USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку п’яний поліцейський намагався втекти від патрульних

3 Квітня 2016 18:15
Нетверезого працівника поліції за кермом авто затримали у Луцьку в ніч з 2 на 3 квітня, - повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Зокрема, близько 5 ранку на проспекті Грушевського правоохоронці помітили авто «Audi», водій якого припаркувався на зупинці громадського транспорту. Побачивши проблискові маячки, водій намагався рушити з місця, проте, правоохоронці йому завадили. За кермом перебував чоловік з явними ознаками алкогольного сп’янінння, який при перевірці документів показав посвідчення поліцейського. Від перевірки на драгері водій відмовився. Згодом чоловік відійшов вбік, нібито розмовляти по телефону, та кинувся навтьоки. Наздогнати його вдалося аж на вулиці Стрілецькій. Після того, як правопорушника відвезли в наркодиспансер, а потім у міськвідділ, він протверезів та вибачився за свою втечу.

На порушника винесли постанову за ч.1 ст.122 (порушення вимог дорожніх знаків) та протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (водіння в стані алкогольного сп’яніння).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
DEXTER Показати IP 3 Квітня 2016 18:56
Хто, прізище?
Стьопка Б. до DEXTER Показати IP 3 Квітня 2016 20:59
В луцьку є 50 поліцаїв, аж ніяк не поліцейських, які один одного знають в лице. То навіщо робити такі гучні назви, доганяли?
незнайка Показати IP 3 Квітня 2016 19:56
кулієв не ти случайно ???
волинянка Показати IP 3 Квітня 2016 20:26
Ага, який розумний! Давай прізвище! А раптом це синочок-пройдисвіт якогось очільника! От якби був син селянина, зразу б всі знали, хто це!
якби так Показати IP 3 Квітня 2016 21:12
справжніх героів з ато кожен день показували.іхне життя в окопах або тут нікому непотрібними та скаліченими.а кошти ідуть на 25літній серіал для д* білів під назвою верховна зрада та новітній сериал ментовские войні по украінські.селяни з волині воюють з такім ж бідняками з донбасу а у творців покращення життя у шоколаді
SAGA Показати IP 4 Квітня 2016 00:14
незнайка,
SAGA Показати IP 4 Квітня 2016 00:16
незнайка, скажу як напарник по групі Кулієва, ще давно за свеї ініціативи залишив лави Поліції.
патрульний Показати IP 5 Квітня 2016 15:32
ця особо втікала від авангарда до військової частини на стрілецькій, де була спіймана. капітан поліції