USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

У Луцьку почали облаштовувати парковку біля Центрального ринку

10 Лютого 2022 16:41
У Луцьку поряд із Центральним ринком на вулиці Глушець, 1 облаштовують паркувальний майданчик. 9 лютого на території встановили дорожні знаки про платну стоянку.

Про це розповів Суспільному директор комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олег Бахтай.

Стоянка біля ринку працюватиме з 7:00 до 16:00 і розрахована на 150 місць.

Зі слів Олега Бахтая, вартість однієї години паркування коштуватиме 10 гривень. Оплатити паркування можна буде через смс та за допомогою додатку SmartLutsk, який, зі слів комунальника, повноцінно запрацює до кінця лютого.

Читати ще: У Луцьку можна буде заплатити за парковку через мобільний додаток

«На знаку буде встановлено табличку з QR-кодом, щоб скачати додаток», – говорить Олег Бахтай.
Зі слів посадовця, ділянку на вулиці Глушець, 1 комунальному підприємству для облаштування паркувального майданчика міська рада передала в постійне користування в серпні минулого року.

«Усього в Луцьку є два платні комунальні паркувальні майданчики – на вулиці Карпенка-Карого біля Варшавського ринку та на вулиці Кривий Вал – по 26 паркомісць на кожній стоянці. Цього року в місті мають намір облаштувати ще вісім платних парковок», – додав директор «АвтоПаркСервісу».

Як ми писали, металеві контейнери з лівої частини Центрального ринку обіцяють демонтувати впродовж 2022 року.

Нагадаємо, у Луцьку до кінця лютого в міськраді напрацюють пропозиції щодо облаштування біля залізничного вокзалу парковки для мешканців, які приїжджають на вокзал зустріти чи провести своїх близьких.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Луч Показати IP 10 Лютого 2022 16:54
Цікаво асфальт покладуть , чи лише будуть паркомати облаштовані?))
лінивець до Луч Показати IP 10 Лютого 2022 17:57
нашо нам той асфальт-головне це НОВІ паркомати ))))))
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2022 16:57
Один срач знесли а інший поставили
Батько Показати IP 10 Лютого 2022 17:03
Де бляха муха обіцяний благоустрій цієї території?
В . Показати IP 10 Лютого 2022 17:40
Щяс всё наново по кругу ха-ха-ха.парковка.торговля с авто.павильйончики.хахахахахаха
Ігор луцький до В . Показати IP 10 Лютого 2022 20:21
Шаурма,чебуреки,...
лінивець Показати IP 10 Лютого 2022 18:01
Чому у нас немає багатоповерхових парковок як у європі? Для чого займати лишню площу?Якби всі парковки і стоянки в Луцьку зробити хоча б 2-поверховими і знизити ціни то для міста це була б безцінна допомога
Лучани Показати IP 10 Лютого 2022 18:27
А чого даремно потратили гроші на конкурс по благоустрою цього місця ? Чого не реалізуєте проект переможця конкурсу? Чи просто гроші поділити, а нічого робити і відразу не планували ? Відмова від пропіареної владою обіцянки - це мінус у рейтингу влади на чергових виборах ! То з тролейбусами ляп, то з генпланом міста прокол, а тепер з конкурсним проектом, ...
Цоб Цабе Прррррррррр до Лучани Показати IP 10 Лютого 2022 19:37
Там не Мінус там повний НУЛЬ по Кельвіну. Конкурсний проєкт дитя амбіцій. Для декого "паркувальний майданчик" перша кров як у хлопчаків що вперше в житті потрапили в бійку!
Лучанин до Лучани Показати IP 10 Лютого 2022 19:40
Ну чому всі такі наївні? З ринку комусь відкатів не давали, тому знайшли спосіб як виправити ситуацію. Як кажуть... тільки бізнес!
мяУ Показати IP 10 Лютого 2022 18:53
Губи не зліпнуться? Щастя то яке, жива копійочка зажевріла.
Підпільник Кіндрат Показати IP 10 Лютого 2022 22:33
Для початку і прикладу чиновникам міськради треба добиратись на роботу міським транспортом, виплачуючи за цей подвиг невеличкі бонуси. А стоянку навпроти міськради лівідувати , в центрі міста які стоянки? Часто посилаються на Європу? В Європі в центр або не заїдеш, або заплатиш так, що відпаде бажання їзди! І не знаємо , чому хворіють діти і онуки,- от тому і хворіють. що під вікнамі і в дворах стоять і чадять машини!