USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку продовжать маршрут № 12

30 Вересня 2015 10:44
Мешканці мікрорайону ЛПЗ просять обранців громади та перевізників посприяти щодо забезпечення транспортними засобами маршрути з мікрорайону ЛПЗ через вулиці Львівську і Ковельську.

Про це під час засідання 78-ї сесії Луцької міської ради повідомив депутат Євгеній Ткачук.

Він зауважив, що у цьому напрямку курсують маршрутні таксі №32 та 27а. Однак цих автобусів катастрофічно не вистачає, аби повністю задовольнити потребу місцевих мешканців у транспортному сполучення, через незадовільний стан якого вони не можуть доїхати до автостанції, школи № 2 і до власних помешкань.

До слова, на маршруті № 32 курсує всього 6 маршруток, а на 27а – дві.

Тож, на думку лучан, проблему можна усунути шляхом продовження маршруту №12.

До цього звернення містяни додали 110 підписів.

Так, луцькі обранці громади депутатський запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ваня Показати IP 30 Вересня 2015 11:07
Оце правильно.Дякуємо Ткачуку,який живе поруч на Станіславського і турбується про наш район.Наше ДПЗ уже і так стало майже європейським мікрорайоном.
зе бест Показати IP 30 Вересня 2015 11:16
аби тарифи не піднимали...
сафарі Показати IP 30 Вересня 2015 12:36
маршрут № 22 ще треба продовжити у село МАЯКИ, бо вранці на роботу неможливо доїхати в Луцьк
777 до сафарі Показати IP 30 Вересня 2015 13:12
а в Ковель нехоч
хм Показати IP 30 Вересня 2015 13:54
ну на тобі..та 12 їде повз все місто, і з різних кінців міста...це єдиний маршрут який з львівсьої їде по волі, відродження, 33-му і на 40-вий..куди там ще ковельська і лпз? й так добираєшся 40 хв, тепер годину буде. "супер"
милушин Показати IP 30 Вересня 2015 14:50
чого 22 маршрут зараз не їздить на Хутірську ? Обовязково треба кінцеву перенести хочь би до знака милушин
житель дпз Показати IP 30 Вересня 2015 17:30
беріть депутати приклад- Ткачук молодець-депутат він знає все що треба людям і люди його знають ,підходять він не встидається зібрати людей на вулиці і радитися з ними як краще зробити . От так і мусить бути- а наша Бунда то просто депутат для галочки - от таких геть !
пасажир 32 маршруту Показати IP 30 Вересня 2015 18:50
нарешті припиниться хамство і свавілля що відбувається на 32 маршруті і люди зітхнуть з полегшенням , Дякую депутату!
оля Показати IP 30 Вересня 2015 21:42
Пустіть маршрутку на Ківерцівську!