USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку п’яного винуватця ДТП затримали таксисти

18 Листопада 2015 07:00
Кросовер, водій якого став винуватцем ДТП, затримали таксисти. Водій був на підпитку, пошкодив припарковане авто та хотів втікти з місця пригоди.

Про це в Facebook пише лучанин Олександр Малімон, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Аварія сталася по проспекту Соборності біля РАЦСу, вчора 17 листопада.

«Щойно став свідком ДТП по проспекту Соборності. Hundai Tucson з п’яним (в хлам) водієм розвертався біля ЗАГСа, розбив автомобіль таксі, що був припаркований, та намагався втекти з місця ДТП. Але в силу свого стану не зміг швидко цього зробити та був затриманий таксистами», – повідомив лучанин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олег Показати IP 18 Листопада 2015 09:08
Ну і морда.....
Анонім до Олег Показати IP 18 Листопада 2015 10:30
Ця морда "захищає мир та спокій " ,ніби-то...
Василь до Анонім Показати IP 18 Листопада 2015 14:16
Який мир і спокій? Хто сказав?
кіт Показати IP 18 Листопада 2015 10:25
Чому в нього під носом блистить?! Розкаювався та плакав?
Василь Показати IP 18 Листопада 2015 14:18
В тому що таксити один одному допомагають в подібних випадках ніколи не сумнівався. А от затримали би вони його, якби тою побитою машиною не була б їх машина?
Віктор Показати IP 19 Листопада 2015 14:49
Водія знаю особисто, прекрасний і порядний чоловік. На жаль сталося таке... Добре що ніхто не постраждав в плані здоров"я. А залізо відрихтується. Треба вміти пробачати.
ВВ Показати IP 19 Листопада 2015 14:53
та нормальний то мужик, добрий, я його знаю :)
Ян Показати IP 19 Листопада 2015 20:00
Погоджуюся із коментарями. Я теж знаю водія особисто, порядна, адекватна і дуже добра людина. (Таких зараз мало.)Подібне може статись, не дай Бог, із кожним водієм.
мама Показати IP 20 Листопада 2015 22:56
Порядний, прекрасний, адекватний люди ви про що?????? Він пяний сів за кермо..... ви про своєму глузді! а якби там діти йшли? який він н@фіг порядний коли дровезний за кермом? Да таких треба на господарські роботи по місту відправляти на другий день з сізо, і водійські права забрати на років 5. От тоді він не сідав би за кермо і був би порядний.