USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

У Луцьку шукають власників знайдених велосипедів. ФОТО. ВІДЕО

8 Липня 2016 16:24
Поліція просить допомогти знайти власників вкрадених велосипедів. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Так, Луцьку під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання одного із місцевих мешканців правоохоронці виявили та вилучили велосипеди, які, ймовірно, були викрадені.

Поліція просить громадян, котрі впізнали свій велосипед, зателефонувати в Луцький відділ поліції за номером: 099-975-09-20.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
123 Показати IP 8 Липня 2016 17:00
А компів не находили?
Йорш Показати IP 8 Липня 2016 17:09
"які, ймовірно, були викрадені" і 3 ровера. Самим не смішно? Тобто якщо в людини є більше 2х будь-яких транспортних засобів, то ті що більше одного "ймовірно, були викрадені"? Залізна логіка! Можливо й всі викрадені, можливо ті, кого зловили, промишляли крадіжками, але ж читач може судити лише з тексту статті. Тому або пишіть правду, як є, або взагалі не пишіть. Адеквати перевелися вже завсім?
саша до Йорш Показати IP 8 Липня 2016 18:45
коли це нормальна людина. Якщо знаходять 3 велосипеди в наркомана або рецидивіста, що має пару статей за крадіжки, ніде не працює?
Віра до Йорш Показати IP 11 Липня 2016 17:16
Сьогодні пішла в поліцію і впізнала серед них свого велосипеда. По частинках: без переднього колеса і вилки, інша шина на задньому колесі, сідло на іншій рамі... Так що ось.
Тетяна Показати IP 8 Липня 2016 20:47
Прошу відгукнутися свідків крадіжки велосипеда на пр.Волі біля Дяді піци , яка сталася 8 червня т.0502891497
Ден Показати IP 8 Липня 2016 20:52
А мого велика коли знайдуть? :-( Це всі чи може ще є?
Лучанин до Ден Показати IP 9 Грудня 2016 21:22
віриш дай Боже щоб знайшли, я вже не вірю знайти Gaint Ягуану :(