USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку обирають кращий пам’ятний знак героям Майдану. Проекти

13 Лютого 2015 16:16
Лучан запрошують до обговорення проектних пропозицій пам’ятного знаку Волинським героям Майдану. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Згідно з рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 20. 11 2014 року № 673-1 "Про внесення змін до рішення виконкому від 18.06.2014 № 358-1 "Про оголошення повторного конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження на меморіалі Вічної Слави в місті Луцьку пам’ятного знаку Волинським героям Майдану" продовжено термін прийняття проектних пропозицій для участі у названому конкурсі до 23 січня 2015 року.

Кращу проектну пропозицію пам’ятного знака Волинським героям Майдану спорудять на меморіалі Вічної Слави в Луцьку.

Пропонуємо познайомитися з проектними пропозиціями, що надійшли на конкурс, та висловити свої думки щодо цих робіт за телефонами 777863, 777864 (управління містобудування та архітектури Луцької міської ради).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
В душі я митець Показати IP 13 Лютого 2015 16:20
не хочу нікого ображати, але більшість варіантів - якесь страховисько. 3,4,5 фото з кінця - ще куди не йшло
як на мене до В душі я митець Показати IP 13 Лютого 2015 17:32
Саме на вказаних фото і нема Майдану. Люди вийшли на прогулянку.
2312 до як на мене Показати IP 13 Лютого 2015 21:41
Да и нет ничего американского и европейского,хотя бы обезьянке выделили бы место. А то ж за европейские и американские ценности боролись и погибали ,а не за свою самобытность. И вопрос к свидомитам: почему скачете вы, а на фронт должны ехать другие?
889 Показати IP 13 Лютого 2015 16:38
мені до вподоби 5 з кінця справляє враження ніби на білій стіні янголи які підіймаються на небо
Так Показати IP 14 Лютого 2015 10:07
Більш менш задуму відповідає варіант на останньому фото - надламаний хрест. Все інше з жанру декоративного мистецтва, які більш нагадують вази для квітів, а не знак, символ героїзму та відданості.
Лучанин Показати IP 14 Лютого 2015 13:51
Краще місце для встановлення такого характеру пам’ятника на майдані Небесної Сотні біля ЗАГСу
NFF Показати IP 16 Лютого 2015 04:40
Та ви дістали всюди хрести довбані ліпити!
катя Показати IP 16 Лютого 2015 17:51
о да, біля ЗАГСу якраз місце ставити траурні пам’ятники!!!! молодятам буде просто прекрасно дивитись на вінки з чорними стрічками в день весілля!!!! на мою думку біля ЗАГСу взагалі нічого не треба ставити, нехай краще сходи там відремонтують, а то плити повідвалювались.