USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку після кронування дерев лишилися тільки стовбури

13 Березня 2017 22:24

Біля гуртожитку волинського університету дерева обрізали так, що лишились одні стовбури.

Кронування проводили сьогодні, 13 березня, пише ВолиньІнфо.

На вулиці Винниченка дерева біля гуртожитку № 2 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки покронували дерева. Обрізали не лише дрібні гілки, а й взагалі всю крону. Лишили лише стовбури.

На запитання працівникам: для чого так кронують, ті відповіли буцімто, щоб не затіняти гуртожиток. Куди відправлять дрова після кронування їм було не відомо.

«Немає що робити, ходять тут фотографують», – обурювався чоловік із сокирою на питання журналіста, рубаючи далі дрова із того, що накронували.

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лікар Показати IP 13 Березня 2017 22:54
Премія за кращі фото року.
Иван Показати IP 13 Березня 2017 22:57
Статья нипрочто. Судьба дровей интересует? Деревья вполне нормально подрезаны , что подверждает последнее фото. Летом кнормальные формы сформируются.
Я до Иван Показати IP 14 Березня 2017 03:44
Нормальні форми зформуються?? Та ви хоч за кордон в цивілізовані країни виїзджали? Де ви ще крім совкових країн бачили так підрізані дерева? Крона мусить в дерева залишитись - а тут стовбури голі. І я б це не писав, якби не знав як це правильно робити.
Іван до Иван Показати IP 14 Березня 2017 06:46
Цікавить, иван , людей нормальних стан дерев на вулицях міста. Після т.з. обрізки ці дерева схожі на стовпи. Ні тіні влітку, ні очистки повітря не буде. Цікаво, хто ж такий.....керує цією обрізкою??????!!!!!
Вано до Иван Показати IP 14 Березня 2017 16:49
Ще би ти зформувався для загального розвитку
Йопрст Показати IP 13 Березня 2017 23:10
Біля школи 10 район молоді так кронували ,що начальник Ковальов МЖК аж магазин туди поставив- диб:л й:баний
777 Показати IP 13 Березня 2017 23:45
Це робиться для того, щоб ви задихалися від солярісного перегару маршруток та іншої дизельної сволоти, хворіли і несли свої грошики в аптеки. А в кінці ланцюжка - ЯценСеня триліардер
Я до 777 Показати IP 14 Березня 2017 03:47
І взагалі, дизельні авто треба заборонити, як у Парижі зробили.
777 до Я Показати IP 14 Березня 2017 07:56
Давайте з Вами об'єднаємося і зробимо вечорком рейд по місцях відстою "душогубок"
Лана Показати IP 14 Березня 2017 10:23
Їх цікавлять дрова, за які візьмуть добрі гроші, а не дерева. Знищують рідкісні дерева. Цих людей крім грошей нічого не цікавить.
А2А до Лана Показати IP 14 Березня 2017 10:52
1. З яких це пір каштани, клени, липи стали рідкісними? 2. Якби мені такі дрова привезли додому - гнав би горе-торгашів поганою мітлою, це не дрова, а лахміття. Дрова це дуб, граб, берест, береза, ясен, а те що на фото - сміття.
русиш Показати IP 14 Березня 2017 11:57
Вам х*ен угодишь, всю жизнь так обрезали...все обрастёт , даже не заметите..х"ли ты ноешь?
лучанин Показати IP 14 Березня 2017 16:22
По Ветеранів коло 19 школи сволота з бензопилами і з пропитими мордами (явно на чиєсь замовлення) вирізали більше 20 берез. Зараз одні пні стирчать мокрі від березового соку. Одне діло старі тополі, але берези