USD 39.50 39.95
  • USD 39.50 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку офіс Пенсійного фонду віддадуть під дитсадок

3 Жовтня 2014 11:28
Управління капітального будівництва Луцької міськради Волинської області 29 серпня уклало угоду з ТОВ «Житлобуд-2» на реконструкцію дошкільного навчального закладу №25 на вулиці Чехова,4. Вартість угоди складає 6,06 мільйона гривень.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», - інформують «Наші гроші».

У списку робіт, зокрема, переоблаштування сходів і підлоги, зміна дверей і вікон, внутрішнє спорядження, оздоблення фасаду, ремонт покрівлі, облаштування комунікацій, сантехнічні роботи, придбання устаткування, меблів та інвентарю та інше.

Дитсадок №25 на вулиці Чехова, 4 розмістили у будівлі, де раніше знаходилось відділення пенсійного фонду. Тут планують відкрити чотири вікові групи на 80 місць. Дитсадок мав відкритися в цьому році. Однак в середині літа мер Луцька Микола Романюк заявив, що ремонт відкладається через нестачу грошей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лучани Показати IP 3 Жовтня 2014 11:41
На Чехова завжди був і є садок. ПФ займав тільки 1\3 будівля. Чинуші за 1 грн у рік,орендували, а тепер реиїмонтувати не хочуть.
аноним Показати IP 3 Жовтня 2014 11:42
а где теперь будет располагаться их офис?
Дмитро Показати IP 3 Жовтня 2014 11:43
і знову Житлобуд. питання а що змінилось ? той самий деребан ...
Мимими Показати IP 3 Жовтня 2014 12:51
Шість з половиною мільйонів, щоб переобладнати сходи і зробити косметичний ремонт всередині і зовні???!!!Та за такі гроші можна новий садок побудувати. От же ж безсовісні люди.
обс Показати IP 3 Жовтня 2014 13:37
І знову житлобуд , що других немає, дешевших
Дмитро до обс Показати IP 3 Жовтня 2014 14:04
хто ділиться той і робить )))
лучанка Показати IP 3 Жовтня 2014 15:26
я знаю точно что ПФ переехал больше двух лет назад на Грушевського а почему до сих пор помещение не отремонтировано под садик ? все рушится страшно смотреть. а мест в садочках нет вот такой у нас хозяин рулит.
Оля Показати IP 3 Жовтня 2014 23:11
Там завжди був дитсадок. вже скільки років дітям місць в садках не вистачає. і віддають приміщення під різні структури. вбили в хлам те приміщення, а тепер назад віддають. а от ремонт за батьківські гроші робитимуть.
знаючий Показати IP 7 Жовтня 2014 17:30
приміщення яке займав пенсійний було реконструйовано під його потреби от тепер треба назад переробити, а те що повернули молодці