USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гарячу воду лучанам відключили незаконно: ухвала суду

10 Червня 2015 13:19
Луцький міський голова Микола Романюк незаконно відключив лучанам гарячу воду. Такий вирок виніс сьогодні, 10 червня, Львівський апеляційний адміністративнийсуд. Про це у мережі повідомив голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов.

Ухвала апеляційного суду:

– апеляцію міського голови Романюка М.Я. відхилити;

– постанову суду першої інстанції залишити без змін.

Отже, вже офіційно судом встановлено, що Романюк незаконно обмежив подачу гарячої води лучанам в минулому році.

В коментарі журналістам інтернет-видання «Під прицілом» Андрій Осіпов зазначив, що дане рішення в цій справі є прецедентним для всієї України та закликав лучан не боятися відстоювати свої права.

«Вважаю, що мер Луцька перевищив свої повноваження. Взагалі, будь-які заходи економії повинні бути обґрунтованими, тим паче в період військової агресії. Чому міський голова, який обмежив постачання гарячої води лучанам, сам в своєму будинку продовжує користуватись гарячою водою?» – зауважив Андрій Осіпов.

Нагадаємо, що Микола Романюк подав апеляційну скаргу на рішення Луцького міськрайонного суду за 27 січня Луцьким міськрайонном судом, яким було визнано розпорядження міського голови Миколи Романюка про обмеження подачі гарячої води в Луцьку – незаконним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хлоп Показати IP 10 Червня 2015 13:40
У Романюка напевно і собака ще не в притулку, а бігає по подвір'ю та кусає мешканців Луцька! Пан Осіпов, чому???
Юрист до Хлоп Показати IP 10 Червня 2015 21:11
Осіпов за гроші спонсорі і в пенсіонерыв відбирав останнні заощадження і гавкає по компнді хазяїна Палиці.Продажність вона і в Африці продажність
Колік Показати IP 10 Червня 2015 13:55
"Отже, вже офіційно судом встановлено, що Романюк незаконно обмежив подачу гарячої води лучанам в минулому році." А у цьому році законно? Пан Осіпов розберіться!
Щас до Колік Показати IP 10 Червня 2015 15:36
а чого ж нині не позивається з ДК "Газ України", що обмежили постачання блакитного палива на Луцьктепло і нема гарячої води?
Степан Бандера Показати IP 10 Червня 2015 13:59
а звідки Осіпов знає, що Романюк у своєму будинку користується гарячою водою
Сидір Ковпак до Степан Бандера Показати IP 10 Червня 2015 14:09
в гості заходив, заодно і ванну прийняв, то знає
Льоля до Степан Бандера Показати IP 10 Червня 2015 15:34
Та напевно підглядав у щілину))))
Адмін Показати IP 10 Червня 2015 14:20
Хлоп Колік Степан Бандера - по IP видно, що написано з одного комп'ютера.
Хлоп до Адмін Показати IP 10 Червня 2015 14:53
З якого це часу IP:176.36. 249.... став адмiном?)))
ДМИТРО Показати IP 10 Червня 2015 14:43
ЦІКАВО, ЯКЕ АДМІНІСТРАТИВНЕ ПОКАРАННЯ НА НЬОГО ЧЕКАЄ?
Гер Шульц до ДМИТРО Показати IP 10 Червня 2015 14:52
Дупентрахен
Філософ Показати IP 10 Червня 2015 14:57
Дякуючи таким як ОСІПОВ - до влади прийшли Гітлер, Путін, янек та інші. Демократія без меж і здорового глузду губить суспільство! Критикувати і судитися завжди легше ніж щось робити, але лише критикою авторитету та поваги не заробиш
Всезнайко Показати IP 10 Червня 2015 15:30
То Романюк, падлюка, винен, що ми не миті?
Кася Показати IP 10 Червня 2015 15:32
Та Романюк був змушений прийняти тоді таке рішення. Не відключив би гарячу воду. то Київ сам би обмежив подачу газу і залишилися б ще без тепла. Люди, думайте головою. А Осіпов ради піару і роздягнутися може. Сам у свому житті жодної корисної справи не зробив. Легко у інших камінням кидати коли сам не працюєш
Опонент Показати IP 10 Червня 2015 15:33
Осіпов - це гав-гав "Нового Луцька". Як би не гавкали, вкусити все-одно не зможете. Зубки тупенькі.
Роман Пірс Показати IP 10 Червня 2015 15:34
І що за новина. Хай Осіпов подасть у суб на свого друга Шибу, який ґавтобусів набрав у лізинг і загнав ЛПЕ в борги. Чого ж він не позивається з ним? Нові господарі сказали Осіпову фас і він накинувся на Романюка. Мав би хоч якусьт людську гідність і поважав би себе
Толік Показати IP 10 Червня 2015 15:34
Нехай Осіпов ще напише за яку суму він став "великим борцем" за правду. Хай нарешті покаже, що він може зробити доброго окрім того, що підбехувати на Романюка.
Мирко Показати IP 10 Червня 2015 15:38
Осіпов нагадує Дон Кіхота і бориться невідомо з чим. маразм
лучанин Показати IP 11 Червня 2015 11:30
а чому він не правий? люди платять за послуги постачання гарячої води,то вони мають її отримувати. А нехай беруться за тих,хто не платить. Список злісних неплатників є.