USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку подорожчали пластикові картки для оплати проїзду

16 Лютого 2022 11:34
Вартість багаторазової пластикової картки СіtyCard, яку використовують пасажири для розрахунку за проїзд у Луцьку, зросла.

Відповідне рішення ухвалили члени міськвиконкому під час засідання 16 лютого.

Згаданий проект рішення винесений на розгляд виконкому у зв’язку зі зверненням оператора електронних систем ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Як йдеться у пояснювальній записці, це робиться для покриття витрат на закупівлю та введення в обіг електронних квитків, зумовлених підняттям закупівельної вартості самих квитків, вартості робіт з виготовлення карток тощо.

Відтепер багаторазовий електронний квиток – і персоніфікований, і неперсоніфікований – коштуватиме 50 гривень. Досі «пластик» коштував 35 гривень.

Електронний QR-квиток на дві поїздки коштуватиме 20 гривень, а електронний QR-квиток на три поїздки – 25 гривень. Термін дії таких квитків – 48 годин з моменту продажу.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ВІРУС Показати IP 16 Лютого 2022 12:10
НА ЯХТУ ГРОШЕЙ НЕ ВИСТАЧАЄ.....
Не до ВІРУС Показати IP 16 Лютого 2022 19:13
На оплату оренди дорогого офісу на Лесі Україїнки і на оренду місця під термінали ви заплатите з свого кармана ,лучани
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 12:26
Ці картки взагалі мають бути безкоштовні. А термін дії паперового квитка необмежений.
Уася до Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 13:14
З якого переляку? В інших країнах - за пластик потрібно платити, а термін дії паперового квитка один день. Поставте додаток на телефон і не потрібно за картку платити. P.S. Хоча, 50 грн. за пластик - це вже переборщили, він і 10 не вартий.
Noname до Уася Показати IP 16 Лютого 2022 13:22
Якщо оплачувати через додаток, то комісія 1 грн. в місяць. І карткою мені зручніше і швидше користуватися.
Ага до Уася Показати IP 16 Лютого 2022 19:14
Додаток 1 грн в місяць ,,але і там думаю піднімуть
000 Показати IP 16 Лютого 2022 13:07
Платити за право платити.... геніально!!!
Верифікатор Максим до 000 Показати IP 16 Лютого 2022 17:47
В лісі живете? А банківські карти теж право на право розпоряджання.
000 до Верифікатор Максим Показати IP 17 Лютого 2022 11:20
Маю картки ОККо, UPG, Наш Край, Нова лінія, приватбанк, ощадбанку, А банк, Альфа банк, ні за одну я не платив, всі установи дають бесплатно , я ще щось маю доказувати?
ВласОлена Показати IP 16 Лютого 2022 13:36
Ужас !
Олександр Показати IP 16 Лютого 2022 14:15
Картка обов'язково має бути платною, щоб була якась цінність і не бігали в офіс сітікарту безкоштовно перевипускати. А яка її реальна вартість це вже інше питання.
Андрій Показати IP 16 Лютого 2022 15:20
ну так долар зріс шо тут не понятного?
Ятакдумаю Показати IP 16 Лютого 2022 20:52
Напевне сітікард купує пакети в супермаркетах і з них робить картки.
Добродій Показати IP 17 Лютого 2022 00:00
Дивно.А хтось з місцевих,запитував у міськвиконкому,скільки персонального податку до місцевого бюджету сплачується безпосередньо самим власником цієї електронної системи платежу?Фірма зареєстрована за кордоном та,й сам її власник як,і підставна особа директор - теж не резиденти України.