USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку склали протокол на водія, який в'їхав у яму і пошкодив колесо

2 Квітня 2018 12:39
У Луцьку на вулиці Мамсурова патрульні склали протокол на водія, який в'їхав у яму і пошкодив колесо свого автомобіля.

Про це написав у Фейсбуці користувач Сергей Олексюк.

Автор повідомлення зазначає, що за кілька годин нарахував 11 автомобілів, які на тому ж місці пошкодили колеса.

«Мамсурова, вчора 23:40, велике спасибі автодору! Патруль склав на мене протокол, а ці *андони (дорожня служба) відмовились навіть заміри зробити, аргументуючи: «там стоїть знак «вибоїна» на початку вулиці», - йдеться у повідомленні.



«У період з 23:40 до 4:20 я нарахував 11 авто які теж там побили колеса. Якщо ви читаєте, відгукніться, цікаво чи в підрахунках не помилився», - додає автор.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Тарас Показати IP 2 Квітня 2018 12:43
при в'їзді в місто можна поставити такий знак і взагалі не ремонтувати дороги
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2018 12:46
Дамс(((( печялька...
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 12:53
Водіїв треба заставити ремонтувати дороги за свої кошти,адже це вони їздять по дорогах,коли би не їздили то і дороги не потрібні... і турбот удорожників не булоб
Анонім до Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 13:32
Ти *ибіл чи як?Тебе треба тротуари заставити ремонтувати бо ти по них ходиш.
Ухххх! до Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 15:19
Шановний анонім (той що хоче з водіяи ремонтувати дороги) - взагалі-то водії сплачують за ремонт дороги, купуючи пальне, яке в собі вміщує такий собі своєрідний податок. І не пишіть х?рні. Якщо розумні - йдіть у владу - там всіх потрібно змінити, а у Вас це можливо вийде. От і займетесь і дорогами і тротуарами
роман до Ухххх! Показати IP 2 Квітня 2018 16:10
А можна мені ссилку на закон або якийсь інший офіційний нормативний документ де вказано, що в ціну пального закладений податок, що йде безпосередньо на ремонт доріг? відкрию вам тоді велику таємницю - такого документу немає бо в ціні пального такий податок відсутній. Хочете оперувати фактами - підтверджуйте їх, а не просто ляпайте
Сергій Показати IP 2 Квітня 2018 12:56
Поліція молодці оперативно зпрацювали. Цікаво чи вистачить автодору знаків на всі ями.
свг Показати IP 2 Квітня 2018 13:35
знак потрібно ставити ще на держкордоні з європою.тоді і автодори можна розігнати.
длл Показати IP 2 Квітня 2018 14:05
одне питання-чому замість того щоб стояти і рахувати пошкоджені авто далі, не можна було хоч якось позначити це місце??? чи то в прикол щоб ще хтось влетів?
скептик Показати IP 2 Квітня 2018 14:16
дії ментів можна кваліфікувати як службова недбалість
Законник Показати IP 2 Квітня 2018 14:25
Така справа легко виграється в суді. Не думав що в нас поліція настільки тупа.Цікаво чи знають вони за ДСТУ 3587- 97?Певно і не чули.
Українець Показати IP 2 Квітня 2018 19:05
Ментів що складають такі протоколи, голим задом садити вті ями...а то вже зовсім ах@єлі.
Водій Показати IP 2 Квітня 2018 19:38
Складений протокол є чудовою підставою для судових тяганин з обома службами.
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 23:38
По вул. Рівненська ,біля готелю Околиця яма також така ,що просто п**да !!!
Автодор "хади сюда с Показати IP 3 Квітня 2018 02:06
Депутатів всіх у ВР, і на* уй. Реформи бл* ть!
Лучанин Показати IP 3 Квітня 2018 09:57
За свій водійських стаж (20 років) двічі влітав у яму так, що екстрено ледь доїхав до шиномонтажу. Двічі цієї зими у Луцьку.
Лучанин Показати IP 3 Квітня 2018 10:09
А за що склали протокол?
яя Показати IP 3 Квітня 2018 10:36
На зиму треба ставити залізні диски, а не тітани. Я теж порізав комплект гуми на титанах, поки не купив залізні (ваз 2112)