USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку пошкоджено святкові декорації навколо головної ялинки

27 Грудня 2016 19:58
Чверть святково оздобленої огорожі, яка знаходиться навколо головної ялинки міста Луцька на Театральному майдані, впала додолу.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці подій.

«Старі секції, які знаходяться далі від ялинки, стоять цілі. А от ті, які огороджують ялинку «зсередини» – пошкоджені», – зазначають очевидці.

Ймовірно, трапилось це внаслідок поривів вітру, які не вщухають у місті протягом дня. Проте, можна зробити припущення, що до пошкоджень доклали руку і люди, зважаючи на характер пошкоджень окремих секцій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 27 Грудня 2016 21:07
Який де*іл обгородив таким парканом ялинку. Взяли половину грошей і йдіть з Богом не загаджуйте ялинку діти приходять дивитися на живу ялинку а не на картинки рогаті.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2016 21:47
зроблено кривими руками. все у стилі влади, що робить все через ЗП
микола Показати IP 27 Грудня 2016 21:47
Камери спостереження в центрі теж вітер здув?
Всезнайко Показати IP 27 Грудня 2016 22:00
То вітер від північного сусіда...
Так так до Всезнайко Показати IP 27 Грудня 2016 23:49
Москалюга губатий дмунув, от і потрощилось, а може то економія вина з затиканням дірок місцевого бюджету. Той москалюга (москаль у козаків північний вітер - так назива) поміявся кріз зуби, з економії тої такої - А???
Перехожий Показати IP 27 Грудня 2016 23:42
Проходив сьогодні поряд. І подумав... Який безтолоч придумав картонкою обгородити ялинку. А потітім, поняв, тож луцька влада. ..
Я шокований Показати IP 28 Грудня 2016 07:14
хіба можуть без 5 хв європейці таке зробити я думаю це путін або іділ у нас в Луцьку дуже порядні і виховані люди
Олена Показати IP 28 Грудня 2016 12:24
Ну впали вони від вітру - і шо? Крики, слюні...у всьому зрада...задолбали волати на кожному кроці. Ну поставили такі цього року штуки, ну в наступному зроблять висновки і зроблять щось інше... Як казав "беглец" - нормальна "Йолка"
123 Показати IP 28 Грудня 2016 13:23
Добре, що ялинки не попадали. Бачили би ви як вони хиталися, гялки летіли зверху постійно. Вітер же який був!