USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку п'яним за кермом затримали «бізнесмена найвищого рівня»

27 Квітня 2017 09:32
Нетверезого водія, який сварився з поліцією і доводив, що він – «бізнесмен найвищого рівня» - затримали у Луцьку вночі.

В ніч з середи на четвер, 27 квітня компанія з кількох чоловік гуляла у барі «Оболонь» на вулиці Коперника. Потому вони вийшли на вулицю, відкрили багажник автомобіля «BMW X5» – і продовжили пити спиртне, стоячи біля машини, інформує Волинь24.

Згодом на очах у людей близько третьої години ночі уся компанія «завантажилися» у машину. При тому за кермо сів учасник пиятики (пізніше з’ясувалося, що він – власник авто).

На той момент за автомобілем уже стежили: поліція отримала повідомлення, що нетверезим водій був ще до гостин в «Кораблику».

Зупинили «п’яний ікс-п’ятий» уже біля бару «Майдан».

Водій, пояснюючи свою поведінку, постійно міняв думку, «згадуючи» нові обставини: то він не був за кермом, то був, але не їхав, то їхав, але не пив…

При цьому він обурювався, що його затримали. «Я – бізнесмен найвищого рівня! Таких як я – не штрафують!» - казав водій «бехи».

Від проходження перевірки на вміст алкоголю в крові водій відмовився і на місці, і в наркодиспансері. Чим автоматично визнав себе п’яним.

Згодом стало відомо, що п’яного водія звуть Юрій Пойда. Йому 34 роки. У його біографії – неодноразові притягнення до відповідальності – і за злісну непокору, і за дрібне хуліганство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ВВ Показати IP 27 Квітня 2017 09:42
Виї..іть його по найвищому рівні
Віталій Показати IP 27 Квітня 2017 10:23
Старізна Х5 найвищого рівня лах!
Мурка Показати IP 27 Квітня 2017 10:32
Рагуль, а не бизнесмен!!!
1231 Показати IP 27 Квітня 2017 10:51
Яке ж воно дурне. Хоча б не понтувалася потенційна вбивця за рулем
коля Показати IP 27 Квітня 2017 11:28
"Згодом стало відомо, що п’яного водія звуть Юрій Пойда. Йому 34 роки. У його біографії – неодноразові притягнення до відповідальності – і за злісну непокору, і за дрібне хуліганство" - біографія майже, як в лісника вищого рівня
911 Показати IP 27 Квітня 2017 12:13
Біснесмену " найвищого рівня" треба дати в Вухо і забрати "БЕХУ"
911 Показати IP 27 Квітня 2017 12:49
Це точно. Можна і в два вуха і забрати беху. Штраф 50 тис. Так як він рахує себе неперевершеним бізником.
невістка Показати IP 27 Квітня 2017 13:02
Очевидно, на ринку торгує замками і цвяхами? Вони всі там такі - "високого польоту.
Рома Показати IP 27 Квітня 2017 15:36
Мда, патруль ні як завжди, піар, селфі і т.д.
Анонім Показати IP 27 Квітня 2017 16:38
ну і далі що ?
Точно Показати IP 28 Квітня 2017 08:10
Не буде скоро таких новин всі будуть брати хабарі
ghjyz Показати IP 29 Квітня 2017 00:28
та ким проходімцам --конфіскація прав і машини. а також ізоляція від суспільства на довгий термін.
Друг Показати IP 8 Травня 2017 12:24
Ніякий це не Юрій Пойда, це Петро Цикалюк з дружком Санею Чмусем