USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Судять водія, який насмерть збив лучанина

9 Березня 2016 10:50
У Луцьку розпочався суд у справі скандальної аварії. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

Луцький міськрайонний суд починає розгляд справи скандальної аварії на Київському майдані, коли «Ауді А4», якою керував Павло Клець, збила лучанина Михайла Гапича.

Підготовче засідання у справі під головуванням судді Ігоря Ясельського відбувся в середу, 9 березня.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що водій й далі їздить містом у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, 12 грудня 2015 року на Київському майдані трапилася ДТП. 16 грудня Михайло помер у лікарні. Павла Клеця звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого статтею 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху).

Зі слів мами загиблого сина Ніни Гапич, водій, який спричинив ДТП, втік з місця події. А відшукати його та авто вдалося родині та друзям Михайла.

«Із того, що ми змогли дізнатися, то картина малюється вкрай жахлива. У той день Павло Клець святкував зі своїми друзями, вони форсажили, підрізали автівки, створювали аварійні ситуації. Про це нам розповідали таксисти. Навіть є свідчення про те, що біля стадіону «Авангард» він вже спричинив одну ДТП. Також у нас є свідчення про те, що він у барі «Вулик» пив алкоголь, а коли їхав звідти на вулиці Рівненській в напрямку центру в інший розважальний заклад, то біля автозаводу налякав двох жінок, імітуючи наїзд на них. До аварії з моїм сином, він вже пробував наїжджати на людей. Про це нам розповідали люди, які тоді були в машині», – розповідає пані Ніна.

З її слів, машина їхала на великій швидкості й перепон на дорозі не було, тому вважає спричинену ДТП – навмисним злочином.

Зазначимо, що наразі почути версію захисту Павла Клеця не вдалося. Її планують озвучити під час наступних судових засідань у справі. Розгляд планують продовжать о 10:00 16 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
007 Показати IP 9 Березня 2016 11:23
ну нарешті... може й дійсно посадять гада)))
12345 Показати IP 9 Березня 2016 11:30
Хай посадять
Просвітер ХУ Показати IP 9 Березня 2016 12:00
Ніхто його не посадить такі ср*ні судді і прокурори які зараз в Україні, його треба забити дрючком як скотину людиноподібну, а батька каструвати щоб таке падло не розмножалося. Уже все проплачено залишився концерт для хохлів показати.
Анонім до Просвітер ХУ Показати IP 9 Березня 2016 14:51
коментар було видалено
Юра Показати IP 9 Березня 2016 12:37
Ми прийдемо на суд.!
Сьомтійпп Показати IP 9 Березня 2016 13:49
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 14:57
І все що ви пишете про Павла брехня я теж дізнавався і розпитував свідків аварій і багато знаю правди він тобто Павло не втік а визав швидку дочекався швидку а тоді тільки пойхав. І ще я хочу запитати в вас а де ділися матеріал тобто аналізи від Михайла що він був п'яний вкрали викупили і судити інших по собі
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2016 20:29
А Ви хто? Тато?
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2016 05:15
Ні я не тато я з Правосек
Сергій Показати IP 9 Березня 2016 15:10
Та там Бутовець всьо порішав, суд так, для проформи.
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 15:23
і не подумайте люди добрі ні я не родич Павлові просто мені вся ця брехня стоїть поперек горла ми ж за правду боремося а де вона?
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2016 20:31
П'яним був водій. Його пів міста знає. Побійтесь Бога. Тим більше, якщо ви його тато-просвітер
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2016 23:44
Ні я не тато і не мама і не родич і не сусід і не сват
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2016 05:17
Ні я вас хочу розчарувати я не тато водія і я боюсь Бога щоб Бог мене не покарав і мене не спіткала така сама доля
Нина Омельченко Показати IP 9 Березня 2016 19:21
Как , мать может жить , если её сын убил человека? Как , я думаю его семья даже не пришла и не попросила прощения у МАМЫ погибшиго . Как можно , так жить? Люди , будьте людми, мы все ходим под Богом . Бог вам судья!
небайдужа Показати IP 9 Березня 2016 19:48
Я за самосуд від рідних якщо гада не покарають --зробіть самі !!!
Громада Показати IP 9 Березня 2016 22:14
А всі на слідчих і прокурорів кричали.... наскільки знаю оголосити підозру та направити справу до суду зараз дуже не легко. Так що молодці правоохоронці що не побоялися довести справу до суду, може й дійсно вже порядок в країні буде?!
ПідтримуюБатьківЗаги Показати IP 17 Березня 2016 19:53
16-те число вже позаду. Чим закінчився розгляд? Який вердикт винесли судді?