USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку частково припинили постачання холодної води

29 Вересня 2014 11:27
На одній із вулиць Луцька частково припинили постачання холодної води, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

У зв'язку з тим, що вийшов з ладу один двигун свердловини № 5 на Малоомелянівській насосній станції, тимчасово понизили тиск холодної води.

Нагадаємо, що з 29 вересня у Луцьку гарячу воду подаватимуть тільки у вихідні дні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
женя Показати IP 29 Вересня 2014 11:49
оце дожилися митися тільки по вихідних!
Анонім до женя Показати IP 29 Вересня 2014 14:59
коментар було видалено
Patrik Показати IP 29 Вересня 2014 11:50
"Безперебійне водопостачання та водовідведення упродовж зими обіцяють працівники комунального підприємства «Луцькводоканал», - повідомили у відділі інформаційної роботи",- говориться у попередній статті ВН "ЯК «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» ГОТУВАВСЯ ДО ЗИМИ"... "На одній із вулиць Луцька частково припинили постачання холодної води, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради", про це сказано вже у даній статті... Що за несумісність? В котрій зі статей викладено достовірну інформацію? Ну хіба ж це не показуха? Виходячи із наданої інформації, складається враження, що Луцьводоканал забезпечує безперебійне водопостачання та водовідведення винятково "упродовж зими", а в інші пори роки на стале водопостачання лучанам розраховувати не варто.
луцький Показати IP 29 Вересня 2014 11:56
Що вони літом роБлять???!!! Коли осінь, холодає... в них рве труби, насоси з ладу виходять і це постійно!!! Може хтось не відповідає своїй посаді???
Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 11:56
Контейнер для сміття треба під міську раду підвезти...
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 20:15
А може декого туди контейнер зі сміттям помістити. В Україні є вже практика.
.. Показати IP 29 Вересня 2014 12:08
Ну і помила голову зранку холодною водою..і нічого не сталося..зате мила у будинку..у ванній кімнаті...а як там нашим хлопцям в окопах....миють їх дощі з градів((
Лучанка до .. Показати IP 29 Вересня 2014 13:18
До чого це порівняння. Не за те наші хлопці на майданах мерзли!!!! А в Романюка колонка, бойлер, то як всі люди .........
Богдан Показати IP 29 Вересня 2014 12:33
Так бойлер можна поставити, 3-х зонний лічильник, включати електро-прилади в час, коли кіловати дешевші - не бачу проблеми, не нийте.
Анонім до Богдан Показати IP 29 Вересня 2014 13:07
Так гроші ж треба на бойлер і не малі. За зп 100 баксів не назбираю. ПОМОЖІТЬ НА ПРОЖИТТЯ.
одна баба ск.... Показати IP 29 Вересня 2014 12:58
так весь луцьк без води чи одна вулиця
Незадовленим Показати IP 29 Вересня 2014 13:44
Війна, шановні. Потерпіть. розпитайте своїх дідусів і бабусь, як вони жили, хто памятає війну, коли лушпиння картоплі здавалось делікатесом. Гріх в такий час патякати. Нагрійте води в тазу і помийте свого грішного рота. І дупу.
Анонім до Незадовленим Показати IP 29 Вересня 2014 14:53
коментар було видалено
анонім Показати IP 29 Вересня 2014 14:00
Зате зекономимо.
Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 14:06
Чия війна? Вбивають свій народ украінський! Олігархи ділять майно!
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 14:24
Повністю з Вами згідний. Немає зв'язку. Їм вигідно прикриватись війною.А народ постійно терпить. А якщо згадувати дідусів і бабусь -то скільки їх повбивали патріотів? також прикриваючись війною!
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 14:56
коментар було видалено
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 15:01
повбивали патріотів
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 15:22
скаких это пор полицаи стали патриотами
Рая Показати IP 29 Вересня 2014 16:55
Добре, що хоч війною навчились прикривати свою недолугість в роботі, водоканал працює тільки від аварії до аварії-бардак сплошний, і при чому тут терпіти, це що-період до нашої ери, відчуття, що із блискавичною швидкістю пікіруємо в болото середньовіччя-просто бездарі при ділі!