USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку під час перекриття вулиці патрульні виявили у жінки наркотики

1 Квітня 2026 20:01
Сьогодні у Луцьку під час здійснення перекриття руху на вулиці Захисників України інспектори зупинили автомобіль Skoda.

Під час спілкування з водієм патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння, інформує патрульна поліція Волині.

Чоловік пройшов огляд у найближчому медзакладі. Якщо висновок лікарів буде позитивним, на нього складуть протокол за керування у стані сп’яніння.

Також в автомобілі перебувала пасажирка, яка помітно нервувала. Інспектори вирішили провести поверхневу перевірку. Під час перевірки у жінки виявили два зіп-пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну.

Читати ще: Запевняв, що спортсмен: на Волині за їзду під наркотиками покарали водія

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus