USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Нововолинську пограбували валютчика: в місті ввели план «Перехоплення»

2 Серпня 2020 11:53
2-го серпня на центральному ринку в Нововолинську невідомі пограбували валютчика.

Начальник Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський повідомив, що для затримання злочинців введено оперативний план «Перехоплення», пише «Буг».

На місці працює експертно-криміналістична лабораторія та керівництво ГУНП Волинської області.

Оперативники встановлюють місце перебування підозрюваних у пограбуванні.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 2 Серпня 2020 11:56
А що, є така професія, валютчик?
12345 Показати IP 2 Серпня 2020 12:23
Як валютчик, то відразу і план "Перехоплення"...
ABC до 12345 Показати IP 2 Серпня 2020 13:26
Гроші за "кришу" потрібно відпрацьовувати.
Glover Показати IP 2 Серпня 2020 12:33
Він не збідніє, він ще має!
Ан до Glover Показати IP 4 Серпня 2020 01:29
В данний момен це тебе не повинно їбати чужі гроші, ти дивись як ти заробляєш
Ан до Glover Показати IP 4 Серпня 2020 01:32
В данний момен це не повинно **ати чужі гроші ! Чи ще є чи нема. Дивіться як ви самі заробляєте а тоді кажіть.
Подвійні Стандарти Показати IP 2 Серпня 2020 14:47
Чому ми вже майже 30 років живемо подвійними стандартами ? Якщо діяльність по обміну валюти має бути ліцензованою, плюс мають платитися податки, то чому так звані "валютчики" спокійно працюють в 50 метрах від прокуратури та поліції ? Чи про це не знає податкова ? В Німеччині якщо порушує хтось закон ( наймає нелегалів на роботу чи ухиляється від податків) - ризикує отримати величезний штраф або кримінальну справу. В Україні можна купувати дипломи, водійськи права, ліцензії і ніхто навіить не шевелиться.Зате зі всіх трибун ми чуємо що ми будуємо ВІЛЬНУ, ,НЕЗАЛЕЖНУ, ДЕМОКРАТИЧНУ ДЕРЖАВУ. Мені вже це набридло, а Вам?
6789 Показати IP 2 Серпня 2020 14:47
Понесе відповідальність за діяльність з обміну валюти без ліцензії?
Мвс Показати IP 2 Серпня 2020 16:42
Не треба реагувати поліції на злочини проти злочинців,і все буде ОК,самі переведуться....