USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку після щеплення госпіталізували школяра

22 Лютого 2016 11:44
Сьогодні, 22 лютого, в 10:30 в луцькій школі №12 після щеплення від поліомієліту стало погано 14-річній дитині.

Різко погіршилось самопочуття: запаморочилась голова, почало нудити, - інформує ВолиньPost.

Працівники медпункту викликали швидку допомогу, після чого школяра направили до дитячої лікарні.

Наразі медики дитячої лікарні надають учню необхідну медичну допомогу та з'ясовують причини такої реакції на щеплення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Зоя Показати IP 22 Лютого 2016 11:58
Ужас!!
Василь Показати IP 22 Лютого 2016 12:05
Не буде повідомлено істинну причину - скажуть що з'їв щось не те. Дай Бог щоб ще ускладнень не було. Батьки, які дійсно люблять своїх дітей, не ведіться на цей комерційний проект, бережіть здоров'я дітей, а іноді й життя. Вакцина - хвороба, хоч і ослаблена. Хто хоче захворіти?
Фотін Показати IP 22 Лютого 2016 12:24
Треба тим медикам залити ту хімію
Бе Показати IP 22 Лютого 2016 12:41
А вплив чіпсів, сухариків і іншого "дитячого" харчування дослідити слабо? А, продавці проти? А медиків можна звирувати будь в чому.
Анонім до Бе Показати IP 23 Лютого 2016 08:12
Ваші діти ідять цю гадость? Вперед досліджуйте! Хто слідкує за станом здоров'я дітей, у того не ідять.
Оксана Показати IP 22 Лютого 2016 13:07
А що зараз можна робити щеплення в школах? Без батьків?
ната до Оксана Показати IP 22 Лютого 2016 13:26
Непереживай за свою доцю,без згоди не зроблять)
Лена Показати IP 22 Лютого 2016 13:16
А якщо їдять діти кока-колу чіпси жуйки фастфуди то це не шкідливо? Піцу в школі постійно їдять то це корисно? Але насправді люба вакцина шкідлива для здоров"я і в подальшому житті . Томпу остерігаймося від цього і наших дітей а то хто їх захистить як не ми?
Читач до Лена Показати IP 22 Лютого 2016 13:55
Нащо рівняти кокаколу з сумнівною вакциною. ЦЯ ПОЗАПЛАНОВА ВАКЦИНАЦІЯ - ЗЛОЧИН, а БАТЬКИ ЩО ДОЗВОЛИЛИ - СПІВУЧАСНИКИ ЗЛОЧИНУ
Мама Показати IP 22 Лютого 2016 13:18
Прихали з Києва дали втик,ану давайте вакцинуйте,от вам результат. Зараз будуть придумувати все, але тільки не вакцина. Так їмвлити по 100 доз зараз МОЗУ ,імунологам київським.Ведуться люди,ведіться, будемо страдати самі. Бережімо себе і своїх діток.Це просто жах.Їм цм\е мало,побільше б захворіло і померло людей це плюс виробникам вакцини і нашій медицині
Цікаво Показати IP 22 Лютого 2016 14:02
А чому щеплення зробили 14-літній дитині? Хіба це не стосується дітей від 6 до 10 років?
Галина до Цікаво Показати IP 22 Лютого 2016 14:41
Тому що,в 14 років ця вакцина є планова. Проте якби моїй дитині навіть поплану потрібно було робити дане щеплення,то зважаючи на дану ситуацію в країні,щодо цієї вакцини, я б НЕ ДОЗВОЛИЛА вакцинувати свою дитину саме цією вакциною.......Дав би БОГ аби з хлопчиком все було гаразд.
Анонім до Цікаво Показати IP 22 Лютого 2016 14:41
В 14 років - планова ревакцинація.
анонім Показати IP 22 Лютого 2016 14:34
А яке право мали робити щеплення дитині 14 років. Якщо ці вакцина предназначена для дітей від двох місяців до десяти років.
Анонім до анонім Показати IP 22 Лютого 2016 18:24
Тому що головне кількість провакцинованих а не якість
укроп Показати IP 22 Лютого 2016 16:00
Своїм дітям лікарі не роблять вакцинації а чужих калічать.
укроп Показати IP 22 Лютого 2016 16:04
Треба в згоді на вакцинацію писати ( ...... .... ... ...... відповідальність за побічні дії вакцини лікар бере на себе..... ...) щоб на них була відповідальність то може тоді задумаються давати чи не варто.
mmm Показати IP 22 Лютого 2016 20:55
не довіряйте лікарям! Довіряйте бабусі на лавочці, тітоньці з тролейбуса, комусь із інтернету, але ні в якому разі не лікарям. Людям, до яких приходимо лише тоді, коли болить, коли приповзаємо рачки і вони рятують нам життя. Звинувачуйте їх у всьому. А коли дитина захворіє на епідемічну хворобу, тоді теж винен лікар: не настояв на вакцинації. У моїх дітей є усі вакцинації. Дай Боже потрапляти в лікарню лише у 90 років з першим хворим зубом. Але ж такого не буває. Тому, коли прийдете у лікарню, просити допомоги, подумайте, що ви говорите про лікарів.
Анонім до mmm Показати IP 22 Лютого 2016 21:44
Добре, лікарі хороші, але чому тоді медсестра у школі сама пише відмову від вакцинації своєї дитини? Може щось знає? І дякую тим людям які це розповіли!!! Нікого не звинувачую, але люди повинні знати обидві сторони медалі і мати вибір!!!.
Ірина до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 13:13
моя мама все життя пропрацювала акушерем в селі, нам робила з сестрою вакцинацію і завжди рекомендувала робити вже моїм дітям, в житті є завжди ризик, робити вакцинацію- ризик, не робити- теж ризик, тут батьки роблять для себе вибір самі, ніколи не радьте те що ви самі собі думаєте , або хтось думає, кожна сім"я вирішує сама.....
Серж Показати IP 22 Лютого 2016 22:11
Рекомендую переглянути про цю вакцину — youtube.com/watch?v=80qjkBQvBwI
Мамуся Показати IP 22 Лютого 2016 22:13
А ви знаєте що 5 дітям з класу в якому робили прививку стало погано.Один дуже важкий,ще одна дитина теж була доставлена в лікарню.Інші були оглянуті швидкими і дома під контролем.От вам і одна дитина.Як вам вакцина
Степанида Показати IP 22 Лютого 2016 23:47
Ця вакцина це добре продумана частина плану по винищенню нації! Невже Вас "відповідальні" батьки, не бентежить сума грошей які виирачені на рекламу по телебаченню, невже ви не задумувались скільки коштує 1 білборд з рекламою? Хто за це все платить? Це наша влада піклується про наших дітей, та старається інформувати "відповідальних" батьків? Абсурд!!! Чи не задавали Ви собі питання ,"відповідальні" батьки, чому саме зараз, саме в період активного панування грипу та простуд, вакцинують НАШИХ дітей, адже хворіти не бажано 1 місяць до та місяць після вакцинациї, скажіть чия дитина має настільки міцний імунітет щоб на протязі місяця не мати хоча б шмарклів? Отож давайте порухаємо мОзГами, якщо такі ще залишились, для чого це все , для кого????? Вакцина від поліомеліту мусить зберігатись в певному термо режимі, а воеа аж із самої Хранціїї!!!! Як вона розмитнювалась, як вона доставлялась??? Дайте мені відповідь "відповідальні" батьки! На лікарів теж " бочку" гнати не має чого, вони люли "полнЕвольнЬІЕ" їм ЧАго сказали то і робоять. А моЗгІ включайте, ой включайте, "відповідальні" батькі, бо винищать націю на нівець
Марина Показати IP 23 Лютого 2016 09:56
Для того щоб визначити чи вакцина є хороша потрібно подивитися на флакони. Флакони обладнані термоіндикатором (як правило, він розташований на етикетці). Термоіндикатор – це квадрат, який знаходиться всередині кола. Якщо флакон зазнає понаднормового впливу тепла, квадрат темнішає. Можна використовувати тільки ті флакони, на яких внутрішній квадрат світліший, ніж зовнішнє коло. Якщо батьки свідомі, то перш ніж робити вакцинацію, то перевірять флакони. Особисто я зробила своїм дітям. А пишуть негативні коментарі ті в яких немає власних дітей!!!
mama Показати IP 23 Лютого 2016 11:59
Перший раз бачу, щоб рекламували вакцину. Тому поневолі висновок приходить сам- це комусь вигідно, і явно не батькам та дітям. В мене дитина півтора року, чесно кажучи я б робила цю вакцину, але реклама мене переконала, що все-таки не варто.