USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку перестав працювати МТС

17 Липня 2015 13:17
У Луцьку та в низці інших областей України перестав працювати МТС, – повідомляє «ВолиньPost».

Проблеми зі зв'язком у абонентів цієї мережі почались 17 липня з 10-ої години.

В компанії повідомили, що сталися величезні пошкодження ліній передач на сході України, а також у Івано-Франківській, Київській, Чернівецькій та інших областях.

Наразі невідомо, коли проблему вдасться владнати.

Технічна ж служба оператора не надала інформацію, чи це пошкодження природного характеру чи сплановані диверсії. Водночас зазначила, що, найімовірніше, – технічний збій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 17 Липня 2015 13:27
Ви розберіться: МТС чи Київстар. А то дані в ЗМІ розбігаються. В мене МТС працює.
Лучанин до Анонім Показати IP 17 Липня 2015 13:48
В мтс проблеми із звязком, у київстар проблеми із інтерентом
ас Показати IP 17 Липня 2015 13:32
рус іван відключив путін вбивця мтс
45 до ас Показати IP 17 Липня 2015 18:18
Для рагулей Путин -БОГ!
Ковельчанка Показати IP 17 Липня 2015 13:39
в Ковелі МТС - теж не працює ...
Лучанин Показати IP 17 Липня 2015 13:54
МТС працює нормально. Перевіряйте інформацію перед тим як сіяти паніку серед людей
lj kexfybyf до Лучанин Показати IP 17 Липня 2015 18:25
ти дурак????мтс практично цілий день не працює а ти пишищ!ти мабуть в мтс працюєш??????????
Я Показати IP 17 Липня 2015 14:06
Що за дурниці? В мене МТС працював і працює. ВН ви нормальний ЗМІ чи "баба бабі сказала"? Якщо все-таки ЗМІ, то, як кажуть, фільтруйте свій інформаційний продукт чи що.
Галичанка до Я Показати IP 17 Липня 2015 14:25
причому тут ВН, якщо МТС справді не працює, принаймні в Луцьку. Он вище пишуть, що і в Ковелі теж. А якщо в тебе все ок, то за тебе "Я" можна тільки порадіти:)
оп Показати IP 17 Липня 2015 14:34
МТС лажає з самого ранку................
МТС Показати IP 17 Липня 2015 15:01
Дійсно приходять смс - я на звязку, зателефонуйте, проте неможливо додзвонитись - це якийсь жах!
Абонент Показати IP 17 Липня 2015 15:15
МТС в мене протягом липня глючить страшенно. Іноді чути через слово або і два.
літо Показати IP 17 Липня 2015 15:16
МТС працює, але з перебоями.
VNC Показати IP 17 Липня 2015 15:51
МТС не працює належним чином. Не звонить взагалі. Тільки смс приходять що Вам звонили, чи Ти до когось набирав..
у Володимирі теж мтс Показати IP 17 Липня 2015 16:22
у Володимирі теж мтс працює))
Наталія Показати IP 17 Липня 2015 17:12
В мене працює з перебоями цілий день...
aaa Показати IP 17 Липня 2015 23:45
цілий день мтс працював (Луцьк), про негаразди дізнався зі статті.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2015 18:56
Добрий день!У мене вже другий день МТС не працює!!!!!