USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі патрульні штрафують пішоходів-порушників

29 Січня 2016 17:17
Близько двох десятків пішоходів отримали постанови за порушення правил дорожнього руху.

Про це стало відомо під час прес-конференції в Управлінні патрульної поліції Луцька сьогодні, 29 січня.

Зі слів командира батальйону Олександра Вовченка, працівники патрульної поліції виписують постанови не лише водіям-порушникам ПДР, а й пішоходам.

Нагадаємо, у січні патрульні поліцейські Луцька по проспекту Волі винесли постанову на підприємця, колишнього депутата обласної ради, який переходив дорогу в невстановленому місці.За це правопорушник має сплатити 51 гривню штрафу.

Зі слів поліцейських поки що вони здебільшого попереджають пішоходів про відповідальність. Але близько 20 порушникам за місяць таки виписали постанови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Наталя Показати IP 29 Січня 2016 17:43
Давно потрібно штрафувати і не на 51 грн., а на 510 грн.Пішоходи обнагліли - за 1 метр перехід , а вони пруться ,ще й дитину тягнуть
пенсіонер до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 19:47
Шановні лучани, а хтось цікавився який в січні відсоток розкриття злочинів. До відома по інформації ВІТ ГУП він складає 8%. З 10 скоєних злочинів розкривається менше одного. Якщо вони займаються пішоходами то хто має розкривати пограбування і крадіжки в громадських місцях Щось в них не та орієнтація Придивіться уважно той з косою, той не бритий інши взагалі напів в формі напів в цивільному
Олексюк Мар'яна до пенсіонер Показати IP 29 Січня 2016 22:20
Грабежами й крадіжками займаються слідчо-оперативні групи, це парафія розшуку. Є правопорушення, які стосуються адмінпрактики, то це повноваження патрульноі поліціі, а є кримінал, то це, шановні, вже не до нас. Ми тільки охороняємо місце події і при необхідності допомагамо СОГ, але не розкриваємо злочини кримінального характеру. А свої прямі обов'язки ми виконуємо. Тому досить вже засуджувати, краще б співпрацювали одне з одним-жити стало б приємніше!
ветеран до Олексюк Мар'яна Показати IP 30 Січня 2016 07:03
Якщо ви так кажете ви баран і зовсім не знаєте Закона Про полдіцію
Антон до Олексюк Мар'яна Показати IP 30 Січня 2016 07:08
Вони ще і не знають своїх обовязків. Попередження та розкриття злочинів по гоячих слідах на вулицях та інших громадських місцях було і залишається основним завданням ППС, а тапер патрульної поліції
Олександр до Олексюк Мар'яна Показати IP 31 Січня 2016 05:06
Шановна Маряна читайте Закон України про Поліцію там чітко пише чим займається Поліція: Стаття 2. Функції та основні завдання поліції. Виж повині на вулицях виявляти підозрілих осіб, крім того що ви затримуєте людей що переходять дорогу в нестановленому місці, А слідчо оперативна група вже розкриває той злочин який ви допустили, бо виж займались серйозним питанням оформлення штрафу на 51 гривню.
Людмила до пенсіонер Показати IP 30 Січня 2016 20:43
Порядок має бути скрізь, а найперше - в голові! Всі люди - і пішоходи, і водії, і грабіжники. Одна людина може бути всім у різний час.
Тарас до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 19:50
Бачив біля універмагу робили зауваження пішоходам, а на валютчиків не звертали уваги. Хто за них буде виконувати обовязки прописані в Законі Про поліцію
Лучанин до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 21:50
а з валютниками в центрі міста вже розібралися, що до людей будете чіплятися ??
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 18:02
коюпцію вже подолали, далі знову будуть дибати простих смертних
лучанин Показати IP 29 Січня 2016 18:32
Кому виписують, не бачив не разу. Постійно хожу по місту пішоходи переходять дорогу не встановленому місці прямо перед ПОЛІЦІЄЮ, а вони цього не бачать.
Дмитро до лучанин Показати IP 29 Січня 2016 21:30
Це правда,поліція ніяк нереагує ,поряд ідуть пішоходи порушують а вони ніяк нереагують.!!!
Рома Показати IP 29 Січня 2016 21:07
Та скільки можна цього піару?!!! Безтолкова служба!!!
Любов Показати IP 29 Січня 2016 21:15
Пішоходи наглі,потрібно на бігбордах писати про штрафи для їх щоб знали і не 51 гривню а реально 510,бо діла не буде,з кожним днем Наглість все більше,ідуть в розвалку і по телефоні наче він король а м ніхто,яи їх усіх жаба давить що вони не на машині
Анонім до Любов Показати IP 29 Січня 2016 21:45
нуууу ты такая вся крутаааая блин ........ гній з-під нігтів вичисти
КОЛЯ Показати IP 29 Січня 2016 21:16
Вже корупцію подлали, вже захистили стареньких інвалідів дітей жінок від хуліганів то тільки залишилось пішоходів лвити. Це не правильно! Робіть щось серйозне , слідкуйте за порядком , слідкуйте за тими хто на роботі випиває і так далі.
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 21:18
А як вибігать і летять-наче 7 життів мають,а те що правило за 10 метрів машини нема тоді має право ступати на перехід ніхто не знає,а як возмущаються як почнеш щось говорити
Василь до Анонім Показати IP 30 Січня 2016 00:18
Правило? Де таке писане? Ану скопипастіть його сюди в оригіналі!
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 21:19
Будь ласочка,підніміть штрафи!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Січня 2016 21:47
а обкурених воділ, які триндять по мобільному треба взагалі позбавляти прав на рік
Пішоходоводій Показати IP 29 Січня 2016 22:32
Класні ми, українці, як Колобок усіх намахав- то це супер, це ж Колобок! А як Лисичка його обдурила- от вона ***** яка! Так і ми: ну шо той один папірець, який я викинув поза смітником чи перейшов дорогу не в тому місці, от решта все-то да, а я -ну тож мєлочь.
123 Показати IP 30 Січня 2016 04:13
Добре булоб коли поліція виписувала штрафи курцям на зупинках громадського транспорту, а то стояти на зупинці не можливо.
Луцьк Показати IP 30 Січня 2016 11:25
Нікому не вгодиш!! Головне, щоб поліція реагувала на ВСІ порушення, які попадають в їх поле зору, а не вишукувати можливі порушення, які на думку окремих громадян важливіші, ігноруючи інші!!
лучанин Показати IP 31 Січня 2016 11:00
Хто ж там буде розкривати ви подивіться кого туди набрали