USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку пропонують зменшити вартість проїзду школярів в маршрутках

16 Травня 2017 11:19
Ввести єдину пільгову ціну проїзду у громадському транспорті учням 1-11 класів просить у міської влади автор електронної петиції.

Петицію щодо зменшення вартості проїзду у громадському транспорті для школярів від 14 до 17 років зареєструвала 16 травня Оксана Подолець.

З її слів, за станом на 15 травня 2017 року у Луцьку вартість проїзду у громадському транспорті для дітей до 14 років становить 1 гривню. Школярі ж, яким уже виповнилось 14 років, мають платити повну вартість. Учні старших класів та їхні батьки вважають такий стан подій несправедливим. Адже вони так само навчаються та ще не мають власного заробітку.

Авторка петиції звертається до виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука з закликом розглянути питання вартості проїзду у громадському транспорті для учнів 1-11-их класів та ввести для них єдину пільгову ціну.

«Такі зміни не вдарять по гаманцях батьків школярів та не стануть великим ударом для самих перевізників. Звичайно, це все має серйозно контролюватись. Водії повинні перевіряти наявність учнівського квитка, який має надаватись у школах усім учням 1-11-их класів», - йдеться в електронній петиції, підписи на підтримку якої збиратимуть протягом 14 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Правильно Показати IP 16 Травня 2017 11:25
в Польщі щколярі їздять безкоштовно(хоча можливо не у всіх містах) і в нас так треба.
Лучанин до Правильно Показати IP 16 Травня 2017 12:42
Підтримую!Просто внести зміни-і замість 14 років написати "Проїзд з 7 до 17 років 1 гривня" і все!Всі школярі до закінчення школи мають платити лише 1 грн. за проїзд!А студенти мають платити в маршрутках 50% від вартості проїзду тобто 2 грн.!Діти і студенти не працюють, а навчаються,тому ще на себе не заробляють,а сидять на шиї у своїх батьків.Так буде чесно і справедливо!
Студент Показати IP 16 Травня 2017 11:45
Ну зробіть вже за компанію студентам хотяб на половину
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 11:46
На бари і гулянки грошей хватає а на проізд не має.Це вже далеко не діти!
ВВ Показати IP 16 Травня 2017 12:18
На бари економлять), але якщо дійсно, то грошей не заробляють то...тому логічно і вірно прийняти 1 грн.
Торі Показати IP 16 Травня 2017 12:25
Можуть і тролейбусами поїздити, там для всіх учнів однакова ціна. А то як в маршутці їхати, то вони ще діти, а як матюжитись, біля Порт Сіті курити-бухати, то вони вже вважають себе дорослими, то нехай і платять, як дорослі!
Юрій Показати IP 16 Травня 2017 13:01
Це сиротам хіба що. А то ж батьки є заробляють,якщо батьки можуть оплатити на все то і на проїзд повинні платити, це ж своїм дітям, які на світ не простяться . Дітям сиротам або з малозабезпечених сімей так, або де мати одна виховує дітей а іншим чому? В Адріналін на відпочинки на все є гроші в батьків а проїзд то вже така розкіш?????
777777777 Показати IP 16 Травня 2017 13:28
Тут вони такі бідні а бухло і сігарєти і айфони є защо купляти так що хай буде по 4якраз норм буде
мати Показати IP 16 Травня 2017 21:12
Потрібно в першу чергу всі школи забов'язати видавати "учнівський квиток". І лише по ньому школяри повинні платити 1 грн. А студенти можуть платити і по 4 грн, бо основна кількість людей у барах, нічних клубах - це студенти... Нехай краще сидять в бібліотеках...
студент до мати Показати IP 17 Травня 2017 00:22
Не треба всіх під одну ланку ставити. Доречі,є студенти,які навчаються на контракті, і це теж потрібно враховувати.