USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку нетвереза дівчина пошкодила два авто і в’їхала у вітрину магазину

12 Листопада 2016 09:10
«П'янюча дівчина на білому «Мерседесі», відвідувачка нічного клубу «Опера» у Луцьку, протаранила два авто, в'їхала в магазин, залишила місце події на таксі», - про це пише на своїй сторінці у Фейсбук автомайданівець Олександр Ніколайчук.

Крім того, з його слів, з авто дівчини хтось зняв номерні знаки.

«Було б добре упізнати ФБ-спільноті те авто та його власника, щоб притягнути до відповідальності. Стоїть і досі під «Оперою», - йдеться у дописі активіста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Знаючий Показати IP 12 Листопада 2016 09:19
Цікаво чи цей "шановний" автомайданівець Олександр Ніколайчук був набагато адекватнішим за цю "леді"?
Alex Показати IP 12 Листопада 2016 09:28
АС 8899 АХ
N до Alex Показати IP 12 Листопада 2016 18:57
Ну що тобі легше стало що викладаєшся
злий Показати IP 12 Листопада 2016 09:41
Немає нічого огидніше п"яної баби і тим паче за кермом. Як кажуть - то не їзда, якщо за кермом ..ізда
34 до злий Показати IP 13 Листопада 2016 09:43
Та й ще страшної
Таня! до злий Показати IP 13 Листопада 2016 15:57
Цікаво, а якби таке зробила б твоя мама чи сестра рідна - ти їх так само обзивав би? А мужикам значить п'яним можна так їздити, да!!! "О!, то ви великі мужчіни!" "ГЕРОЇ" прям !!!
злий до Таня! Показати IP 14 Листопада 2016 09:24
Маючи авто, моя мати і сестра такого ніколи не зроблять- виховання не те, але кому я це пояснюю? тобі НЕшановна пані цього не зрозуміти...
Стоп Показати IP 12 Листопада 2016 09:55
Що що виходить що можна за кермом бухати? Полюбом якогось депутата дочка . Все замнеться як всегда.
ДІагноз Показати IP 12 Листопада 2016 10:10
а як встановили що вона була пяна?? бухали з нею? інколи таке трапляється коли блондинки путають гальма з газом або передачі.... дай що вона мала робити чергувати біля магазина є охорона ну рзбила ну компенсує ото так новина....
Лучанин до ДІагноз Показати IP 12 Листопада 2016 19:40
То нє*рен за кермо сідати, якщо вона педалі плутає.
123 Показати IP 12 Листопада 2016 10:16
Ну и что дальше? Пьяная телка уехала на такси, завтра с терпилами порешают финансовые вопросы, и катайся дальше? А где герои фейсбуков на приусах? Даже машину на штрафплощадку отправить не могут. Реформа в действии, Авакову-пет*ху привет!
Ха ха Показати IP 12 Листопада 2016 10:21
Депутата дочка хахаха Вчителька з прилуцька хачі відкуплять
Знала куди їде- тепе Показати IP 12 Листопада 2016 10:29
Знайомтесь ось те чудо - очікуємо на реакцію, і тих самих активістів зокрема http://missukraine.ua/ua/contestant/0460348001477875184/
і це вона до Знала куди їде- тепе Показати IP 12 Листопада 2016 12:33
https://vk.com/id120511776
Луцьк Показати IP 12 Листопада 2016 10:31
Всі прекрасно знають цю "леді" на мерсі но чомусь ніхто не пише її ім'я
Ігор Показати IP 12 Листопада 2016 10:57
Як ім'я та прізвище тієї дівчини ,що їздить на цьому старому кориті ?
її звати до Ігор Показати IP 12 Листопада 2016 12:34
Надiя Гавура
Зайчик до Ігор Показати IP 13 Листопада 2016 00:22
А шо хочеш нове корито купити? Боюсь,навіть як продасиш свій новий рено то не вистачить)
Семен Показати IP 12 Листопада 2016 11:33
Надія Гавура
1ееенк44 Показати IP 12 Листопада 2016 11:34
Не лізь не в свої справи. Подивись лутше на своє корито. Від такого ніхто не застрахований
)))) вам усім від Г Показати IP 12 Листопада 2016 12:01
https://www.youtube.com/watch?v=nDUXaFBVaAA
ого до )))) вам усім від Г Показати IP 12 Листопада 2016 12:37
та вона жертва гламура і взагалі ТП
я тп Показати IP 12 Листопада 2016 12:58
https://www.instagram.com/nadiia__gavura/ повно фото і відео
А Показати IP 12 Листопада 2016 13:15
А мама цієї гавури просить гроші на пересадку нирки племіннику https://vk.com/t.gavura. Мерса на нирку, і просити нікого не треба. Зовсім совість втратили. А ще мама вчителиця, виховала доню.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 13:24
Переглянув всі фото і відео цієї дами у соціальних мережах.Ще раз впевнився,що це курка безмозгла ще та :-) Авторитет росте :-))))))))))))))))))))))
Rrrrrr до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 18:44
Вам більше нема що передивлятись. Краще в своїй сім'ї розберіться
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 13:29
Ну це повний цинізм.Хочеш допомогти племіннику на пересадку нирки - продай машину,тій білій курці вона все рівно ні до чого! А що думають з цього приводу батьки цього хлопчика???
Rrrrrr до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 18:52
Ти думай якими словами розкидаєшся. А батьків цієї дівчини не зачіпай. Ти їх зовсім не знаєш . Так що не суди Петух
З села Показати IP 12 Листопада 2016 13:41
Маму не чіпайте їй і так соромно за току "доцю" Вона сама обрала свій шлях і стала ... публічною персоною!
Jonny D. Показати IP 12 Листопада 2016 13:56
Немає чому радіти. Для Наді це плюс, винесе урок. Вона їздила по місту не зовсім як пише ПДР. Але все вийшло без жертв, збитки відшкодує. Люди не будьте шакалами і гієнами!!! Надя, винами урок і подякуй Богу, що вітрина, а не дитина!!
Юра Показати IP 12 Листопада 2016 14:17
Да зараз лаве заплатить і далі буде розїжати як хоче, аху*ла взагалі
Ангст Показати IP 12 Листопада 2016 16:00
а це не та сама пані що в Велмаркет в'їхала?
Rrrrrr до Ангст Показати IP 12 Листопада 2016 18:55
Ні не та. Ви що вже хочте всі чужі грішки на її спихнути
АБВ Показати IP 12 Листопада 2016 17:59
Чё за базар непоняв!
АБВ Показати IP 12 Листопада 2016 18:04
Ви завислие люды самы нечево неимеете даже жигулля и ищё тут чёта доказиваэте!Завислие ви люды как вам нестидно аяаяй!
101 до АБВ Показати IP 13 Листопада 2016 00:29
Я маю 12 років водійського стажу, і їздив на багатьох машинах, при чому ні разу не потрапляв у ДТП. Так от, щоб на парковці протаранити дві машини і заїхати у вітрину треба бути або п'яним, або просто не вміти їздити (можливі 2 варіанти одразу). А ти йди букваря почитай, бо пишеш ще гірше як твоя подруга їздить. Ви(Вы) завислие(завистливые) люды(люди) самы(сами) нечево(ничего) неимеете(не имеете) даже жигулля(жигуля) и ищё тут чёта (что-то)доказиваэте (доказываете)!Завислие(завистливые) ви(Вы) люды(люди) как вам нестидно (не стыдно) аяаяй! Порахуй скільки помилок у тебе в 2 реченнях.
АБВ Показати IP 12 Листопада 2016 18:19
Модние все такие!
лучанка Показати IP 12 Листопада 2016 18:24
Резюме великої інтелектуалки, у школі не вчилася, думки плутані і безграмотні. Головне - стати Міс Україна: http://missukraine.ua/ua/contestant/0460348001477875184/
оксана Показати IP 12 Листопада 2016 18:44
Буває? Нічого страшного? Відшкодує? Нормальна людина так не поводиться! Добре, що вона не встигла на трасу виїхати! Як саме дурне - то її проблема. А то могла б ще когось збити.. Та й взагалі... Сталась така подія, Знайди власників магазину (там же товар могли покрасти увесь!). Та ні... Треба нам усім навчитися відповідати за свої вчинки!
Pppppp Показати IP 12 Листопада 2016 19:02
Не судіть когось,бо ви самі незнаєте що вас чекає в житті. І ви не знаєте ще як складеться доля ваших дітей. Хто багато судить , тому ще все це може вернутися
терпіти не можу таки Показати IP 12 Листопада 2016 19:15
Типова блондинка з надутими губами. Схожа, на тих, хто заробляє тяжким трудом... чи то пак ротом...:)))))))Посадіть, панянку. на наступний раз наїде на людину. І відкупиться Невже немає управи на таких? ну невже???????????????????
Макс Показати IP 12 Листопада 2016 20:47
А по вашiй думцi якщо Надя гарна i в 20 рокiв iiздить на машинi, i нiвчому собi не вiдмовляэ то вона зразу ш****, не заздрiть iiй
Зайчик до Макс Показати IP 12 Листопада 2016 23:11
Гарна???? Ну ти смєльчак)))
Vic Показати IP 12 Листопада 2016 20:59
Все-таки варто ці свинарники закривати і виносити за межі міста, нехай в полі собі дуріють - біосміття.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2016 22:05
Ну так для того і виклав хтось,щоб передивитися.Все-таки героїня дня.Тобто,ночі.
Валя Показати IP 12 Листопада 2016 22:50
Макс всі прекрасно знають куди вона на заробітки їздить..... І чим торгує даже був комент" я буду зустрічатись тільки з тим у кого є бабло, інші мене даже не цікавлять". А що батьки в неї кращі? Батя зек,з гострим язиком, а мамі пох походу, що дочки *люхами ростуть
Таня до Валя Показати IP 13 Листопада 2016 11:28
От читаю ці всі коментарі, і висновок в мене один! Всі такі правильні, всі такі ідеальні, а одна Надя Гавура і її батьки по вашим коментарям погана! Дивіться всі на себе, на своїх дітей, на своїх батьків, пригадайте, скільки ви такі ідеальні, і такі правильні зробили в своєму житті гадостей іншим, і напевно навіть не жалієте в своїх гріхах! Хлопці люблять дівок поімєть, дівчатам лапшу на уши повісити, задурити, потім їх кинути і шалавами обізвати, це касається не тільки хлопців, а й тих мужиків, які також мають дочок і синів! Ще в церкву напевно ходите! А потім вийдете з церкви і також всі гуляєте, бухаєте в операх, матюкаєтесь, кісточки перемелюєте, гадості влаштовуєте!!! Краще помолилися Богу і попросили б в Бога, щоб всім послав розум і мудрість, щоб кожного Бог охороняв від всяких негараздів, щоб Бог стримував тих людей, які хочуть зробити неправильні вчинки. Любіть одне одного і пробачайте!
ПАПИК Показати IP 12 Листопада 2016 23:52
ВЫ НА МОЮ ДОЧКУ В НАТУРЕ БАТОН НЕ КРОШИТЕ!
Ето от Отца Показати IP 13 Листопада 2016 11:17
для тех кто суйот нос куда собака *** несуйот , чёрти ви без рогие ми свои дела самы розгребём а ви как мыши сидите в норах чтоб вас и слышна небыла !
Таня до Ето от Отца Показати IP 13 Листопада 2016 11:50
Шановні батьки! Хочу вас підтримати. Не звертайте уваги на ці всі коментарі! Бережіть свої нерви і здоров'я! Людям(хоча іх і людьми важко назвати) рота не закриєте - в них ціль життя уже зрозуміла - напевно самі так робили і не раз, хтось в ДТП попадав, хтось когось на*обував, а ціль в житті - поскандалити, посплєтнічати, гадостей наробити! Це не люди!!! Божих заповідей вони не читають, і не виконують, а такими грязними коментарями вас провокують і себе піарять, показуючи при цьому і свою вихованість. Не звертайте на таких увагу! Кожне життя людини в Божих руках. Можливо це і сам Господь і дозволив, щоб таке сталося у вашому житті! Бо життя коротке, його треба прожити достойно, його треба берегти. І нічого в цьому світі не стається просто так чи даремно - все в науку !!! Все від від Бога! Мужайтесь, не оправдуйтесь, є такі люди у вашому житті, які вас зрозуміють і без тих оправдувань. Пробачте всім за ці каверзні, хамливі коментарі, бо Бог також всіх нас терпить, любить, і пробачає тих, хто кається в своїх гріхах.
Анонім до Таня Показати IP 13 Листопада 2016 14:56
Разом були?
Таня до Анонім Показати IP 13 Листопада 2016 16:04
Розумний прочитає і порозумнішає, а нерозумний прочитає і подурнішає! І до чого тут твоє "разом були"?
респект до аноніма до Анонім Показати IP 13 Листопада 2016 16:57
Идеально
Этому до Ето от Отца Показати IP 13 Листопада 2016 15:37
Чертила. Научись грамотно писать хотя бы....Косишь тут под блатного. Иди лес руби и табуретки делай....
Отец до Этому Показати IP 14 Листопада 2016 19:45
Ты прийди под ворота и в глаза всё скажи, то что написал. Чм* ты ходячее. За меня просто ребёнок писал, поэтому были ошибки. Вот только черти и умеют анонимные письма писать, а мужик в глаза скажет
Для тех хто с намы Показати IP 13 Листопада 2016 11:20
Спасибо от душы !
4321 Показати IP 13 Листопада 2016 11:45
А чому херой Ніколайчук не затримав з поліцією він же Луцький БЕТМЕН!!!!
7777 Показати IP 13 Листопада 2016 14:32
Тато Надi тут явно нiчого не писав, взагалi що ви пишете вiд кого це? Пише якась дитина