USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку опонентів Порошенка звинувачують у незаконній агітації

20 Травня 2014 14:44
Факти поширення агітації проти кандидата на пост Президента України Петра Порошенка зафіксували 20 травня у Луцьку спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Так, у Луцьку на дошках оголошень багатоквартирних будинків по проспекту Волі розміщені листівки «5 фактів про Петра Порошенка». Кандидата звинувачують в політичних і бізнесових зв’язках з Партією регіонів, СДПУ(о), Нашою Україною та колишніми президентами України (Кучмою, Ющенком та Януковичем). Також, в листівці є згадки, які характеризують Порошенка як російського ставленика.

Зауважимо, що жодної інформації про замовника, місце друку та кількість надрукованих примірників цієї листівки немає. Відповідно до частини 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України», друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
111 Показати IP 20 Травня 2014 14:52
Такі 5 фактів можна написати про кожного кандидати, але Порошенко найбільше заважає, бо рейтинг росте.
Юрист до 111 Показати IP 21 Травня 2014 08:47
Факти проти Порошенка правдиві, Лізе до влади жидюра конкретний багатий, наглий - він замінить Януковича та ще і перевершить його.З Путіним вже підписана угода про співпрацю на найвищому рівні. Заводи ПОРОШЕНКА запрацювали в Россії і вже екстримісти йому не такі гидкі.
222 Показати IP 20 Травня 2014 15:13
да! Юлька газовими угодами обдерла країну, а забули, де ж то її "еканамічне диво", яке вона обіцяла будучи прем'єром, потім "український прорив" і т.д. і т.п. За....бала її тріпологія!!!
Лучанка до 222 Показати IP 20 Травня 2014 19:00
Колишній головний пропагандист "Українського прориву" Пустовіт, сьогодні ПРОРВАВСЯ до губернаторської посади. Оце і весь ПРОРИВ БЮТівців, як в "собачому серці" бездара Шаріков прорвався керувати собачим начальником.
Україна Показати IP 20 Травня 2014 15:14
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 15:23
Нет у нас нормалного!
Юрист до Анонім Показати IP 21 Травня 2014 08:51
коментар було видалено
Ластівка Показати IP 20 Травня 2014 16:56
Все ж написане на листівці чиста правда , тому які ще питання?
лівий сектор Показати IP 20 Травня 2014 16:58
Я б ще додав пункт щодо роботи міністром закордонних справ та секретарем РНБО у роки "сидіння" Ющенка. А взагалі у листівці все вірно.
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 17:18
ну і хрен зним. голосуємо за ляшка.
Знову Показати IP 20 Травня 2014 17:44
Дістали ці Юлькіни проіскі!Знову ці Григоренки та Шиби зайнялися чорним піаром.Краще йдіть вже по-доброму на пенсію!
Осса Показати IP 20 Травня 2014 17:48
А хіба там в тому плакаті неправда написана?
ххл Показати IP 20 Травня 2014 18:16
та живіть ви всі П_____НОВОМУ!!! І БУДЕ ВАС У СЕ У ШОКОЛАДІ ПОРОШЕН!!!!
12 до ххл Показати IP 20 Травня 2014 19:15
написана істінна правда і чого так правду не люблять
баби Показати IP 20 Травня 2014 21:33
кажуть що петьо засновник партіі регіонів
Анонім до баби Показати IP 21 Травня 2014 11:06
ну правду кажуть!!!
L Показати IP 20 Травня 2014 22:07
Як це все дістало!!! Принцип курника"Клюнуть ближнего и насрать на нижнего" Тимошенко втілює щоденно.