USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку в останню путь проводять таксиста, який загинув під потягом

5 Липня 2017 12:56
У понеділок, 3 липня, поблизу Луцька в селі Прилуцькому сталася трагедія. Як повідомили очевидці, чоловік кинувся під потяг. Йому було 26 років.

Як пише 0332, чоловіка було звати Сергієм і він працював таксистом. Тож провести в останню дорогу зголосилися його товариші.

Сьогодні у Луцьку після панахиди більше 60-ти автомобів їдуть до Гаразджі, аби провести чоловіка в останню путь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віктор Показати IP 5 Липня 2017 13:18
Чекайте. Панихиду? Самогубців же не відспівують?
Олексій Показати IP 5 Липня 2017 14:30
Попи за гроші і кота відспівають і ворону і таргана.
Галя Показати IP 5 Липня 2017 15:49
Вікторе, у статті ж не написано що його відспівали, взимку була на похороні однокласника, теж самогубство, Дім панахиди використали як місце для прощання. Тому не факт що його відспівували, хоча і згідна з думкою Олексія ,за гроші що хочеш відспівають .. .
Галя Показати IP 5 Липня 2017 15:54
А,вибачте, замість "після " панахиди прочитала "біля"....беру свої слова назад про те що не відспівували
Галині Показати IP 5 Липня 2017 16:35
А ще, Галю, разом із Олексієм вибчачтеся за ті гроші, за які "що хоч відспівають". Чого ж тоді вашого однокласника не відспівали? Грошей не вистачило? Хоча одна така "фірма" дійсно є, яка відспівує самогубців. Але тикати зараз пальцями у них не прийнято, бо то патріоти.
Гундяй до Галині Показати IP 5 Липня 2017 17:31
Мацковський поцріархат пацріоти. Це точно.
Ігор Показати IP 5 Липня 2017 20:07
Коментатори - Ви всі професійні експерти ? Хтось з вас розглядав інший варіант ( він був таксистом - ворогів тисячі) ??????????????
Гундяю Показати IP 5 Липня 2017 21:10
Так московський патріархат самогубців не відспівує, на відміну від тих, що "пацріоти", як ви, шановний, кажете. Ігорю: а що у такситстів за професія, що у них тисячі ворогів?
Анонім до Гундяю Показати IP 5 Липня 2017 22:49
МП- відмовляється відспівувати не тільки самогубців, а він відмовляється відспівувати хлопців, які гинуть на Донбасі , оце "патріоти ".
Знайомий Показати IP 6 Липня 2017 02:50
Посоромились би!!! Почали за здоров"я ,а закінчили..!!! Яка різниця хто відспівує ,а хто за гроші- В СІМЇ Велике ГОРЕ!!! Хто знає що насправді сталось- але залишилась дружина без чоловіка і 3-річна донечка без батька, не кажучи про батьків і братів і сестер!!! А ви тут патріархати ділите і гроші рахуєте =(
Хлопи з парку Показати IP 7 Липня 2017 08:07
ці заблокували проїзд по вулиці. зухвало паркувалися на переході. тіпа нас багато нам все можна. грубили перехожим. а поліцаї в стороні на мобілках гралися. ото дожилися!