USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

Останні слова загиблого лучанина. Поховання. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

23 Лютого 2014 14:52
Тіло Василя Мойсея поховали сьогодні, 23 лютого, на території меморіального комплексу «Вічна слава»

Похоронна процесія рушила від Свято-Троїцького собору до меморіального комплексу. Тисячі людей траурною ходою пройшлись вулицями міста, а чимало лучан чекали процесії вже безпосередньо на місці поховання.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬК ПРОЩАЄТЬСЯ З БІЙЦЕМ «НЕБЕСНОЇ СОТНІ». РЕПОРТАЖ

Померлому Василю Мойсею зачитали лист його сестри, яка не змогла бути присутньою на похованні.
Також до слова запросили товариша загиблого, який був поруч з ним в його останньому бою. Саме він витягнув його після влучання ворожої кулі снайпера.

Зі сльозами на очах хлопець сказав: «Знаєте, які були його останні слова? Помираючи, він сказав: я люблю вас всіх!». Наостанок закликав не пробачати ворогам цю смерть.

Також зі словами скорботи до присутніх звернувся міський очільник Микола Романюк, керівник «Правого Сектору» на Волині Павло Данильчук та голова облради Валентин Вітер.

Після останнього прощання друзів, близьких і родичів з загиблим волинянином, труну віднесли до могили та віддали землі.

Тисячі присутніх дякували батькам юнака: відлунням котились вигуки людей «Дякуємо!», «Слава батькам!», «Слава герою!», «Небесній сотні слава!». Коли труну опускали в землю, тричі пролунали вистріли з гармати. Василя Мойсея поховали як героя.

«Луцьк ще так ні з ким не прощався. І не знаю, чи ще коли прощатиметься», - сказала старенька бабуся, кладучи квіти на могилу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Applekolya Показати IP 23 Лютого 2014 14:55
весь Луцьк прийшов попрощатись з ГЕРОЄМ України! Слава Україні! Слава Героям! смерть гандоновичу!
Я до Applekolya Показати IP 23 Лютого 2014 22:41
С**ні політики Волині памятайте!!! Це не ви здобули перемогу своїми партіями в Обласній Раді!!! Не вам керувати цим народом!!!! Ідіть геть і не смердіть!!!!
Іван до Applekolya Показати IP 24 Лютого 2014 13:28
Герой України????? А ВИ ЗАПИТАЛИ УКРАЇНУ???? ОДНЕ МІСТО - ЦЕ НЕ УКРАЇНА!!!Запитаєте українців східних областей - хто для них ГЕРОЇ УКРАЇНИ???
Алекс до Іван Показати IP 24 Лютого 2014 23:27
Брате, Україна в нас одна. Захід поважає Східних героїв, Схід - Західних. Так, в нас різне минуле, але відтепер ми ЄДИНА НАЦІЯ! Слава героям!
мы Показати IP 23 Лютого 2014 15:20
МЫ помним скорбим.Украина пожалуйста просим не простить и помнить сколько мы платим!Смертью наших ДЕТЕЙ.
І до мы Показати IP 24 Лютого 2014 17:11
Іван,да,ГЕРОЙ !!!! Закрий свій рот,він,як і всі остальні з небесної сотні боровся за світле майбутнє не лише своє,а і твоє в тому числі ! Треба бути сліпим щоб цього не бачити... Схід,розплющіть вже свої очі нарешті !!!!
Восток дело тонкое.. до І Показати IP 25 Лютого 2014 07:40
http://vk.com/video184297988_167880227?list=8b4bf477a7edcf2d1a
А Показати IP 23 Лютого 2014 15:25
ДУЖЕ ШКОДА ЩО ЗА АМБІЦІЇ ПОЛІТИКІВ ПЛАТЯТЬ СВОЇМ ЖИТТЯМ ЛЮДИ....
Віра Показати IP 23 Лютого 2014 15:30
Весь світ оплакує ГЕРОЇВ УКРАЇНИ! Це я знаю, бо живу не в Україні. Як тяжко, як шкода бідненьких маму і тата! Але пишайтеся СВОЇМ СИНОМ! ВІН віддав своє молоде життя за нову Україну, за нас з вами! ЙОМУ б її і розбудовувати! Але не сталося так. Душа ЙОГО як і всіх ПРАВЕДНИКІВ, що загинули від рук нелюдів і ворога УКРАЇНИ ЗЕКА (інакше не можливо назвати цієї потвори) попаде у РАЙ! ІМЕНА ЦИХ ГЕРОЇВ увійдуть в історію, ними будуть названі вулиці і площі, про них будуть розказувати діткам, які СВІТЛІ МОЛОДІ ЛЮДИ були ВОНИ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
оля Показати IP 23 Лютого 2014 15:39
жаль .. але це все політика грязна справа. олних міняють на других а люди страждають помирають. Вони вже портфелі міняють і теж будуть хапати як і Янукович . І в Луцьку чиновники податкової прокуратури сбу що не будуть брати? все буде прозоре? тоді всі позвільняються не зможуть жити на зарплату дежслужбоця
Наталка Показати IP 23 Лютого 2014 15:44
Пішов хлопець з життя....вічна йому пам*ять!!!...а та сука януковицька ще гуляє на волі ...Хай відповість за кожного вбитого,притягнути гада на Майдан і хай відповідає перед українським народом!!!
Віктор Показати IP 23 Лютого 2014 15:46
Хай земля йому буде пухом!!! Слава Героям!!!
Олена Показати IP 23 Лютого 2014 15:59
Слава Героям! Вічна пам"ять загиблим. Їхні душі прийшли на землю, щоб віддати своє життя за очищення України ! Героям Слава!
Загреб Показати IP 23 Лютого 2014 16:08
Герої не вмирають, вмирають вороги.Вечная память(((((
Віка Показати IP 23 Лютого 2014 16:39
А якби Юля не гризлась з Ющенком - то і Януковича може і не було б при владі!!! Вона винна!!! Героям СЛАВА!!!
Юлія до Віка Показати IP 24 Лютого 2014 09:23
Юля відсиділа в тюрмі, а Ющ де? Навіть не показується. Продажна падлюка, відразу ж злив все Янику. Юля також не свята, та й немає там людей в кого рильце не в пушку, тому майдан і вимагає повне перезавантаження. Чому регіонали почали виходити з партії, як Яник втік, та тому що компромат він мав на кожного, а тепер вже нічого не розповість. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 17:05
Був присутній на меморіалі.Всі люди щирі як ніколи в своїх емоціях.Але,скажіть,НАВІЩО БУЛО НАДАВАТИ СЛОВО ЧИНОВНИКАМ?????? НАВІЩО НАДАВАТИ СЛОВО КОРУМПОВАНОМУ МЕРУ??????????? ВІН ЖЕ ЩЕ НЕДАВНО З КЛІМЧУКОМ ОБНІМАВСЯ!!!!!!!!!!!! ВІН ЖЕ ПОСТІЙНО ЛИЖЕ ЗАД ГОЛЄВИМ!!!!!!!ВІН ЖЕ ПОСТІЙНО ЗРАДЖУЄ ІНТЕРЕСИ ЛУЧАН!!!!!!!!!!! НУ НАВІЩО ТАКИХ СЛУХАТИ В ТАКІ ХВИЛИНИ,ЛЮДИ ДОБРІ ПОДУМАЙТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!
Віктор Д. до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 23:16
Духовне царство Герою! ...час скорботи зміниться часом чітких питань та дій. Факти і документи є на всіх гадів! А пам"ять про втрати не дасть нам сил відвертатись від правди і улесливо всміхатись лицемірам сучасним і прийдешнім!
Макс Показати IP 23 Лютого 2014 17:38
Герой!
Михайло Показати IP 23 Лютого 2014 18:31
Вічна пам’ять Василю Мойсею! Хай буде земля йому пухом та іншим волинянам з "Небесної сотні"! В його смерті виноваті Янукович та Захарченко, в першу чергу, але не лише вони. Посилали неозброєних молодих хлопців проти озброєних і озлоблених беркутівців Данильчук Павло, Ярош Богдан, нардеп Парубій. Переможці перед судом не стануть, але їм треба стати на коліна перед батьками загинувших
Юля Показати IP 23 Лютого 2014 18:39
"Наостанок закликав не пробачати ворогам цю смерть." такого ніхто не казав... не перекручуйте слів, будь ласка!!! Він навпаки казав, що пробачає всіх і любить всіх... людина з таким великим серцем не могла сказати такого!!!
Волинським новинам до Юля Показати IP 23 Лютого 2014 19:25
Підтверджую! Цих слів не було сказано його побратимом!
Патріот Показати IP 23 Лютого 2014 18:56
Слава Героям! Вічна пам'ять загиблим за Україну! Смерть ворогам! Немає пощади причетним у смерті Героїв!
МИКОЛА МУШИНСЬКИЙ Показати IP 23 Лютого 2014 20:10
ПРОБАЧТЕ МАМО "ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ГЕРОЯМ" ВИ ПРОБАЧТЕ,МАМО, ЩО НЕ ПОВЕРНУВСЯ КОЛИ БЕРКУТ В НАС СТРІЛЯВ Я Ж НЕ ОЗИРНУВСЯ ЩО ШАЛЕНА КУЛЯ ЖИТТЯ ВКОРОТИЛА ТАКА МОЯ ДОЛЯ ПРОБАЧ МЕНЕ,МИЛА ВІН СТРІЛЯВ НЕ В СПИНУ ВІН СТРІЛЯВ У ГРУДИ ТОМУ,ЩО ЗА МНОЮ БУЛИ,МАМО,ЛЮДИ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ,МАМО МОЖЕ Я ВБЕРІГ ГОРДИСЬ МНОЮ,МАМО Я ЇХ ОБЕРІГ ДУША МОЯ,МАМО В НЕБО ВІДЛЕТІЛА А ДЛЯ ВАС ЛИШАЮ МОЛОДЕ Я ТІЛО СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА БАТЬКАМ!
бандерка Показати IP 23 Лютого 2014 23:03
Сало уронили!!
Андрій76 до бандерка Показати IP 24 Лютого 2014 00:09
Дура ти неграмотна...Як можна іронізувати над чиєюсь смертю?..Мабуть це тебе"уронили"головою в землю під час пологів...Хай буде земля пухом і Царство Небесне цьому хлопцю. Слава Україні!
Монах до бандерка Показати IP 24 Лютого 2014 00:41
Най тебе вже Господь Бог уронить!
ХХХ до бандерка Показати IP 24 Лютого 2014 21:34
Еще одна марионетка погибла волею политиков демократов мирного майдана!!!
ХХХ до ХХХ Показати IP 24 Лютого 2014 21:36
Ще одна маріонетка загинула волею політиків демократів мирного майдану!!!
рукалице Показати IP 23 Лютого 2014 23:54
Романюк вже примазався
Петрович Показати IP 24 Лютого 2014 00:53
Не забувати тих хто заплатив життям!
Панасюк Бодя Показати IP 24 Лютого 2014 01:31
Сьогодні ми були свідками жахливих подій, подій які не залишили байдужими нікого, це поховання героїв нашої України. Сюжети які сьогодні транслювали по телебаченню зачепили за живе кожну свідому душу і без сліз та печалі неможливо було спостерігати за цими подіями. Сьогодні відправились в останню дорогу наші друзі, брати, батьки та земляки. Це люди які ціною свого життя подарували нашій державі свободу від диктатури тирана, це люди які загинули за наше майбутнє, це люди які відправились туди, в саме пекло щоб відстояти свою думку, це люди які в свої юні роки стали нашими героями, героями нашої батьківщини. Я закликаю вас не залишитись байдужими і через все життя пронести пам*ять про цих людей, пам*ятайте цих юнаків в яких вистачило хоробрості полягти за нашу землю, моліться за їхні душі. На останок хочу добавити будьте достойними громадянами нашої вітчизни, захищайте свою землю і не зраджуйте її, тому що вам ще спочивати в ній всю вічність… Прочитайте ці рядки і постарайтесь зробити так щоб смерті цих людей не були марними……… Слава Україні!!! Героям Слава!!!! Слава «Небесній сотні»!!! Пам*ятаємо, Любимо, Сумуємо….
Станіслав Показати IP 24 Лютого 2014 10:52
Як повідомило джерело з Києва, київський підрозділ Служби Безпеки України група "А" Центру спеціальних операцій, відоме як "група "Альфа", а також інші спецпідрозділу столиці України, попри безпрецедентний тиск і погрози з боку влади "майдану" відмовилися висуватися в Крим і роззброювати кримський "Беркут", який не склав зброї і з боями відступив на півострів. Раніше джерело повідомляв, що для контролю бійців "Альфи" їх сім'ї можуть знаходиться в заручниках. Координувати роззброєння в Крим прибув Арсеній Аваков, призначений "евромайданной" Радою "міністром МВС". Однак, у зв'язку з відмовою київських силовиків і збором у ворота сімферопольської "Беркута" дружинників, новоявлений "міністр" відмовився від своїх планів. Серед "Альфи" немає ГЕРОЇВ УКРАЇНИ???
Иван Котев Показати IP 24 Лютого 2014 14:09
Вечна слава на героя! Бог да го прости!Героите не умират!!!