USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Патрульні Луцька штрафують пішоходів-порушників: почали з екс-депутата

13 Січня 2016 14:52
Патрульні поліцейські Луцька вчора по проспекту Волі винесли постанову на підприємця, колишнього депутата обласної ради за частиною 1 статтею 127 КУпАП. Він переходив дорогу в невстановленому місці. За це правопорушник має сплатити 51 гривню штрафу.

Про це йдеться на сайті Патрульної поліції Луцька.

Окрім того, патрульні помітили, що чоловік припаркував свій автомобіль у забороненому місці перед зупинкою.

За це патрульні винесли на порушника ще одну об’єднану постанову за частиною 1 статті 122 (порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) та за частиною 1 статті 126 (керування без обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів), адже, як з’ясувалось, в екс-депутата не було полісу цивільного страхування.

За цими двома постановами він має сплатити ще 255 та 425 гривень відповідно.

ПАТРУЛЬНІ ПОЧАЛИ ШТРАФУВАТИ ПІШОХОДІВ-ПОРУШНИКІВ#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцькаУчора на проспекті Волі...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 13 января 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Вася Показати IP 13 Січня 2016 15:00
А що скрізь є переходи? Хай патрульні слідкують як на переходах хочуть пропускати пішоходів водії, краще перейти там де менше автомобілів!!!
Пані до Вася Показати IP 13 Січня 2016 15:55
Хай патрульні слідкують як пішоходи пропускають водіїв. Особливо біляПроміня. Валять на пролом і голову не повернуть. Пішоходи теж мають вчити правила. Іноді складається враження, що їм ніякі закони не писані.
ййй до Вася Показати IP 14 Січня 2016 10:58
чорт забирай, ми платимо їм по 6-10 тис. зарплати зі своїх кишень, щоб вони пішоходів ловили... невже нагальніших проблем немає?!
Анонім до ййй Показати IP 15 Січня 2016 09:57
Я за то щоб замість штрафу в 51грн. давати порушникам-пішоходам смачного "ЛЯЩА" !!!
лучанин Показати IP 13 Січня 2016 15:07
а коли ви ,патрульні, нарешті захочете побачити і прибрати з центральної вулиці міста міняйл валюти ,що некриючись займаються незаконною діяльністю - он у Рівному цього явища вже нема - і Палиця молодець, з під ЦУМу іх вигнав ,може попросіть їх, тільки дуже лагідно ,бо це ж недоторкані люди перейти торгувати на Грибоєдова чи під адмінбудувлі міськ ради,
Анонім до лучанин Показати IP 13 Січня 2016 17:20
є в Рівному. ти просто не знаєш де.
Роман до Анонім Показати IP 13 Січня 2016 18:46
В Рівному в центрі біля 15 мінял, Є ще в інших місцях.
Бандеровець до лучанин Показати IP 13 Січня 2016 17:27
Сьогодні роозминувся з патрульними якраз бвля міняйл які проводили розмін валюди біля двох автомобілів які стояли точно за правилами))я не побачив рвєнія патрульних зупинитися і наказати...
Не юрист до лучанин Показати IP 15 Січня 2016 11:41
А хіба цим не прокуратура чи відділ по боротьбі із економічною злочинністю займатися повинен?
пішохід Показати IP 13 Січня 2016 15:07
а мені малюнок сподобався! respect редактору!
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 15:10
Правильно хай штрафують.Бо люди уже зовсім обнагліли і водіїв і пішоходів.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 15:21
Поліцейські дбають про безпеку чи про кишеню? Їм вже теж плани поставили? По якому переходу можна безпечно перейти дорогу? Назвіть хоч один! Встаньте на переходах, закрийте грудьми їх від машин, тоді я буду переходити лише на переході. Інакше я буду сам обирати де безпечніше перейти дорогу. БЕЗПЕЧНІШЕ!
Анонім до Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 17:16
А у них что, начальство сменилось? Их начальство тоже кушать хочет.
просто водій до Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 18:33
Не треба ля-ля.На переходах пропускають,але потрібно теж часом відривати голову від телефону і включати очі.Водій-пішохід=взаємоповага,
Анонім до просто водій Показати IP 13 Січня 2016 22:37
ага, мене одна мамзеля на крутій тачці, котра щебетала по телефону, ледве не завалила на переході. при цьому зажмурилась і поїхала далі. так що їж свою лапшу сам.
Марія Показати IP 13 Січня 2016 15:25
пішоходи зараз обнаглілі,такі як і водії.
Юрист Показати IP 13 Січня 2016 15:36
Вася він і є Вася!!!!
Ілона Показати IP 13 Січня 2016 15:41
юрист є юрист. Все по Закону! У юристів немає жалості .
Даня Показати IP 13 Січня 2016 15:42
Краще б поліція людей захищала а не дере гроші. Людей як я читаю б"ють нападають на вулиці і в тролейбусах маршрутках -а поліція де? В Луцьку стало страшно
Людмила Показати IP 13 Січня 2016 15:53
Транспорт зупиняється за метри від зупинки- порушення. На площі Воззєднання зупинку маршруток зробили на переході.
варшавка Показати IP 13 Січня 2016 17:15
Валюту не чіпати.
Анонім до варшавка Показати IP 13 Січня 2016 22:37
а то що ?
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 17:23
міліція .... поліція ... як були мєнтами, так і залишились
петро до Анонім Показати IP 13 Січня 2016 19:40
Тільки мент отримував 2500 а не 8000 і патрулювави пішки ,а машини службові з свого карману заправляв,в ПДР розумівся а не ці які навіть не слухають нічого бо не знають-є різниця.
просто водій до петро Показати IP 13 Січня 2016 22:00
Петя не каламуть воду.Різниця велика .Потрібно підтримувати,а завинив-будь мужиком-не скигли і не шукай,як викрутитись,
Анонім до петро Показати IP 13 Січня 2016 22:39
як був наглим тупіком так і залишився.
вася до петро Показати IP 14 Січня 2016 10:22
ти мент кого турнули копнем під дупу? більш ніхто шакалів не стане захищати. хто йому лікар, що він заправляв авто якоби за свої гроші? Нехай працює будівельником, водієм, маляром, є море корисних професій!
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 17:33
"Він переходив дорогу в невстановленому місці." Т.е. в месте, расположение которого уставить не удалось.
понти-менти Показати IP 13 Січня 2016 17:54
ніхто не хоче працювати-простіше палкою махати....
просто водій Показати IP 13 Січня 2016 20:18
Відносно де зупинитись:проспект Волі-зупинок зробили багато,а це по 30метрів в обидва боки ні-ні.Далі:переходів теж не мало,ще по 10метрів,далі-перехрестя-ще по10.Водій мусить мати рулетку?Поліція,до речі має,і міряє.Можливо потрібно встановити знаки ДЕ МОЖНА зупинитись? P.S.Можливо потрібно дозволити зупинку для інвалідів(не всім потрібно пандуси,деякі ще ходять і,як не дивно їздять,а там аптеки,соцзабез,проплата комунпослуг і т. д.)А то ми в Європу ,а там це є,і на місце для інваліда не дай Бог хто стане.Влада АГОВ!!!!
Лучанка Показати IP 13 Січня 2016 20:20
А я рада, що почали штрафувати пішоходів. Йдуть непіднімаючи голови, говорять по телефонах, а деякі спеціально приповільнюють Темп. В них постійно винні водії, хоча за ПДР пішохід повинен переконатися про безпеку, виходячи на перехід.
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Січня 2016 22:46
це в якому пункті ПДР таке написано ? Вам, шановна, варто було б знати, що пішохід має перевагу в дорожньому русі, а автомобіль - це джерело підвищеної небезпеки.
123 до Анонім Показати IP 14 Січня 2016 11:05
4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину; г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Анонім до 123 Показати IP 15 Січня 2016 15:00
так ти читати вмієш ? пішоходу заборонено РАПТОВО ВИХОДИТИ на пішохідний перехід. де вимога переконатись у безпеці, виходячи на пішохідний перехід ?
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Січня 2016 17:56
А ще є такі що вискакують перед машиною...
Шурик Показати IP 13 Січня 2016 21:46
Тільки вчора написав колиж вони почнуть штрафувати пішоходів так сьогодні свято:-) пішоходи..ми не безсмертні...шкода що на соборності алею вінків приберають...не даремно земля з кладовища на дорозі..ось дорога для декого і стає останньою(
пішохід-водій Показати IP 13 Січня 2016 22:51
Єдиний вихід навчити наших людей поважати інших учасників дорожнього руху - це штраф за порушення ПДР (це стосується і водіїв і пішоходів) і що саме головне відновлення свідомості у людей. А то наші люди отримали "права", а про свої обов'язки забули... Для нагадування створені спеціальні служби - поліція. Головне, щоб не було вибірковості. Порушив - плати. Не рідко спостерігаю ситуацію, коли батьки разом із дітьми порушують ПДР. Переходять на заборонений сигнал світлофора, або переходять дорогу за 5-7 м. від пішоходного переходу, бо треба "встигнути...", або просто "облом" пройти кілька лишніх метрів чи зачекати лишню хвилину. Наші діти дивляться на нас батьків ("шаблон досконалості "), чи просто дорослих і вважають такі дії правильними. Люди не виправдовуйте свої порушення ПДР водій Ви чи пішохід. Почніть із себе, якщо порушили ПДР майте мужність це визнати і сплатити штраф. І через деякий час Вам водій Ви чи пішохід буде приємно співіснувати на дорозі.
Лучанка Показати IP 14 Січня 2016 09:10
У цій ситуації я повністю згідна. Тому що кожен має починати із себе. У нас позвикали ходити як телята у селі, де мені добре там і переходжу. Потім ДТП і купа інших нериємностей. Ми ж прагнемо до Європи...
Лучанка Показати IP 14 Січня 2016 09:46
Нарешті і за пішоходів взялися,ось тільки 51 грн,це не штраф,зробили б 551,то може телята,які валять з закритими очима,обережніше переходили дорогу, як по пішохідному переході,так і в інших місцяхЛюди,ви безсмертні????Водій сяде-вийде,а от ви лежите і можете не встати Я сама пішоході,і бачу як переходять дорогу інші учасники дорожнього руху
Vik Показати IP 14 Січня 2016 11:39
Пішоходи пам'ятайте, водій сяде і вийди Ви ж ляжете і не встанете. Теперішньої слизоти будьте обережні і дійсно вийміть навушник із вух та сховайте телефон у карман, а на на переходах дивіться по сторонах, на льоді навіть при швидкості 40км/год авто зупиняється дуже довго.