 31 Липня 2018 23:38
Так.не подамо,нажаль.1валютчик має офіційну мінімальну зарплату?2має ліцензію на валюту?3скільки платить в місяць в пенсійний фонд?4а може ще й має субсидії....????
Анонім Показати IP 1 Серпня 2018 00:33
Шкода що дeякі люди живуть в паралeльній рeальності...