USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п’яний водій Hyundai зіткнувся із шістьма автівками

29 Вересня 2021 19:09
ДТП сталася близько 14 години на вулиці Конякіна в Луцьку.

Про це інформує пресслужба патрульної поліції області.

Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що 55-річний водій автомобіля Hyundai Santa Fe, під час руху заднім ходом здійснив зіткнення з шістьома транспортними засобами. Автомобілі отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.

Під час спілкування з винуватцем ДТП, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Керманич Hyundai Santa Fe пройшов огляд на стан визначення алкогольного сп’яніння на місці автопригоди. Результат — 2, 90 проміле.

На щастя, в ДТП ніхто не постраждав.

На нього склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП та вилучили посвідчення водія.

Рішення щодо цієї справі і притягнення особи до адміністративної відповідальності та позбавлення права керування прийматиме суд.

Фото ВолиньPost.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 29 Вересня 2021 19:21
Хто дозволив базарним баригам заїзджати на територію автостанції.
Артем до дідо Показати IP 29 Вересня 2021 22:13
Це питання задайте баригам які сидять в будці при заизди и занимаються поборами з водіів з кожного авта по 20 грн щоб заіхати и виехати
Анонім Показати IP 29 Вересня 2021 19:39
навів суєту на автостанції))) і нічого йому не буде, бо відкупиться.
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 29 Вересня 2021 22:32
А що мало б бути? Побиті авто - не кримінал, якщо не заподіяно людині тілесних ушкоджень мінімум середньої тяжкості. Витрати побитого заліза покриє страховка. Для чого проявляти свою тупість, пишучи різну маячню?
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 30 Вересня 2021 00:07
Страховка, якщо не брати розширену, покриває 130 000 грн. Щось мені здається, не покриє)
Роман до Народна прокуратура Показати IP 30 Вересня 2021 08:54
Страховка нічого не буде покривати бо був у стані алкгольного сп'яніння. Буде своїм коштом все ремонтувати.
Народна прокуратура до Роман Показати IP 30 Вересня 2021 10:00
Напевне, так. Але я не про це, а про тупий комент Аноніма щодо "відкупиться". Людина надивиться ідіотських ток-шоу і скрізь їй ввижається якась міфічна корупція.
В. Показати IP 29 Вересня 2021 21:21
Красавчик.хахаха
Володя до В. Показати IP 30 Вересня 2021 10:49
Тобто корупції немає? Вже знову перемога?
Нейтра Показати IP 29 Вересня 2021 23:58
Все це могло статися і біля дитячого майданчика і біля людного місця.покарання має бути жорстоким хоть і в грошовому еквіваленті + чорну мітку поставити у МВС і всі органи повідомити що мають відношення до його персони.хай знають всі і можливо допоможуть ЙОМУ запобігти в майбутьньому таких трагічних наслідків.
Каміла Показати IP 30 Вересня 2021 09:10
На х@ра пі@д@и??? Не шість автомобілів, а три!!!!
Вася Показати IP 1 Жовтня 2021 12:08
А винуватець події православний чи католик …? Всім цікаво знати …