USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку - бойкот бізнесу регіоналів. Розпочали з «Епіцентру»

31 Січня 2014 14:47
За гроші «Епіцентру» вбивають людей, - вважають активісти, які закликають бойкотувати бізнес членів Партії регіонів.

Пікетування гіпермаркету «Епіцентр» відбулося 31 січня у Луцьку.

Перед початком акції банер із написом «Економічний бойкот регіоналів. Волинь» активісти хотіли закріпити над зупинкою громадського транспорту, закривши ним напис «Епіцентр». Це викликало суперечку з правоохоронцями.



Як розповіла організатор акції Майя Москвич, у зв’язку з тим, що власники «Епіцентру» Олександр Герега та його дружина, члени Партії регіонів, відповідно, у Партію регіонів потрапляють кошти від проданих у гіпермаркеті товарів. Потім за ці гроші оплачують тітушок, дають преміальні «беркутам», які б’ють людей. Отже, з її слів, гроші, які йдуть в «Епіцентр», автоматично йдуть на побиття людей.

Активісти оголошують бойкот бізнесу Партії регіонів. Акцію організовують для того, щоб люди знали, хто є власником гіпермаркету та не купували у ньому, а «краще йшли на ринок». Як зазначила Майя Москвич, через сильний мороз небагато активістів змогли долучитися до акції, проте основне її завдання – інформувати максимальну кількість людей через засоби масової інформації.

«В усій Україні відбувається акція пікетування бізнесу Партії регіонів. Сьогодні до неї приєднався Луцьк, першою акцією стало пікетування гіпермаркету «Епіцентр». Власниками «Епіцентру», а віднедавна й «Нової лінії» є депутат Верховної Ради від Партії Регіонів Олександр Герега та його дружина Галина Герега. Акції здійснюють для того, щоб перервати ланцюжок живлення: люди купують товари в «Епіцентрі», частина прибутку потрапляє в касу Партії регіонів, звідки проплачують тітушкам, дають преміальні «Беркуту». За наші ж гроші б’ють українців. Завдання кампанії – максимально зменшити кількість грошей, які надходитимуть до цих бізнесменів», - звернулася до учасників акції Майя Москвич.



Вона повідомила, що завтра запланована подібна акція у гіпермаркеті «Нова лінія», а у неділю «великий сюрприз», подробиць якого наразі не оголошують.

О 12.30 декілька активістів влаштували флешмоб у приміщенні гіпермаркету – вони впали на підлогу та лежали протягом однієї хвилини. Це символізувало те, що за гроші «Епійентру» вбивають людей.



Влаштували активісти й активний бойкот «Епіцентру» - набравши у візок велику кількість різноманітних товарів, вони повідомили, підійшовши до каси, що забули вдома гроші.

Активісти чергуватимуть в «Епіцентрі» протягом дня, роздаючи людям листівки, у яких пояснюють, чому не можна купувати в регіоналів.

Також учасники акції наклеїли наліпки-застереження на дверях гіпермаркету.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Олесь Показати IP 31 Січня 2014 14:54
Майя ти як набереш то що тебе теж так виганяти ??? ви вже скоро може по домівках підете? а ти не думала що вланики Епіцентру дали роботу багатьом людям.
свідомий до Олесь Показати IP 31 Січня 2014 16:09
Мая і думати -речі давно вже не сумісні-схоже їй мізки давно відбили
ага до Олесь Показати IP 3 Лютого 2014 13:35
в Епіцентрі працюю за копійки ,гроблять здоров*я,частенько працівників заберають швидкі .......зато є робочі місця.....!!!!!
Знак Показати IP 31 Січня 2014 14:56
краще б зайнялись чимось кориснішим а то працювати не хочеться а хочеться відразу до влади до грошеняток гроші як прийшли так і підуть в кожного . а дурість і грішки великі дууже залишаться для потомків думайте думайте!!!!!!!!!!
MAN Показати IP 31 Січня 2014 14:59
Геть фашистів на чолі з маєю москвич!!!!
Гость Показати IP 31 Січня 2014 15:00
Ця Майя,хоче до влади нової бути началником,от і рветься. Доскачеться,зловлять,зроблть калікою,дурне нікчемне дівчисько з Полісся забитого
Віра до Гость Показати IP 31 Січня 2014 15:38
Да яким начальником, що ви пишите?:) Там "довідка", а таких "керувати" не допускають - заборонено!:)
Хуйздрич Показати IP 31 Січня 2014 15:21
Майдауни!!!
Горохівець до Хуйздрич Показати IP 31 Січня 2014 15:35
Дякую за чесно вказане Ваше імя. Поважаю.
voron Показати IP 31 Січня 2014 15:25
нажаль не підтримаю дану акцію... неефективно і навіть шкідливо... не з того кінця клубок розмотується..
Віра до voron Показати IP 31 Січня 2014 15:40
А там головне не розмотувати, а хороводи водити і звіти відсилати з фото і відео, от і вся "діяльність"!:)
Всезнайко до Віра Показати IP 31 Січня 2014 16:04
Правильно, відправити звіт і отримати від америкосів фінансування під акцію...
До майї та інших рад Показати IP 31 Січня 2014 15:40
ЩАНОВНІ АКТИВІСТИ "Вороги УКРАЇНИ" Росіяни а також їх регіоналівські прибічники постачають в Україну газ та нафту оскільки ви послідовні та вирішили блокувати бізнес "ворогів" перекрийте у себе газові вентелі і перестаньте купувати російський бензин їздіть на конях.....
Екологія до До майї та інших рад Показати IP 31 Січня 2014 21:02
А давно вже треба переходити на альтернативні джерела енергії. Газ-російський чи там туркменський-не панацея!
Іра Показати IP 31 Січня 2014 15:50
Абсолютно не логічний вчинок, що показує слабкість опозиції. Таким чином, владі немає чого боятися з такими опозиціонерами
степан до Іра Показати IP 31 Січня 2014 17:26
на цьому сайті зібралось багато гнидів ригалів і такі скоти за бандитську владу.значить жируєте прихфостні бандитські
Папа Показати IP 31 Січня 2014 15:54
Збіговисько безмозглих оленів! Чого їх не ізолюють від суспільства?
Тато до Папа Показати IP 31 Січня 2014 16:57
Тому що безмозгла влада не може прийняти своє, але тверде однозначне рішення, а тільки дивиться що скажуть з однієї або іншої сторони кордону. Так вже розпорядилася природа, що демократія і українці речі абсолютно несумісні. Якщо це змішати докупи то і виходить подібний цирк який зараз і відбувається в державі. А демократи їздять в Україну на перемир'я та сидять в своїх апартаментах і ржуть з цих маскі-шоу!
степан до Папа Показати IP 31 Січня 2014 17:29
а суспільство це мажори.Скоро визд*хаєте народ піднявся перемога вже незагорами
Гусь Показати IP 31 Січня 2014 15:57
Хто не будь вже дасть нам пустоголовим по морді то може за нас більше недоумків вийде що захистити!!!!!!!!!!!
Орест Показати IP 31 Січня 2014 16:22
Д*біли! Навіть більше за януковича йолупи! То може вже і газом не користуватися бо він російський? Поїду до Луцька- обов"язково піду на закупи у Єпіцентр
zxcv до Орест Показати IP 31 Січня 2014 16:44
обов'язково піди у Єпіцентр.....може писати там навчать)))
снта Показати IP 31 Січня 2014 16:26
купуйте все на базары та все дешевше
Лучанин Показати IP 31 Січня 2014 16:57
"преміальні «Беркуту»" від піртії регіонів??? Пані Майя!! Преміальні з податків народу... і не з податків даних безробітних молодих людей, які приймали участь в акції, ще й отримали кошти за це 100%, які неоподатковані. дурдом...
Ирина Показати IP 31 Січня 2014 17:17
Дебилка Майка- какой нормальный бизнесмен вкладывает собственные активы в рискованные мероприятия! Обычно для этого ищут спонсоров, лобистов, привлекают абсолютно чужеродные инвестиции, даже из враждебных источников. А уж собственные средства, чтобы финансировать свою партию вряд ли хоть один дурак из политиков вкладывает. Так что, если ты, дура, думаешь, что Гереги, заработав на торговле, будут вкладывать в политику деньги, ты глубоко заблуждаешься. Учи матчасть, идиотка.
вася до Ирина Показати IP 31 Січня 2014 17:35
ну ти і під ригалів хочеш прогнутися тільки незабувай палкою по лобі получиш
Александр до Ирина Показати IP 31 Січня 2014 17:56
Ирина, как политик и бизнесмен - политику и бизнесвумен: у Вас с Майей прекрасный был бы тандем!
voron до Ирина Показати IP 4 Лютого 2014 12:39
А де беруться "чужеродные инвестиции"? Ти сама матчасть рубаєш? Гроші з повітря не творяться, вони друкуються в казначействі, а миються через бізнес... (У нашій країні система інша - гроші просто відбираються в громадянського суспільства у формі податків, та інших законних зборів.. але все одно миються через бізнес (в основному), а якщо у тебе є докази появи грошей "з нікуди" - звернись у відповідні інстанції). Так які гроші підтримують політику? Не відмиті у бізнесі часом?
Галина Показати IP 31 Січня 2014 17:54
Жодного нормального коментаря не має, дійсно одні йолупи позбирались і не можуть оцінити ситуацію, з такими не в Європу, а в ж....
мислю тверезо Показати IP 31 Січня 2014 18:14
Я категорично проти Януковича і нинішньої влади, але "Епіцентр" продає людям товари і платить податки в Луцьку, за рахунок яких нероби, що перегородили вхід до маркету, живуть і хліб жують, а бюджетна сфера (вчителі, лікарі і ін.), отримує зарплату. Вони всі будуть сидіти у вязниці - рано чи пізно, при будь-якій владі. Не треба перетворювати Україну в Сомалі. З такими, справді, не в Європу, а п** на передєлку.
Ліза Показати IP 31 Січня 2014 18:20
дура та Майя, вона може запропонувати робочі місця, що вона цю акцію проводить. Дура вали в своє село!!!
аааа Показати IP 31 Січня 2014 18:43
цій недолугій поліщуцці за щастя що про неї напишуть,за акцію хазяїва заплатять.Нащо працювати?І заплатять і пропишуть,так може і квартиру скоро собі видурить,бож якщо бунти закіньчаться без доходу залишиться,назад в село ой як нехочеться і працювати не хочеться.Мале ,дурне ,а вже зрозуміло,що гроші можна на політиці заробляти,головне знати коли і під кого лягти.
володимир Показати IP 31 Січня 2014 19:13
догадувався що БОГ не дав розуму Майї-тепер впевнений
оля Показати IP 31 Січня 2014 19:26
Це ж безкоштовна реклама магазину. А мітингувати, то не лопатою працювати. Щось би путнє зробили: стареньким сніг з подвіря побрибирали, в підїздах пофарбували б і т.д
my_gift до оля Показати IP 31 Січня 2014 20:53
І яким чином прибирання снігу виражає протест проти дій провладної партії??
Правда Показати IP 31 Січня 2014 20:23
Майя Москвич хоче до влади . І вона впевнена,що вона в неї буде.
Володимир Показати IP 31 Січня 2014 20:25
Майя будь яким шляхом хоче до влади чесним,не чесним неї всерівно тільки б влада та власне збагачення.
Правда Показати IP 31 Січня 2014 20:29
Майя Москвич -це патріот Волині,та України вона чесна та грамотна і такі повинні бути при владі як вона.
Корінний лучанин до Правда Показати IP 31 Січня 2014 21:43
ТАКА ГРАМОТНА , ЩО АЖ СТРАШНО ! БІЛЬШЕ, КРІМ НЕЇ ГРАМОТНИХ НЕМА!!!?
Джулія Показати IP 31 Січня 2014 20:56
Економічний бойкот-ДІЙСНО ДІЄВИЙ спосіб протесту. Вчіть історію, люди!
Корінний лучанин до Джулія Показати IP 31 Січня 2014 21:39
ДЖУЛІЯ , шановненька відкрий швиденько подібний супермаркет і назви його своїм імям або імям " МОСКВОГУЗЬ" і я прийду до вас купувати будівельні матеріали та не піду вже в " ЕПІЦЕНТР" ! Може у вас буде дешевше із знижкою та про маршрутки не забудьте!!!
Джулія до Корінний лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 15:12
А з центру маршрутки, між іншим. відмінили.
інга до Джулія Показати IP 2 Лютого 2014 22:43
як шайка дегенератів перестане скуплятись в епіцентрі та новій лінії - то від такого економічного байкоту магазини, на щастя, не збанкрутіють.
НОНА Показати IP 31 Січня 2014 21:03
Українське суспільство прагне в Європу. Студенти - партіоти 29 листопада вийшли за це на майдан. А куди хоче ця молода особа? Яка разом з такими самими колєгами демонструє прояви демократії по-хамськи поводячи себе в закладах торгівлі. А коли їх всіх візьмуть за шкірку і викинуть з магазину, вони зразу піднімуть вереск, що "банда" їх пресує, а канал "чесних новин" посмакує черговий ганебний факт бандитської влади по віднгошенню до знедоленого українського народу. Куди ми котимось? Коли така молодь рветься в політику. Хто їх виховував і в якій школі? Хто їх батьки? Молодь це майбутнє нашої держави. Як що це найкращі представники молоді Волині, то щиро співчуваю Волині. Це або обмеженість фантазії, або тупе замовлення, або діагноз.
Корінний лучанин до НОНА Показати IP 1 Лютого 2014 20:40
БОЮСЬ, ЩО ТУПЕ ЗАМОВЛЕННЯ!
voron до НОНА Показати IP 4 Лютого 2014 12:46
А яка має бути молодь? Розважлива, досвідчена? Залякана, загнана в рамки.. я не підтримую таких акцій бо вони не дієві для таких великих торгівельних мереж, але це не значить, що молодь яка організовує дані акції морально, душевно чи психічно гірша від спільноти наших шановних дописувачів)
покупець Показати IP 31 Січня 2014 21:13
був ввечері в єпіцентрі бачив якесь мале метр двадцять змерзле дівчисько з папірцями то то чуде і е та полішка маня москаль а де гусь і бондар постійні покупці.напевно в телому ліжку а молода комісарша ниркі з мізками відморожуе
Алекс Показати IP 31 Січня 2014 21:38
Дякую тепер знаю режим роботи магазину.
свои до покупця Показати IP 31 Січня 2014 22:19
купець навчися грамотно писати
Наталі Показати IP 31 Січня 2014 22:52
Стільки грязі вилили на дівчину. Ще б оду заспівали білій пунастій владі,за жебрацьке життя пенсіонерів, безкоштовну освіту,медицину,за дитячі садочки,які займаються тим самим жебрацтвом і тд. Не подобаються вам методи боротьби активістів,пропонуйте свої,а не гадите на сайтах як шкодливі коти. А годувальник ЕПІЦЕНТР, який створив стільки робочих мість,міг би і цінувати своїх працівників, а не створювати таку текучість кадрів. І не дурити покупців подарунковими сертифікатами і акціями.
Корінний лучанин до Наталі Показати IP 1 Лютого 2014 09:36
Шановна, що ви несете? Ця дівчина із "отдела очистки" і ті хто за нею стоїть, своїми діями НАГНІТАЮТЬ ЯКИЙСЬ ПСИХОЗ , кидаються із однієї крайності в іншу! Виходить по - вашому , що "ЕПІЦЕНТР" треба закрити бо власник його регіонал. Ну закриємо його на вашу вимогу і вимогу цієї дівчини , а далі що ....? В нас іншого торгового центру нема! А громадянам нашим треба далі жити, щось будувати, ремонтувати, покращувати свій побут і т.інш. - ДЕ КУПУВАТИ ТОВАР? ЦЯ КОМАНДА ШАРИКОВА про це зовсім не думає, вірніше їй НАЧХАТИ на ПОТРЕБИ людей , про яких нібито дбають!!! ТАК ОТ ПИТАННЯ: ЦЕ ДОБРЕ ДЛЯ УКРАЇНИ ЧИ НІ?
місцевий до Корінний лучанин Показати IP 1 Лютого 2014 11:50
Нехай спочатку підприємства опозиції покажуть і що вони створили для людей, які робочі місця, податки які і куди платять?! А то якось так виходить, що з податків підприємств ПР і депутати опозіционери зарплату отримують, то нехай відмовляться! :)
Корінний лучанин до місцевий Показати IP 1 Лютого 2014 15:51
НА ДОДАТОК СКАЖУ: ЯКЩО НАЛАГОДЖЕНИЙ ТОРГОВИЙ БІЗНЕС, ТО ДЛЯ ЧОГО ЙОГО РУЙНУВАТИ І ХТО ВІД ТОГО ВИГРАЄ ? ВІД ЦЬОГО ПРОГРАЄ І ДЕРЖАВА І ЛЮДИ БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ !!! ЦІ МОЛОДІ ПАМОРОКИ -НЕДОРОСЛІ : ГУЗЬ, МОСКВИЧ і ІНШІ ЧЛЕНИ КОМАНДИ ОЧИСТКИ РОБЛЯТЬ ЗЛО , А НЕ ДОБРО !!! ТУТ МОВА НЕ ПРО МАЙДАН- ЦЯ ТЕМА ОКРЕМО!! А те що вони організували в "ЕПІЦЕНТРІ" то це просто МАСКИ-ШОУ!!! СМІХОТА ТА Й ГОДІ!!! Я вже розказав про таких "БОРЦІВ" у ЛУЦЬКУ нашим закордонним заробітчанам , то окрім ЗДИВУВАННЯ та НЕРОЗУМІННЯ нічого не почув! Там теж люди протестують , АЛЕ З РОЗУМУ НЕ СХОДЯТЬ !!
Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 01:57
Ну так, звичайно, епіцентр "пуп землі" і більш ніде не можна купити будматеріали, нібито з появою епіцентра всі масово почали будуватись, чи можливо там товари безкоштовно роздають? Шановний, що ВИ несете? Цей бізнес належить до члена партії регіонів, партії, яка робить такий рівень життя простих громадян, що деякі живуть на межі бідності, я вже мовчу про "щось будувати, ремонтувати, покращувати свій побут і т.інш"
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 09:37
Я НЕСУ ТЕ, ЩО КУПУЮ В "ЕПІЦЕНТРІ" ТА "Н. ЛІНІЇ" !!! І НЕ ТРЕБА ЛЕКЦІЇ ЧИТАТИ ЩО ПО ЧІМ!!! ПОДИВІТЬСЯ СКІЛЬКИ ПОКУПЦІВ ТАМ Є!!! ЛЮДИ КУПУЮТЬ ! А ТЕПЕР ПИТАННЯ : В ЯКІЙ КРАЇНІ ВСІ ЛЮДИ РІВНІ АБСОЛЮТНО І ПО СТАТКАМ ТЕЖ? ЛЮДИ У НАС БУДУЮТЬСЯ І РЕМОНТИ ТЕЖ РОБЛЯТЬ!!! У ВАС НЕ ВИХОДИТЬ ТО НЕ ТРЕБА РЕПЕТУВАТИ, що всі ледарі та ніхто нічого не робить для себе та своєї сім'ї !!! Я НЕ БАГАТІЙ, АЛЕ ЗАВЖДИ ЩОСЬ ПЛАНУЮ ТА РОБЛЮ ПО ДОМУ!!! Я НЕ ВИНЕН, ШО ВИ ЛЕДАЦЮГА!!! СУПЕРМАРКЕТИ ПРИДУМАЛИ ЛЮДИ з ГОЛОВОЮ( із грошима також) , все зосереджено в одному місці і не треба ганяти по різним торг. місцям щоб щось купити! Мені просто вже незручно вказувати на такі прописні істини !! Всі люди із здоровим глуздом це розуміють( деякі до цього політику домішують!)!!! ПОДАЛЬШУ ПОЛЕМІКУ ВЕСТИ НЕ ЗБИРАЮСЬ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 15:28
Розплющте очі!!! Я не писав, "що всі ледарі та ніхто нічого не робить для себе та своєї сім'ї". Я ЛЕДАЦЮГА!!!??? "Шановний" Я ПРАЦЮЮ З РАНКУ ДО ВЕЧОРА ( НЕ ДО 5ти вечора), ЧАСОМ ДО 23ї - 24ї ГОДИНИ(ВЖЕ НОЧІ), І НЕ В ЧИСТЕНЬКОМУ КАБІНЕТІ В КОСТЮМІ, А В РОБОЧОМУ ОДЯЗІ В ГАРАЖІ. А В СУБОТУ ВСТАЮ В 4 РАНКУ І ЇДУ ЗА 100 КМ ВІД ДОМУ (В ОДНУ СТОРОНУ), ТОРГУЮ НА БАЗАРІ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ ( ВИСТОЇТЕ 7 ГОДИН НА ВУЛИЦІ В МОРОЗ - 18с). ЛІТОМ ЩЕЙ В НЕДІЛЮ ЇДУ. ТОБТО ВИХОДИТЬ, ЩО В МЕНЕ ЧАСОМ НИ ОДНОГО ВИХІДНОГО ДНЯ НЕМАЄ!!! "Шановний" ЯКБИ ВИ ПРАЦЮВАЛИ ТАК, ЯК ПРАЦЮЮ Я, У ВАС БИ ЯЗИК НЕ "ПОВЕРНУВСЯ" НАЗВАТИ МЕНЕ ЛЕДАЦЮГОЮ!!! Я ЛЮДИНА НЕ КОНФЛІКТНА І НЕ ЗАВЖДИ ЗВЕРТАЮ УВАГУ НА ТЕ, ЩО В МОЮ АДРЕСУ ХТОСЬ ТАМ НАПИСАВ В ІНТЕРНЕТІ ЩОСЬ ПОГАНЕ, АЛЕ ЦЕ СЛОВО МЕНЕ "ЗАЇЛО". МИ ТАКОЖ РОБИМО РЕМОНТ, МОЖНА СКАЗАТИ З НУЛЯ.І СЛАВА БОГУ ЗА ДЕКІЛЬКА РОКІВ ДОБУДУВАЛИ КІМНАТУ 20м/кв, ПОВНІСТ(РАЗОМ З БАЛКАМИ) ПОМІНЯЛИ ДАХ, НАКРИВШИ ЧЕРЕПИЦЕЮ, ПОМІНЯЛИ ВІКНА( З ЗОВНІШНІМИ ТА ВНУТРІШНІМИ ПІДВІКОННИКАМИ) , ОБШИЛИ БУДИНОК ПІНОПОЛІСТИРОЛОМ. ВСЕРЕДИНІ ЗАНОВО ШТУКАТУРИЛИ (ЗБИВШИ ПЕРЕД ТИМ СТАРУ ШТУКАТУРКУ) ШПАКЛЮВАЛИ, КЛЕЇЛИ ОБОЇ, ПРОЛОЖУВАЛИ НОВУ ПРОВОДКУ, ЗНІМАЛИ СТАРЕ ОПАЛЕННЯ(РАДІАТОРИ,ТРУБИ,КОТЕЛ) ТА ПРОЛОЖУВАЛИ НОВЕ(ХОВАЮЧИ ТРУБИ В СТІНУ) ЗРИВАЛИ ТА МІНЯЛИ ДВЕРІ ТА ПІДЛОГУ У ВСІХ КІМНАТАХ ТА ЗАЛИВАЛИ СТЯЖКУ,КЛАЛИ ЛАМІНАТ, МІНЯЛИ КАРНИЗИ, ТЮЛІ, ШТОРИ, КРАНИ В КУХНІ. І НА ВСЕ ЦЕ МИ ЗАРОБИЛИ ЧЕСНОЮ ТА НЕ ЛЕГКОЮ ПРАЦЕЮ І ТРЕТИНУ ВСІЄЇ РОБОТИ ЗРОБИЛИ САМОСТІЙНО(БЕЗ МАЙСТРІВ).!!! В НАШ БУДИНОК(100м/кв) МИ ВКЛАЛИ БАГАТО СИЛ, НЕРВІВ ТА ГРОШЕЙ. І БУДУЧИ НЕ БАГАТИМИ(БО ЯКБИ МИ БУЛИ БАГАТИМИ МИ Б ЗРОБИЛИ ЦЕ ЗА 1 РІК) НЕ ЖАЛІЛИ КУПУВАТИ ЛАМІНАТ ПО 150грн. ТА 350грн. ЗА м/кв І ШПАЛЕРИ ПО 450 грн. ЗА РУЛОН.МИ КРАЩЕ ЩЕ ЗАЧЕКАЄМ, ПІДЗАРОБИМО, АЛЕ ЗРОБИМО НАДІЙНО І ГАРНО. НА ЦЕЙ РІК ТАКОЖ ПЛАНУЄМО, ЩОСЬ ЗРОБИТИ І ТАК КОЖНОГО РОКУ. І ЗВИЧАЙНО Ж ВИ НАПИШЕТЕ, ЩО Я ЩЕ Й ХВАЛЬКО,(ЦЬОГО СЛІД ЧЕКАТИ ВІД ВАШОГО ВИХОВАННЯ), АЛЕ Я НЕ ХВАЛЮСЯ, Я УТОЧНЮЮ!!! ПРОСТО МОЖЛИВО В ВАШОМУ ПОНЯТТІ ЗРОБИТИ РЕМОНТ - ЦЕ ПЕРЕКЛЕЇТИ ОБОЇ І ПОКЛАСТИ ЛАМІНАТ ЗА 70грн. м/кв ПОВЕРХ СТАРОЇ ПІДЛОГИ.
Ольга Показати IP 1 Лютого 2014 11:28
Мне стыдно, что я родилась в Луцке!!!! Если хочешь жить хорошо- нужно работать, а не перекрикивать друг друга. Позор здоровым мужчинам, валяющимся на полу магазина. Некуда девать энергию- помогите старикам наколоть дрова, сделайте что-нибудь полезное.....
Лучанин до Ольга Показати IP 2 Лютого 2014 02:15
А мені не соромно! Так, згідний, що треба працювати бо ніхто нам не принесе на "блюдечку". Але в нашій державі все важче знайти роботу, а якщо й знайдеш то зарплати вряд че вистачить, щоб "жить хорошо", скоріше, щоб виживати!!!
voron до Ольга Показати IP 4 Лютого 2014 12:49
а ким Ви працюєте? ви дрова давно кололи? давно старенькій сусідській бабці молоко носили? Вони висловили мирний протест, і це їхнє законне право..
У-ух! Показати IP 1 Лютого 2014 13:24
СКАЖЕНИХ треба відловлювати
my_gift до У-ух! Показати IP 1 Лютого 2014 20:05
Депутати-риги, отже, нормальні. А М.Москвич "скажена". Логіко, ти де???
Лучанин до У-ух! Показати IP 2 Лютого 2014 02:11
А мені не соромно! Так, згідний, що треба працювати бо ніхто нам не принесе на "блюдечку". Але в нашій державі все важче знайти роботу, а якщо й знайдеш то зарплати вряд че вистачить, щоб "жить хорошо", скоріше, щоб виживати!!!
Джулія Показати IP 1 Лютого 2014 20:03
А це точно ВОЛИНСЬКИЙ сайт?? Коментарі сходом тхнуть...
Корінний лучанин до Джулія Показати IP 1 Лютого 2014 20:37
Зробіть прибирання у власній квартирі, може щось "просрочене" завалялось та й ТХНЕ!!! УКРАЇНА у НАС Є-ДИ-НА і дуже некоректне зауваження про схід робите! ВИ НЕ УКРАЇНКА, Джулія бо від вашого ніку чимось теж ВІЙНУЛО!!!
Джулія до Корінний лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 15:17
Біжу, ще й падаю! Графу в паспорті "Національність" відновлювати.
voron до Корінний лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 12:54
Яка вона єдина? Ви це регіоналівським розкажіть, вони вас послухають! Потрібно для початкувизнати соціальні культурні економічні відмінності Сходу та Заходу, і починати накінець процес обєднання в Є-ДИ-НУ країну.
проживаю не в луцьку Показати IP 2 Лютого 2014 15:39
епiцентр це такий самий колгоспний ринок, йому до европейського магазину буд матерiалiв як до неба рачки в планi якостi товару. по таким цiнам як там продають китайське гoвно без гарантii можно купити за кордоном якiсний матерiал з гаратiею.
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 15:52
Я ЗГІДНИЙ З ВАМИ!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2014 22:50
хай та курка майка патли розчеше - бо гидко дивитися.
Ангел Показати IP 12 Лютого 2014 02:22
Страшно за майбутне української нації .такі як ця нікчемна мая це ф******и. Вони не вміють творити вони не хочуть творити вони кайфують коли руйнують!