USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку невдалий винахід учня сприйняли за вибухівку

26 Червня 2016 10:35
В підозрілому предметі, який вчора ввечері виявили у Луцьку, не виявили вибухової речовини.

25 червня близько 22:30 до Луцького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що неподалік багатоповерхівок на вулиці Гордіюк виявили підозрілий предмет, – повідомляє прес-служба волинської поліції.

На місце події виїхали слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції, спеціалісти вибухотехніки, працівники Управління патрульної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Співробітники патрульної поліції забезпечили охорону місця події.

Вибухотехніки провели спеціальні заходи й за допомогою роботизованої гідрогармати знищили підозрілий предмет. Встановили, що вибухової речовини у ньому не було. Загрози життю та здоров’я громадян немає.

Поліція також з’ясувала, що підозрілим предметом виявився невдалий учнівський винахід. 15-річний місцевий школяр намагався сконструювати автоматичний пристрій для розбризкування рідин. Однак, експеримент не вдався й учень відніс конструкцію з кількох банок з дротиками до смітника.

Громадяни звернули увагу на підозрілу конструкцію й зателефонували на лінію екстреного виклику поліції “102”. Відомості за даним фактом поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєні правопорушення та інші події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 26 Червня 2016 10:49
Взрыв был слышен за несколько кварталов... Как обычно, п*рнули в лужу!
Ось Показати IP 26 Червня 2016 11:25
А де ж той вибух на квартали?Навіщо всяку брехню розповсюджувати, з відео?
свідок Показати IP 26 Червня 2016 11:37
Тим писакам, що чули потужний вибух або сонце добре за день напекло або на груди добряче прийняли і білочка чхнула! :)
місцевий до свідок Показати IP 26 Червня 2016 13:03
вибух був недалеко від того місця, в дворі будинку, але то хтось поприколу кинув потужну петарду.
1111 Показати IP 26 Червня 2016 16:14
Ніякого вибуху не було,і пітарди не стріляли...не пишіть всяку дурню що хтось щось чув...живу на 33а ,а це поряд було на 33...
Остап Показати IP 26 Червня 2016 17:52
Треба журналістам уважніше ставитися до того що вони пишуть. Навіщо людей залякувати на ніч? То написали, що чули вибух на автостанції, то замінували 40 квартал. Аби взяла тих Примак поліція за д*пи що б дурниці не поширювали . Зрештою ж війна йде, а вони паніку сіють.
Пєтя Показати IP 26 Червня 2016 19:06
Ось коли буде справжня вибухівка-нікому діла до неї не буде.
в курсах Показати IP 26 Червня 2016 19:19
Криза жанру. Писати нема про що, а дітям рейтинги придумали в редакціях, от вони й змагаються. Хай буде й вибух, а не пшик, аби діти були довольні, що їх читають.
Марія Показати IP 26 Червня 2016 20:33
Хлопнуло трохи,якраз навпроти майже мого будинку...а кіпішу було,скільки служб одразу....