USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку розшукують водія, який на переході збив дівчину і втік

11 Серпня 2018 21:08
У Луцьку розшукують водія, який скоїв ДТП та втік з місця події.

Про це й групі Наш Луцьк у Facebook повідомила Олеся Мигдаль.

Як йдеться у дописі, аварія сталася близько 20-ої години 9 серпня на вулиці Ковельській, поблизу «Пакко». Водій на темному BMW збив на переході дівчину та втік з місця події.

Наразі потерпіла знаходиться у комі в реанімації після операції на голову. Її стан – важкий.

«Хто можливо о бачив чи має запис відеореєстратора чи бачили навіжене БМВ на шаленій швидкості у якомусь місці, будь ласка повідомте!» – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Yes man Показати IP 11 Серпня 2018 22:10
Що не кажіть, а до масового завозу "блях" такого безпредела не було. Були втечі з місця ДТП, але не такий дурдом як зараз. І чим далі, тим ситуація гірша. Швидше би вже приймали закон про їх легалізацію, а то страшно і їздити, і дорогу переходити. Хоча з іншої сторони, "бляхи" колись легалізують, але ж бидло то залишиться. Хворе саме суспільство, на жаль.
Петро до Yes man Показати IP 12 Серпня 2018 08:39
Зменшити злочинність на дорогах і кількість ДТП можна не легалізацію євроблях, а НЕВІДВОРОТНІСТЮ покарання за вчинене. Син Шуфрича збив людину на переході, Фірташа- вбив жінку на тротуарі.. Хтось покараний? (і Зайцеву в Харкові) одмажуть. Самий справедливий суддя був Лінч, а Кольт його виконавнць
3333 до Петро Показати IP 14 Серпня 2018 09:36
Ты многих убил ??) пис.. ь клоун сидя на попе ровно суд линча !!))) ты хоть знаешь как это происходило?? Ты терпила первый и завоешь от таких моментов. Не суди да не судим будешь. Добра вам в сердце люди!
no, buddy до Yes man Показати IP 12 Серпня 2018 13:40
Що не кажіть, а до масового отримання прав екстерном такого не було. А бляхи тут вторинні.
Валерій Показати IP 11 Серпня 2018 23:22
Згоден
Андрій Показати IP 12 Серпня 2018 00:03
Знайти с*ку і віддубасити щоб теж в лікарню попав а потім позбавити прав довічно і щоб виплачував компенсацію людям. І так робити з кожним бидлом на дорозі. Короче потрібно народ консолідуватись і наводити порядок. Бо поки ми самі цього не зробимо ніхто нам не поможе
Анонім Показати IP 12 Серпня 2018 00:19
коментар було видалено
Санчез Показати IP 12 Серпня 2018 04:43
І звісно ж бмв...чому найбільше аварій саме на цій марці авто?Бригади в дитинстві передивилися?
Петро до Санчез Показати IP 12 Серпня 2018 20:31
"Без Мозку Воділа" (БМВ). Чим розумні ша і більш наворочене авто, тим б...дловатніший водій за кермом. Сьогодні "крузак" з б...дловодієм і його "отприском" розвернулись біля "північного" на Соборності не через кільце, а через суцільну розмітку острівця безпеки перед ним.. І хто виросте з того "отприска" з яким бидловодій крузака пішов на базарчик? В нього безмозглий "радітєль" головний приклад по життю. Так і хочеться сказати:"д...біли, не розмножуйтесь"!
Warfolomey Показати IP 12 Серпня 2018 08:32
Та коли вже люди зрозуміють, що в нашій країні не потрібно боротися з "бляхами", а просто заборонити BMW?! І нема різниці чи на "бляхах", чи на "наших" номерах! Як показує практика - це основні порушники пдр та винуватці дтп, які ще в більшості втікають з місця події!
знаю Показати IP 12 Серпня 2018 08:40
за що боролись на те і напоролись.
лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 13:58
Панове.. відстрелювати бидло треба.. і не інакше..