USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку оштрафують голову ОСББ, яка встановила шлагбаум у дворі

20 Листопада 2023 12:02
До департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, надійшло звернення від небайдужих громадян, які висловили своє занепокоєння щодо встановленої конструкції, що унеможливлює рух та перешкоджає проїзду.

Інспектором департаменту, під час розгляду звернення, було встановлено, що таку конструкцію розмістила голова правління ОСББ по вулиці Гетьмана Сагайдачного, 20, інформують у департаменті.

На відповідальну особу було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП та п.п. 2.5.5.1.13 Правил благоустрою міста Луцька, що забороняє самовільне встановлення рекламоносіїв, різноманітних конструкцій інформаційно-рекламних плакатів, стаціонарних малих архітектурних форм.

Штраф за вказане порушення складає від 850 до 1700 грн.

Читати ще: У Луцьку закликають водіїв не паркуватися на узбіччях, щоб не заважати снігоочисній техніці

У випадку виявлення порушень Правил благоустрою мешканців Луцька просять повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради за телефонами гарячої лінії «Група швидкого реагування»:

067 000 0 679

066 102 1 102

Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Тетяна Показати IP 20 Листопада 2023 12:34
Люди самі собі облагородили територію, зробили порядок у дворі то не можна, влада не зробить ніколи вони тільки розвалити і залишити можуть.
Юля до Тетяна Показати IP 20 Листопада 2023 21:02
Що облагородили, перекрили дорогу яку влада зробила щоб з єднати вулицю Рівенську і Дорошенка?
123 до Юля Показати IP 21 Листопада 2023 06:06
А де там дорога? за будинком там її нема
Вал до Тетяна Показати IP 20 Листопада 2023 22:12
В Стобихівці, Ветлах, Красноволі можна облагородити ВЛАСНУ територію без проблем. Поліщуки переїхали до міста, але звички не змінили
Лучанин до Вал Показати IP 21 Листопада 2023 08:29
Ти, валянку, на Поліщуків усе не вали, якщо там не був то не прибріхуй. Насправді там живуть хазяйновиті люди, якби вони тут керували, то порядки набагато кращі були б.
Патрiот Показати IP 20 Листопада 2023 12:44
У нас донощики називаються " небайдужi громадян" ?
Саша Показати IP 20 Листопада 2023 14:43
Молоді 17б, перегородили проїзд в арці!!! Прошу розібратись)
Не донощик Показати IP 20 Листопада 2023 15:42
Знесіть за одним махом і ту причепу до будинку, шо на задньому плані фото шламбона !
Фінагент Показати IP 20 Листопада 2023 15:47
Голова ОСББ правв. Штраф треба оскаржити в суд. Сквсують!
Ліза до Фінагент Показати IP 21 Листопада 2023 23:48
Хіба законно пережкоджати рух машин машини ще не літають та голосно не їздять
Сусід Показати IP 20 Листопада 2023 18:56
Ага,облагороджуйте за своїм забором,так званим і знаками!Обнагліли,а до вашої саморобної стоянки з шлагбаумом ідете не своєю дорогою,яку перекрили,а тією,від ЯКИХ перекрили. То губу закатайте трішки. А наші діти теж під небезпекою від проїжджої кількості машин,яка збільшилась в разии… від ваших стовпчиків. Робіть свої виїзди
Сусід 2 Показати IP 20 Листопада 2023 19:03
Якщо прав,то нехай заїзд робить зі своєї дороги,а не через вулицю Дорошенка. Наглота. Штраф і заставити позносити все(стовпчики і шлагбаум),за свій рахунок.
Справедливий Показати IP 20 Листопада 2023 19:09
Зажерлися,ми дітей біля домівок стережемо,а їм тепер дай стоянку і шлагбаум ,мало того,що проїзд перекрили роки назад Ща будинком і зараз через двір. Ще їм дай стоянку з шлагбаумом. А добираєтеся перенасиченою дорогою через Дорошенка,і товар,і будівельні матеріале везуть,мовчу про жителів тих багатоповерхівок,руху не має кінця,жах. І далі паркують на Дорошенка машини на проїжджій частині свої автівки,біля часних будинків. Це занадто
Юля Показати IP 20 Листопада 2023 21:21
В жителів цього будинка як і в їх голови ОСББ немає ні моралі ні гідності .Спочатку намовляли дітей кидати м ячі в машини які проїжджали по дорозі яка сполучає вулицю Рівненську і Дорошенка і пролягає біля їх будинку бо перенесли дорогу яка шла за їх будинком , потім перегородили цю дорогу ( ще перевіриться хто дав на це дозвіл .....) Тепер вони нагло їздять через Дорошенка своїми машинами і ставлять машини біля приватних будинків , як з совістю" не шановні" жителі будинку на Сагайдачного?
123 до Юля Показати IP 21 Листопада 2023 06:10
Шо ти брешеш, ви весь час не по дорозі їздили, а по прибудинковій территорії та розбили все покриття. їдь в своє село та катайся в себе по подвір'ю. І шлагбаум поставили, щоб козли знову не перли в городи
Юля до 123 Показати IP 21 Листопада 2023 09:32
Напевно ви мешканець цього будинку, Вас треба огородити зі всіх сторін ,скоро так і буде.... А де ділася дорога цікаво а стала прибудинкова територія?Голова ОСББ і ті хто їй допомагав заплатять не один штраф і хтось втратить посади....
Ліза до Юля Показати IP 21 Листопада 2023 23:46
Я пам’ятаю як бабульки розкидували яйця на машин які їхали по вулиці Сагайдачного і звертаюсь до акаунту 123 не шо ти брешеш а що ви брешете а і Да це абсолютна правда я сама була свідком і бачила як діти кідали м’яч у колеса машин
Отакої Показати IP 21 Листопада 2023 09:14
Закони іноді читайте.Спільна власність а також прибудинкова територія є Спільною власністю власників(співвласників) квартир.Все.Крапка.Закон 2015 р.Про право власності в багатоквартирному будинку.ОСББ-збори-протокол-голосування(більшість,від площі)-рішення.Все інше ваші воплі і со...
Анонім до Отакої Показати IP 27 Листопада 2023 17:23
а документи на цю спільну власність (прибудинкову територію) Ви бачили?
Отакої Показати IP 21 Листопада 2023 09:17
До речі-муніципальна варта незаконне формування і ніякими Законами України не регламентується.
Юля до Отакої Показати IP 22 Листопада 2023 15:44
Почекаєм і побачім як все закінчеться...Гарно Ви все викрутили ті закони, добре що сьогодні не всі такі продажні як ті що Вам допомагали ,а є і ті хто за справидливісь,,,