USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку спіймали нетверезу 21-річну водійку на Range Rover

15 Листопада 2017 11:04
14 листопада, близько 1 години ночі, на проспекті Перемоги, водій Range Rover проїхав на заборонний сигнал світлофора, незважаючи на те, що поруч очікував проїзду службовий автомобіль патрульних з увімкненими проблисковими маячками, повідомили у патрульній поліції Луцька.

Екіпаж зупинив транспортний засіб, за кермом якого перебувала 21-річна водійка.

Жінка мала ознаки сп’яніння, що підтвердила і перевірка на місці – 0, 98 проміле.

Водійка отримала відповідний протокол, а також постанову за порушення ПДР.

За попередніми даними, це та ж дівчина, яка минулого року на білому "Мерседесі" в'їхала у вітрину ТЦ "Гранд Волинь".
Ще одного водія BMW зупинили, оскільки в автомобіля не працювала ліва фара.

27-річний чоловік був позбавлений судом права керування ще в березні цього року за керування в стані сп’яніння. Цього разу він знову керував напідпитку, адже результат показав 0, 46 проміле.

Водій знову отримав протокол за керування в стані сп’яніння, цього разу, за частиною 2, тож йому загрожує штраф 20 400 гривень.

Також на нього винесли постанову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Igor Показати IP 15 Листопада 2017 11:26
Це Надя Гавура,котра в"їхала у вітрину Гранд Волині на білому Мерседесі.
цікаво Показати IP 15 Листопада 2017 11:35
Надійка рулить
777 Показати IP 15 Листопада 2017 12:01
Премию ей выписать и талоны на бензин от МВС.
777 Показати IP 15 Листопада 2017 12:11
Бл@@дюг@ ще й сміється. Зайцевої мало було...........
zorro Показати IP 15 Листопада 2017 12:14
в товстенюка права забрали а надя завтра буде на лімузіні їздити. От і де справедливість. Будьте до всіх однакові. ЇЇ ж не перший раз ловлять. Чи може при відсутності ознак інтелекту права не вилучають??
ігор луцький до zorro Показати IP 15 Листопада 2017 14:01
Товстенюка позбавили права керування тз.??!Не вірю.
109 до ігор луцький Показати IP 15 Листопада 2017 22:49
Введіть в гугл і легко знайдете що ЗАБРАЛИ НА РІК і щей штраф.
отак Показати IP 15 Листопада 2017 12:19
Папік все порішає і нічого їй не допоможе, окрім тюрми, таким "розумним" треба суворе покарання! А як нема мозгів, то в аптеці не купиш! Добре, що людей не було на переході, а то біди наробила б! Кожен день показують цих мажорів, а вони безмоглі всерівно сідають п"яні за руль! Невже на таксі нема 50 грн! Коли нарешті такі "водії" почнуть думати не тільки за себе???
Анонім Показати IP 15 Листопада 2017 12:28
Тупа тв*рина. Забрати права!!! Який тут штраф допоможе????
ВВ Показати IP 15 Листопада 2017 12:46
Сьогодні був свідком, як на польських номерах українська морда з вулиці рівненська до київського майдану, тричі переднув подвійну смугу на старому меріну очкарику). Цікаво як їм штрафи виписують..
Водій до ВВ Показати IP 15 Листопада 2017 21:43
Ти уй..ок!
123 Показати IP 15 Листопада 2017 12:51
тупа пі%да
Мвс Показати IP 15 Листопада 2017 14:04
В суді все порішає!!!!
Кхе Показати IP 15 Листопада 2017 19:23
Тв%рь, ско%ина шоб ти па%ло під себе ходило. Я бля не розумію її йоб...ь ,що не розуміє ,що та тварина може тупо загинути да впринципі і х%р з нею ,таке не шкода, алеж може людей безневинних на той світ забрати.
Вікінг Показати IP 15 Листопада 2017 22:20
Як таку шкурятину ше хтось їпе... Пздц голос як в мого тузіка з жопи, а розуму явно менше.