USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку «швидка» врізалася у Toyota Land Cruiser

3 Жовтня 2019 14:56
У Луцьку сталася аварія на вулиці Шопена за участю автомобіля «швидкої» та Toyota Land Cruiser.

Аварія сталася 3 жовтня близько 14:15. Про це 12 каналу повідомили очевидці.

Зазначають, що водій «швидкої» не впорався з керуванням і в’їхав у бік Toyota Land Cruiser.

У ДТП ніхто не постраждав. На місці працюють патрульні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2019 15:28
А як в такому випадку має діяти швидка - спасати хворого чи власника Лексуса?
Мім до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2019 15:58
Спасають того хто більше заплатить!
МЕДБРАТ до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2019 16:12
В такому випадку хворий і власник лексуса - це одна і та ж особа!
Лучанка до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2019 16:20
Приш*лепок, думай що пишеш. Це швидка і вони не летять, як мажори, яким мало крутих вражень,а рятують комусь життя.
Отакої... до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2019 16:36
"швидка" повинна дотримуватися ПДР;ВКЛЮЧАТИ СИГНАЛІЗАЦІЮ -СВІТОВУ ТА ЗВУКОВУ...
хохо Показати IP 3 Жовтня 2019 16:10
швидку треба пропускати навіть "перцям" бо в іншому випадку на ній же можна і уїхати
Отакої... до хохо Показати IP 3 Жовтня 2019 16:39
при ВКЛЮЧЕНІЙ СИГНАЛІЗАЦІЇ-СВІТОВОЇ ТА ЗВУКОВОЇ всі інші повинні завмерти.а коли сігналізації немає...то це звичайний учасник дорожного руху як пішохід...
Сергій Показати IP 3 Жовтня 2019 21:03
Що Ви дої... ся.... Чого зупинятися перед швидкою???? Якщо без сирени і ліхтарів, то це звичайний учасник руху. А в статті не вказано чи їхала швидка на виклик чи так каталася по місту. Якщо швидка на виклик їхала, то не зрозуміло чи вже стояв крузак чи ДТП трапилося при русі обох.... Нічого не зрозуміло, є лише ДТП за участі крузак/швидка
СБУ Показати IP 3 Жовтня 2019 21:11
"замри" і вчи П.Д.Р.,а там написано,що потрібно зробити коли до тебе наближається спецавто з синіми проблисковими!
Джек Показати IP 3 Жовтня 2019 21:46
Паталаха столяра на крузаку?
Сергій Показати IP 27 Грудня 2019 20:59
Був би там не крузак назва статті була інша 100%.