USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку підвищать тариф на воду

26 Січня 2017 13:16
Здорожчання комунальних послуг із водопостачання відбувається за погодження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Так, уже в 2017-му лучанам доведеться віддавати за воду на 15% більше.

Зауважимо, що 25 січня відбулося засідання НКРЕКП у Києві, на яке поїхали й керівники КП «Луцькводоканал». Так, за результатами роботи ухвалили зміни щодо державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
Інформаційному агентству Волинські Новини ситуацію прокоментував Головний інженер КП «Луцькводоканал» Сергій Строк.

«Ми завжди відстаємо щодо цін за послуги. Для прикладу, збільшується плата за енергоносії, ми надаємо послуги за старими тарифами, а зміни вносяться через певний час. Відповідно, ми несемо збитки. Також у наш тариф закладна вартість ремонтних робіт, яка переглядалась ще три роки тому, а вони збільшуються щороку. Окрім того, відбулося подорожчання паливно-мастильних матеріалів, збільшення зарплат тощо. Тому відбудеться подорожчання приблизно на 15% для всіх споживачів», - пояснює Строк.

Нагадаємо, що сьогодні «Луцькводоканал» боргує за електрику, а в місті «гальмуються» розрахунки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Василь М. Показати IP 26 Січня 2017 13:27
Можливо передчасно народ повівсі на золотий батон і унітаз ... якщо все і вся дорожчає , для того ж народу ...??? З кожним днем я все більше переконуюся , що від МАЙДАНУ стало жити краще тим , хто стояв в той час на трибуні і " переживав " за народ ....!!!
лучанка Показати IP 26 Січня 2017 13:38
та коли ви вже нажретесь????..........................
Вітя Показати IP 26 Січня 2017 14:34
Чому цю владу ніхто не прожене? Вони ж ще більше нажираються
ССС Показати IP 26 Січня 2017 14:47
Тільки олігархи зможуть дотримуватись особистої гігієни з такими тарифами на гарячу воду, а ми - народ (для них - холопи) тепер будемо смердіти! Скільки можна знущатись над людьми, які ВАС обрали, НЕШАНОВНА ВЛАДО??? Колись терпець урветься....
Петро Показати IP 26 Січня 2017 14:59
Добре хоть ціну на повітря не збільшують!
збавляй по троха... Показати IP 26 Січня 2017 16:21
Після цього https://ar.volyn.ua/20161214-kerivnyka-lutskvodokanalu-pidozryuyut-u-roztrati-koshtiv/ ше й підвищення?
УКР Показати IP 26 Січня 2017 16:55
Яника вигнали а стало ще набагато гірше жити. Людям скоро хліб купувати не буде за що не говорячи за комунальні послуги. А зараз народ мовчить, а вони як жирували так і дальше жирують. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
ВОВК Показати IP 26 Січня 2017 17:31
коментар було видалено
Мешканець Показати IP 26 Січня 2017 18:18
А економити не пробували,є багато методів і засобів,так в дію.Тарифи будуть тільки рости і це факт.Обєднуйтесь і до роботи...чи моя хата скраю...НІ.
Молодь Показати IP 26 Січня 2017 19:54
Та якщо чесно ітак нема за що той хліб купувати або за квартиру платити або харчуватися жах а що далі ??вмирати народу ??
Так не можна Показати IP 26 Січня 2017 20:10
Моя мама сьогодні прийшла з банку і плаче. Питаю, що сталося? А вона каже:" Отримала пенсію 1 200. І стільки ж віддала за квартиру(і це по пільгам). А як жити далі цілий місяць??? Я не знала як й допомогти :((( Скільки ви будете змушувати виживати людям, а не жити? Самі живете в особняках в Боратині. Їздите на джипах. І ваші сини теж вже не знають якого рейнджровера купити. А про людей і не думаєте. Коли останній раз робили ремонтні роботи? Замінювали фільтри? Козли ви...
Мешканець Показати IP 26 Січня 2017 21:41
Хто за вас має думати?"Советська"психологія в дії.Боріться.Є всі важелі. Чи чекаєте "царя".Не дочекаєтесь...
Марія Показати IP 26 Січня 2017 23:42
А може вже пора страйкувати.а не "плакатись" - ми вже.точно.стали покірними рабами. Єдине.що ще робимо-то плещем язиками(((?
мешканець Показати IP 27 Січня 2017 13:12
як терпець урветься то страйкувати вже не будуть........