USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку чоловік влетів під колеса позашляховика. ФОТО

10 Травня 2016 09:18
Дорожньо-транспортна пригода з постраждалим сталася сьогодні вранці, 10 травня. Приблизно о 9:10 ранку на зупинці громадського транспорту поблизу автошколи ТСОУ джип збив пішохода.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці та надіслали фото, на якому видно, що поблизу автомобіля марки Тойота на дорозі лежить людина, а стурбований чоловік, ймовірно, водій, розмовляє по телефону.

У прес-службі патрульної поліції розповіли, що чоловік вийшов з маршрутки та перебігав дорогу поза пішохідним переходом, і потрапив під колеса Тойоти. Як наслідок, у пішохода розбита голова, його забрала карета швидкої.
P.S. Постраждалий, 56-річний мешканець села Підгайці, помер в кареті швидкої допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 90
Коля Показати IP 10 Травня 2016 09:20
Їздять як по трасі. Це ж місто люди діти і навіть тварини ходять а вон пруть і пруть
Лучанка до Коля Показати IP 10 Травня 2016 10:10
Микола, а ви самі їздите за кермом??? Звичайно є такі, що літають а по дорогах. А є такі люди, як кури - бігають через дорогу не на переходах.
Анонім до Лучанка Показати IP 10 Травня 2016 22:32
дуже часто серце просто завмирає,коли вискакують пішоходи. і це я за кермом ніколи не їжджу,а навіть на місці пасажира страшно.
Юлія. до Лучанка Показати IP 11 Травня 2016 20:40
Підтримую. Наші пішоходи навіть не дивляться чи їде машина, чи ні. Вони не хочуть розуміти, що інколи автомобіль навіть зорієнтувавшись не взмозі зупинити.
Пішохід до Коля Показати IP 10 Травня 2016 10:44
Це не дитина, а ДОРОСЛА людина, яка повинна знати де, та як переходити дорогу.
Яна до Пішохід Показати IP 10 Травня 2016 11:53
Я так бачу по - і + усе повинні пішоходи , а водії нічого не повинні .. ні швидкість зменшувати перед переходом і зупинкою, ні уважними бути...А ще без грішні такі, ніколи не порушують правила ДР....Одне паркування чого варте.
Анонім до Коля Показати IP 10 Травня 2016 11:20
То ще ти вийди не на переході і спереду автобуса. Напишеш потім що тобі не подобається.
Правда до Коля Показати IP 10 Травня 2016 11:21
Я особисто знаю водія, дуже порядна людина, гарний сім"янин, та водій з великим досвідом керування. Шкода, що через бездумних людей, пішоходів у яких в голові пусто, ця родина повинна пережити такий стрес. Знаю, що поліція почала штрафувати пішоходів, це дуже правильно. Цьому бездумному пішоходу штраф обійшовся ціною у його здоров"я. Прошу у Бога видужання для цього пішохода, правильного та справедливого вирішення цієї проблеми для водія.
До правди до Правда Показати IP 10 Травня 2016 19:18
Твій порядний водій так спішив зранку, що петляв з полоси на полосу, як п'яний....обганяв усіх , справжні перегони зі стартом 120км/год
Анонім до До правди Показати IP 12 Травня 2016 14:11
А ти Свідок?Бачив?Чи бачила? Нахр*на молоти того що не знаєш..все сталось практично на моїх очах такщо не мели білібірди...
аяяй до Правда Показати IP 10 Травня 2016 20:26
Що тепер скажеш про стрес? І яка родина його пережила?Людина померла.
Яна до Коля Показати IP 10 Травня 2016 11:25
Повністю згідна !У нас на переході потрібно чекати щоб хтось "змилувався" і пропустив, більшість навіть швидкісь перед переходом не зменшують.
Правда до Яна Показати IP 10 Травня 2016 11:41
Дочекайтесь поки всі авто проїдуть і тоді переходьте, я так роблю і все в порядку, а не кидайтесь під колеса, коли водій просто фізично вже не встигає зтормозити.
Яна до Правда Показати IP 10 Травня 2016 12:00
А хто вам сказав, що я кидаюсь під колеса?Знаєте є така штука зебра світлофорів над ними не має ...от там я стою і чекаю, поки шановні водії згадують, що перед нею треба зупинитись
Правда до Яна Показати IP 10 Травня 2016 12:36
от і чекайте, і хтось зупинеться і проживете до 100 років
Яна до Правда Показати IP 10 Травня 2016 13:44
І вам не хворіти Я то чекаю, так само як чекаю, що водії згадають правила ДР: Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
Лучанин до Яна Показати IP 10 Травня 2016 16:37
В ПДР написано групу пішеходів, а не одного пішохода, а то летить по зебрі і не подиветься по сторонах бо думає, що раз на зебрі то можна безпечно ходити.
Р до Яна Показати IP 10 Травня 2016 19:02
А напишіть ще будь-ласка як пішоходи повинні виходити на пішохідний перехід, а то про обов'язки водіїв пишите , а про пішоходів ні
Лучанка до Яна Показати IP 10 Травня 2016 14:16
А знаєте, що значна частка пішоходів вважають, що зебра це той же тротуар на який можна просто вискочити і йти, а то й перебігти собі, навіть голову не повернувши, як ще у школі вчать?! Поки не сядете за кермо - не зрозумієте. І серед водіїв є порядні, котрі пропустять.
К до Яна Показати IP 10 Травня 2016 16:00
Якщо перед кожною такою як ви зупинятись. то який буде рух в місті.Треба дочекатись пару чоловік . а тоді переходити дорогу.як за кордоном.і ще СРАКУ ЛЕГШЕ ЗУПИНИТИ НІЖ АВТО.!!!!!
Яна до К Показати IP 10 Травня 2016 16:51
Шавновна(ний) К вашу адекватність видно відразу . Ми говоримо про правила ДР, які прописані й затвердженні. Відповідно до них, перед кожним, хто ступив на зебру,такі як ви мають зупинятись, щоб не було ДТП. А якщо вам так важко зупинити своє авто, то можете зі своєю сракою ходити пішки.
пенсіонер за кермом до Яна Показати IP 10 Травня 2016 21:27
Атам не написано,що перед тим,як вийти на дорогу,пішохід повинен вийняти слухавки телефону,або телефон від вуха і крутнути головою вліво-вправо,щоб пересвідчитись,чи немає транспорту????
Правда до К Показати IP 10 Травня 2016 21:03
Згідна з вами на 100%. кидаються в останню секунду а водій потім винен. Коли читаєш коментарі інтуїтивно відчувається, це писала адекватна чи ні людина.
1111 до Яна Показати IP 10 Травня 2016 14:22
бо пішоходи у нас як телята по одному на відстані 5 метрів йдуть. а почекати поки збереться 2-3 нема часу. а ще ж мобіла та й ідуть як повс..лися.
Анонім до Яна Показати IP 10 Травня 2016 22:34
навіт коли бачать,що стоїш під дощем,з дитиною мало хто пропустить на переході((( але й вискакують багато. і з дітьми і з колясками.
Справедливість до Коля Показати IP 10 Травня 2016 11:39
Водій дуже порядна, справедлива людина, хороший сім"янин, водій з великим досвідом кермування. Дуже шкода, що через бездумних пішоходів, ця родина повинна пережити такий стрес. сподіваюсь на позитивне та справедливе вирішення даної ситуації. Прошу у Бога видужання для пішохода. А водієві та його родині Божої підтримки у цій трагедії.
Віка Показати IP 10 Травня 2016 09:48
Водій,можливо, і збив його, але нема чого переходити в невідведеному для того місці!
АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 09:51
...чоловік вийшов з маршрутки та перебігав дорогу поза пішохідним переходом... То може взагалі неїздити бо якесь дурне під колеса кідається???
Волинь моя до АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 11:16
100%. Тим більше обходити тролейбуси і автобуси треба ззаду.
Бе Показати IP 10 Травня 2016 09:56
Береженого Бог береже. Пішохід виграв кілька секунд.
Діма до Бе Показати IP 10 Травня 2016 10:10
І відпустку на місяця два!!! Слава богу що не путівку на той світ!!!
ОЛЕГ до Діма Показати IP 10 Травня 2016 12:34
пішохід загинув,шкода людину, але по своїй вині.
Tanya Показати IP 10 Травня 2016 10:22
Не на всіх фото номера зафарбували. До пішохідного переходу - лічені кроки.
Лучанин Показати IP 10 Травня 2016 10:24
Це перепігав водій який припаркував свою машину через дорого біля таксістів.
Віктор Показати IP 10 Травня 2016 10:32
А,буквально,метрів за 10 від зупинки є пішоходний перехід.Водій не винуватий.
----- Показати IP 10 Травня 2016 10:33
Пішохід виграв пару тижнів лікарні !!!! В кращому випадку...а може і ще ремонт чужої машини.
Юрій до ----- Показати IP 10 Травня 2016 12:46
Не вижив пішоход, цікаво кому належать ці номера(так як на фото скриті не буду і говорити). а пішоходам немає чого надіятись на світлофори і переходи а переходити в недозволених місцях тим більше, треба завжди себе берегти так як береженого бог береже, і сумніваюсь що в водія маленька швидкість була.
Брехня до Юрій Показати IP 10 Травня 2016 13:00
А якби знали кому, то що б змінило? Я знаю кому і знаю цю людину, це не який мажор, як тут наголошено на "позашляховику", "затерті номери". Знаючи як він їздить, то точно горе-пішохід наробив біди і своїй родині і чужій
Андрій Показати IP 10 Травня 2016 10:35
Нема чого пішоходам ходити по проїзджій частині як баранам. От і наслідки... Шкода водія авто...
Петро до Андрій Показати IP 10 Травня 2016 22:52
Потрібно пішоходів штрафувати так як водіїв, а то й набагато більше мінімум 1000грн, бігають як в полі барани, нормальні барани і то стадом ходять! Подивіться де і як по пр. Соборності переходять, жах, отак і на той світ потрапляють! Нова патрульна поліція вже давно повинна притягувати пішоходів до відповідальності !
Тінка Показати IP 10 Травня 2016 10:42
Нажаль мужчина якого збили помер. Він не виходив з маршрутки, а ходив мабуть в магазин, бо його автомобіль лишився на тій стороні. Потрібно трошки дотримуватись пішохідних правил, а не перебігати догору ще й на а зупинці. Вискочив перед маршруткою, а Водій по тормозах але не встиг.
Катерина Показати IP 10 Травня 2016 10:43
Пішоходи - це теж учасники дорожнього руху! І правила для них також є написані. Водії не можуть здогадуватись що "збреде" в голову пішоходу.
свідок Показати IP 10 Травня 2016 10:58
Водій справді перевищив швидкість, обігнав колону машин, які стояли на переходв,але потерпілий винен більше, адже перехід через пару метрів для того є. Обидва спішили
Волинь моя Показати IP 10 Травня 2016 11:18
Дорогу переходити треба у встановленому місці. Автобуси і тролейбуси - обходити ззаду.
Persiaz Показати IP 10 Травня 2016 11:26
І справді я помітила , що дуже багато , не лише позашляховиків, іздять з шаленою швидкістю і навіть на пішоходному переході не призупиняються. Я хотіла перейти дорогу на пішохідному переході з дитиною і стояла , ну, хвилин з 4 поки один вічливий водій не зупинився. Мені сумно від такого бо іздить бидло ! І чим раз тим його більше. А щодо пішоходів - таж сама історія: бидло з дітьми і без перебігають дорогу в не дозволеному для цього місці. Напевно ім життя набридло. Людись будьте ввічливим , вихованими, не егоістами і щоб хата не була з краю. Щоб шосьзмінилося потрібному самому для цього щось зробити, а не дивитися за іншими
алла до Persiaz Показати IP 10 Травня 2016 12:23
І людей не обзивати бидлом
Юрій до Persiaz Показати IP 10 Травня 2016 13:39
Згідний в нас на Україні багато не зупиняються на пішоходах якщо немає світлофора, а є такі що і на світлофорах на тебе їдуть. Але є ще й культурні люди які завжди стануть. За кордоном в Німеччині як був мені аж дивно стало що кожен водій зупиняється.
Василь до Юрій Показати IP 10 Травня 2016 15:43
Знаєте чому? Я вам відкрию малесеньку, але дуже важливу таємницю. В Німеччині люди живуть під гаслом "Людина понад усе!". А в нас?
asdasd Показати IP 10 Травня 2016 11:30
коментар було видалено
Тато Показати IP 10 Травня 2016 12:41
Чоловік помер.. Співчуття рідним... Це ж з якою дуррю треба було летіти, щоб так пошкодити авто від удару людини????
Лучанин до Тато Показати IP 10 Травня 2016 16:56
Людина по ваговій категорії нівроку, тому і такі пошкодження, і метал в цих новіших авто тоненький.
Перший Показати IP 10 Травня 2016 12:43
Це ж з якою дуррю треба було летіти, щоб так пошкодити авто від удару в живу людину... навіть тормозного шляху не видно... Співчуття рідним загиблого....
Анонім до Перший Показати IP 10 Травня 2016 16:05
Паморок !!!! В такому авто є abs.
Перший до Анонім Показати IP 10 Травня 2016 19:12
Ну, якщо навіть так, тоді яка була швидкість? Якщо він тормозив і спрацювали АBS, тоді швидкість була явно не на користь водія...
Олег Показати IP 10 Травня 2016 12:57
Я сам водій і бачу на вулицях пішоходів які кидаються під колеса на переходах, та за межами переходів, а поліції треба жорстко штрафувати таких порушників, а не писати протоколи на Кривому Валу за неправильну зупинку авто.
... Показати IP 10 Травня 2016 13:18
А вранці фотографії цієї же статті були із незатертим номером автомобіля.
ACAB Показати IP 10 Травня 2016 13:26
номер АС 3*37.....
Просто мама Показати IP 10 Травня 2016 13:30
Я не маю водійського посвідчення і не вожу авто, але з власних спостережень можу сказати, що підходи не праві у 80 %. На переході зупинятись водіям потрібно, але й пішоходам не слід забувати, що авто не зупиниться, за долю секунди. Скільки раз бачила, як іде тротуаром людина і не зупиняючись переходить дорогу, думає, що якщо це "на зебрі", то зелене світло пішоходам завжди. І не дивиться чи там поток машин чи лише одна їде. Я Ж НА ПЕРЕХОДІ ПЕРЕХОЖУ. Та то для тебе перехід, а для водія дорога.
Богдан Показати IP 10 Травня 2016 13:40
Співчуття рідним та близьким! Дуже шкода, що саме так загинула людина (безглузда смерть!) ... Хочу сказати, що ми всі не ідеальні, як пішоходи так і водії. Але коли я перехожу пішохідний перехід враховую , що робиться на дорозі, якщо їде авто зі шв 50-60км./год неподалік від пішоходного переходу то не лізу на перехід , так як авто ДАВИТЬ!!!!!!!! Перебуваючи кожного дня за кермом спостерігаю часто одну і теж картину. На дорозі, ніякої поваги до водіїв! Таке враження, що люди коли ступають на пішохідний перехід у них відразу зіркова хвороба - цеж пішохідний і я маю перевагу. СТОП! Ніяких переваг у вас не має , авто має зупинитися і звичайно пропустити пішохода, а пішоход перш ніж ніжкою стати на перехід подивись ліворуч і праворуч, чи не має в 10 - 15 метрах авто. Так як в секунді авто не зупиняється!
Львів Показати IP 10 Травня 2016 14:28
Навчіця правильно переходити дорогу. Бо за таких придурків страждають водії.
**** до Львів Показати IP 10 Травня 2016 21:23
Навчіться писати без помилок! А не обзивати інших! Бо придурок це про тебе!
User Показати IP 10 Травня 2016 14:31
Це ж із якою швидкістю потрібно було влупити людину, щоби залишити на далеко не "картонній" Тойоті таку сильну вм'ятину? Можливо, пішохід і був неправий, але цю ситуацію потрібно було би ретельніше розглянути з усіх боків.
Житель Луцька Показати IP 10 Травня 2016 14:57
Загиблий переходив (перебігав!?) дорогу до зупинки, залишивши свій авто на протилежній стороні. Обоє винуваті: і водій Прадо і загиблий. Але більше всього виний той хто надав "медвежу послугу" загиблому: водій з лівого ряду пропускав пішохода, але не бачив що за ним в правому ряду їде Прадо, і той прямо на Прадо вискочив. Давайте будем взаємно ввічливими і тими що виконують ПДР з обох сторін!!!! Я хотів би щоб відгукнувся цей що пропускав пішохода!!!!!! Прийди друже з повиною до рідних загиблого та водія Прадо!!!!
кхм,кхм до Житель Луцька Показати IP 10 Травня 2016 16:09
а этот то уже в чём виноват???
Євгенія Показати IP 10 Травня 2016 15:01
Співчуття рідним і близьким тої людини... Підтримую Просто маму і пана Богдана. Люди-водїї і люди-пішоходи, навчіться цінувати своє найдорожче - Життя. Навчіться поважати звичайні і прості Правила: Повага до Водія, якщо ти - пішохід, і Повага до Пішохода, якщо ти - водій. В даному випадку безглуздий поспіх Пішохода / вибачте: летів через дорогу в найбільш небезпечному місці поза всякими Правилами і в піковий час руху транспорту/ призвів до обірваного ще повноцінного життя одного і жорстоко підставив іншого - Водія, ще досить молодого і можливо непоганого юнака, чоловіка, батька...
водій Показати IP 10 Травня 2016 15:31
кожен день їзджу там на роботу. там подвійна суцільна лінія.!!! і переходять там дуже часто від зупинки до зупинки. часто бабусі. це було прогнозовано. іноді, коли рознервуєшся, і у вікно кажеш, що тут не можна переходити - то тебе посилають, бо вони усі спішать.
Анонім Показати IP 10 Травня 2016 17:28
Мені більше шкода водія :( не з власної провини сяде за грати...
алла до Анонім Показати IP 10 Травня 2016 22:25
Чого це він "не з власної провини "має сідати за грати?
лена Показати IP 10 Травня 2016 17:46
Велике горе рідним хто б не був винен !!! Дуже шкода водія дай Бог їхній сімї витримки.Всі ми люди і водії і пошоходи і є різні але коли мені сьогодні мамочка між припаркованими авто вискочила на дорогу і спере візок і не був це ні перехід і світлофор.......думала придушу.
цікаво до лена Показати IP 10 Травня 2016 19:04
Ну вже скажіть вкінці кінців хто ж той водій - має ж прізвище, імя, разом поспівчуваємо... А то номера затерли... імя, не кажуть... щось тут не так...
Бачив Показати IP 10 Травня 2016 18:26
за кермом Тойоти була жінка, сновигала по дорозі, як навіжена.
Правда до Бачив Показати IP 10 Травня 2016 21:12
Навіщо брехати якщо ви не знаєте, людям і так проблем вистачає. Що за люди жорстокі?
Дмитро Показати IP 10 Травня 2016 18:49
Якщо на цій ділянці постійно люди перебігають дорогу в недозволенному місці - значить муніципальним службам потрібно переглянути проект дорожньою розмітки та перенести той перехід ближче до зупинки (або перед зупинкою). Якщо це не є можливим - поставити по середині паркан. Найкращий спосіб попередити дтп - зробити умови для всіх учасників дорожнього руху максимально безпечними (навіть якщо вони йдуть не на користь зручності). А ці спори хто гірший пішохід чи водій є абсолютно недоречними... зараз ти водій, вийшов з авто - пішохід (як в даному випадку)
Наташа Показати IP 10 Травня 2016 18:59
Перш ніжж засуджувати перехожогу( а уже нажаль немає кого засуджувати) всі ми не без гріха і кожного були схожі ситуації.. А водії отримає своє,Бог усе бачить,і знає на якій він швидкості іхав... Бог тобі суддя,покарання якщо не на землі то на небі тебе чекає
Цікаво Показати IP 10 Травня 2016 19:01
а мены дуже цікаво, як працює система лайків на цьому сайті - ставиш мінус під якимсь повідомленням - відразу вискакує два плюси. В ту ж хвилину перезавнтажив сторінку - два плюси лишилися, а мій мінус зник... Цікаво...
Перший Показати IP 10 Травня 2016 19:15
Є золоте правило - Автобус обходять ззаду, коня спереду, а дурнів - з обох! В данному випадку треба було користуватися третім!
Лучанка Показати IP 10 Травня 2016 19:16
Водій не винен
ната Показати IP 10 Травня 2016 21:14
Як ви може засуджувати людину пішохода,як ви такі ж як і він... Всім вам Бог суддя.,ви за свої слова відповідатимите,бо ніхто незнає з ким моглоб таке статися.. А водієві потрібно було слідкувати за швидкістю!
Цікаво Показати IP 10 Травня 2016 21:59
От так водій на хвильку став пішоходом...Водійські правила вивчив, а пішохідні ні.... Напевно, варто пішоходам вчити водійські права і навпаки, щоб ставити себе на місце протилежного і бути готовим до несподіванки... За останній місяць в Луцьку є тенденція: жовтий колір для водіїв і пішоходів став не попереджувальним а стартовим..... Варто замислитись: чи варто спішити на Той Світ ????
І.м.х.о. Показати IP 10 Травня 2016 23:13
На рахунок того, що водій Тойота їхав правим рядом - шановні наїзники, згадайте, хто з вас останній раз пам'ятає порожню ліву смугу для руху? Ніхто? А в правилах зазначено, що при декількох смугах в одному напрямку рух дозволено правим рядом, а у нас всі телята пруться в лівий, ось людина і здійснювала випередження інших автомобілів правим рядом. Це перше. Друге - якщо є крепко обізнані і розумні в поведінці авто на дорозі - то проведіть цікавий експеримент - розженіть авто до 60 км на годину (дозволена швидкість руху авто в населеному пункті) і різко загальмуйте, а потім вийдіть і поміряйте, скільки ще метрів авто просунуло, поки остаточно зупинилось. Ніяке дурне теля, яке зненацька випреться вам під колеса, звідти цілим не вийде. Хоча кому тут розпинатись, той, хто ніколи не сидів за кермом, не зрозуміє водійської ситуації, а людина, яка має хоча б незначний водійський досвід, в більшості випадків не буде пригати під колеса. Правда, виключення бувають і там і там. Моя думка - винуватий пішохід. П.с. рідним загиблого щирі співчуття, водієві моральної підтримки.
Водій Показати IP 11 Травня 2016 08:04
Пішоход завжди прав-пока жив
Ірина водій Показати IP 11 Травня 2016 09:44
Вважаю винним пішохода на всі 100%. Тим більше, якщо він ще й водій, то думаю неодноразово йому теж траплялись пішоходи, які дуже спішать перебігти дорогу. Надіюсь, водія не посадять за грати. Друге питання - як жити далі водієві з цим тягарем на душі... Сама за кермом 9 років - часто спостерігаю картину, коли пішоходи переходять дорогу і навіть не дивляться по сторонам. Неодноразово була свідком як мами переходять дорогу з дітками, не тримаючи їх за руки, бо руки в них зайняті : однією тримають біля вуха телефона, а в іншій сумка. І на рахунок висловлювань з боку неправірних парковок водіїв - нехай влада забезпечить місця для паркування. Пішоходи, будьте обачні, завжди враховуйте той факт, що реакція водія може бути не як у Бетмана чи Супермена.
ва до Ірина водій Показати IP 11 Травня 2016 14:01
Якби Ірина була водієм зі стажем то не писала би дурниць про 100% вину пішохода. Бо Тойота обганяла маршрутку справа! Почитайте правила Ірина. А ще краще менше їздіть своєю бібікою. Щоб справжнім водіям було спокійніше.
Я до ва Показати IP 13 Травня 2016 23:25
З правоїсторои це не обгін а випередження, от так і живем через таких обізнаних страждаюь люди. Співчуваю родині водія, його як людину дуже поважаю,
Євгенія Показати IP 11 Травня 2016 13:44
Дякую всім, хто продовжує жваво обговорювати цю проблему ще й сьогодні. По всіх наших коментарях простежується хоч менша, але все таки вже здорова суспільна Думка: Люди, будьмо Людьми. P.S. Львів'янину і не тільки: походіть на курси рідної мови. Соромно за ВАС
до Ірини Показати IP 11 Травня 2016 14:24
Ззгідна на всі 100%
Софіко Показати IP 11 Травня 2016 20:10
ЛЮДИ! Припиніть , в цій ситуації є вина двох сторін, але майте повагу до родини загиблого, доберайте слова на його адресу, всі ми робимо таку помилку на дорозі як і він щодня але себе зі сторони не видно.
Тетяна Показати IP 12 Травня 2016 00:29
Вина чоловіка якого збили звичайно є, але якби водій на тойоті рухався з дозволеною швидкістю той чоловік потрапив би до лікарні а не в морг. І ще стосовно переходів - вони для пішоходів, водії і треба розуміти що це живі люди а не просто якась там ваша перешкода. А дивлячись на те що переходи в нашомі місті далеко не всі облаштовані належним чином то треба бути ще більше уважними. І якби в нашій країні діяли б закони, то ви б всякої маячні про переходи не писали б, бо за наїзд на пішохода сиділи б третину свого життя, тоді б не лінувалися лишній раз натиснути на гальма
Анонім Показати IP 13 Травня 2016 09:35
А для чого водій авто так летів,зі швидкістю120 км. в годину,це правда що в нас є багато водіїв,які навіть переході не зупиняються,а просто летять,а не їду.ть
Дарина Показати IP 15 Травня 2016 18:53
Думаю в цій ситуації Бог суддя, а не люди. Адже від цього не застрахований ніхто.