USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку від партії Вакарчука балотуватиметься колишній активіст політсили Медведчука

9 Червня 2019 10:27
8 червня відбувся з’їзд очолюваної Святославом Вакарчуком партії «Голос». Там було завтержено партійний список, а також список кандидатів, які висуватимуться від партії у мажоритарних округах, пише «Тиждень».

У виборчому окрузі № 22(Луцьк) за мандат змагатиметься Тарас Шкітер. Зараз він позиціонує себе як один із засновників руху «Свідомі». Ця інформація є на офіційному сайті політсили.

Відомо також, що в 2013-му Тарас Шкітер представляв на Волині політсилу Віктора Медведчука «Украинский выбор» й активно просував тісну інтеграцію з Росією і входження України до Митного союзу.

До слова, лучанин часто бере участь в ефірах 112 каналу, який належить тому ж Медведчуку. Відео за його участю можна переглянути на сторінці Тараса в мережі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
скептик Показати IP 9 Червня 2019 10:35
та ті політичні простигосподи куди хочеш влізуть, аби дорватись до корита
Федя Показати IP 9 Червня 2019 11:20
Як на мене шкітера взагалі немає своєї думки,типічний політичний бот
Мед до Федя Показати IP 9 Червня 2019 13:03
Як то він не у БПП? :) То ж так топив за Петра :))) А пійшов до іншого, щоб голоси розпорошувати... Не вийде! Ми всі вже знаємо ці ваші манипуляції і звідки ноги ростуть тих ваших партій!
Виборець Показати IP 9 Червня 2019 12:01
Політичний виверт того свідомого засновника легко читається і так само легко прогнозується. Висловлюючись політкоректно мовою політтехнологів скажу, шо з того роя не буде ... .Бо той задум якби навіть здійснився, то вже сьогодні відомо чим він закінчиться. Тим самим розкрив всі, як вони думають, потаємні голосові плани. А про Вакарчука скажу, шо в даному випадку: " Не мала баба клопоту - купила порося ! " .
123 до Виборець Показати IP 9 Червня 2019 13:07
Ех, проходить в парламент 100%. Процент візьме нормальний, і забере його в деяких з новими обличчями.
123 Показати IP 9 Червня 2019 12:20
Шкітер прокладка Покровського виходить Порошенка )) думайте люди добрі!
Луч Показати IP 9 Червня 2019 12:39
Не переживайте нікуди він не зайде
Лучанинн Показати IP 9 Червня 2019 12:46
Правильно зробив,а чим кращі інші
лучани Показати IP 9 Червня 2019 13:00
Язиком молоти - то не означає відразу депутатом бути! Багато себе несе той Шкітер нічого с себе не уявляючи. Піар - наше все :)))
експерт Показати IP 9 Червня 2019 13:20
Шкітер - це хмаринка в штанах. Лікар за фахом, але лікарем ніколи не був. Потім - журналістика, яку відрікся. Так буде й в політиці. Перебіжчик, політична прости.... Сумнівний, небезпечний тип.
Експерту Показати IP 9 Червня 2019 15:19
З журналістикою він обі**ався. Назвіть хоч один здобуток цієї сутулої со***и? Їх немає. Тільки файно гроші Покровського прос**ає.
Руслана Показати IP 10 Червня 2019 06:36
Шкода, що Тарас Шкітер "вляпався" в ту "політику" , яка неє не є. Знаю цього хлопця зі шкільної парти. Був хорошим учнем і однокласником. Зіпсувало його оточення , яке він сам собі вибрав! Тому нехай сам за це несе відповідальність! У партії "голос" (навмисно з маленької) і Тараса Шкітера (просто поважаю за те, що був однокласником моєї доньки) пройти до ВР від нашого округу шансів великий НУЛЬ!!! Погоджуюсь в думками вище , він немає власної думки та поглядів, щоб гідно представляти наш славний Луцьк у ВР!!! Думайте, лучани головою!